Peršokti prie turinio

Nuotrauka
* * * * * 2 balsai

Viskas Kas Blogai Su Resident Evil (cinemasins style)

Parašė cookeris , 2018-10-30 · Peržiūros: 111

Turbūt beveik visi žinote Cinemasins (kurie kabinėjasi prie filmų logikos), jo sekoje Gamingsins (kurie kabinėjasi prie žaidimų logikos), tai aš užsimaniau pabandyti naują sau variantą. Resident Evil vienas iš mano mėgstmaiausių žaidimų, bet aš ir kiti pripažinkime, jame yra tikrai keistų, kvailų ir absurdiškų dalykų, nuo visiškų smulkmenų iki pačių reikšmingiausių.
Tai jūsų teismui naujausias mano darbas. Malonaus žiūrėjimo.

• tomashex, ReiKaz ir paseles tai mėgsta

Nuotrauka
tomashex

2018-10-30 21:10

O cia ta smagus ir idomus video ! Matos, kad l. Daug darbo idejai ;):D

• ReiKaz tai mėgsta
Nuotrauka
cookeris

2018-10-30 21:21

Tai jo :D Vien kol emuliatorių pasileidau ir dar kol nufilmavau už abu personažus ir t.t :D

• tomashex ir ReiKaz tai mėgsta
Nuotrauka
tomashex

2018-10-30 21:33

Bet visus tuos topus "nuodemes" kol rinkai ir t.t. Nu verta buvo ilgai laukti ;)

• ReiKaz tai mėgsta
Nuotrauka
cookeris

2018-10-30 21:40

tai jooo, bet kai kurie buvo nuo pat vaikystės :D pvz, kaip kiti personažai praeina pro tas duris, kurios uždarytos, bet tu jas atrakini vėliau ir už jų randi ryčką :D 

Beabejo puikiai pasidarbuota! Idomiai suziurejau ir net kai ka, net pats nebuvau pastebejes zaidime :D

Na ka, kantrybes, dorybes ir galiausiai pagaminsi "Viskas Kas Blogai Su" RE2, RE3" :D

Nuotrauka
cookeris

2018-10-30 21:59

:D sakai norėtumei su kitomis dalimis? :D

:D sakai norėtumei su kitomis dalimis? :D

tai aisku :D jei tik kantrybes ir dorybes butu tam padaryti :D

• tomashex tai mėgsta
Nuotrauka
cookeris

2018-10-31 17:37

Nu dėl kitų dalių nežinau :D 

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods