Peršokti prie turinio

Nuotrauka
- - - - -

Gaming Youtube kanalai - I dalis

Parašė BadBoyyy , Kompiuteriniai žaidimai, Apžvalga 2019-02-04 · Peržiūros: 444

Nuotrauka

"Youtube" tai platforma, kuri sugebėjo pakeisti mūsų gyvenimo įpročius ir tapti daugeliui televizoriaus atmaina. Jei anksčiau, norint pažiūrėti mėgstamą laidą "Kompiuterių stebuklai" (angl. "Cybernet") per Tele3, turėdavau laukti tam tikros dienos, tai šiandien viskas daug paprasčiau, nes galime žiūrėti savo mėgstama turinį, kada mums patogu ir per daugelį skirtingų įrenginių. Tuo pačiu "Youtube" kanalas sugebėjo pritraukti daugybę talentingų ir nepriklausomų kūrėjų, kurių siūlomas turinys yra daug įdomesnis ir aktualesnis, nei senasis televizijos formatas. Tad šį kartą noriu pasidalinti "Youtube" žaidimų kanalais, kurie mano manymu kūria kokybiška turinį ir daugeliui gali būti pavyzdys, kai pastovumas ir originalumas padaro kanalą patrauklų žiūrovui.

Nuotrauka

Kas seka žaidimų industrija ne pirmus metus, žino (girdėjo) tokį puslapį kaip Gametrailers. Šis puslapis geriausiais savo laikais, buvo tikras "skanėstas" žaidėjams. Nes čia buvo apstu medžiagos apie žaidimus, ne tik apžvalgos, naujausi treileriai, bet ir daug kokybiškų laidų su daugybę įdomių asmenybių. Kadangi puslapis buvo parduotas, o vėliau ir uždarytas, buvę darbuotojai susibūrė ir sukūrė projektą pavadinimu "Easy Allies". Kompanija sudaro: Brandon Jones (Gametrailers įkūrėjas ir apžvalgų balsas), Daniel Bloodworth, Ben Moore, Kyle Bosman, Michael Damiani, Michael Huber, Ian Hinck, Bradley Ellis ir Don Casanova. Šiame kanale galite išvysti žaidimų apžvalgas, savaitės "podcast", laidą "Frame Trap" (kurioje šnekama plačiau apie išėjusius žaidimus), Friend Code (išskirtinė laidą apie Nintendo naujienas), Huber Syndrome (žmogus, kuris su dideliu užsidegimu papasakos apie "Shenmue" ir ne tik) ir dar daugybę skirtingų laidų (apie stalo žaidimus, apie knygas, apie anime ir t.t.).

Sumanytojas - "Jei norite originalaus ir kokybiško turinio apie žaidimų industrija, nepraleiskite šio kanalo. Komanda dirba su dideliu entuziazmu, o paklausius Michael Huber laidos, manau liksite "Easy Allies" kanale ilgam."

Nuotrauka
Tai vienas iš ne daugelio mano manymu žmonių Youtube platformoje, kurio pozityvus mąstymas, bei charizma prikausto žiūrovą prie ekrano. Susipažinkite su Johnny Millenium. Jo kanalas "sukasi" jau virš 10 metų, o papasakoti jis visada turi ką. Jo kanale galėsite susipažinti su retro žaidimais, konsolėmis, old-school anime, komiksais (jis beje juos pats ir paišo), bei filmais. Johnny dažniausiai visada trykšta energija ir jo pasakojimų labai įdomu klausytis, nes daugiausia tai pasakojimai iš jo asmeninio gyvenimo susijusio su žaidimais ar kitais nuotykiais. Jo kanale dažnai rasime ir naujų žaidimų apžvalgų, kurias jis apžvelgia be jokių "SPOILER'ių". Būdamas dideliu žaidimų fanu, šis žmogus sukūrė net filmą "Happy Console Gamer: The Movie". Tad jei mėgstate klasikines konsoles ir žaidimus, Jums nelieka kito pasirinkimo, kaip tik prisijungti prie šio kanalo.

Sumanytojas - "Tikriausiai nesu praleidęs nė vienos jo laidos, nes visos jos yra labai įdomios. Kas nuostabu, kad ir po 10 metų, Johnny entuziazmas nė kiek neblėsta, o jo pasakojamos istorijos priverčia krizenti, nes jos tikros"

Nuotrauka
Šis kanalas labiausiai žinomas, dėl "Angry Video Game Nerd" video serijų. James Rolfe sukūręs šios laidos pagrindinį personažą, tapo labai garsia persona žaidimų entuziastų akyse. Šis vyrukas "Cinemassacre" kanalą sukūrė, nes labai mėgsta filmus, o iš didelio entuziazmo šis kanalas tapo ne tik filmų, bet ir žaidimų kanalu. Jei James daugiausiai šneka apie filmus (ypač siaubo), tai Mike Matei daugiausiai pamatysite laidose su pulteliu rankose. Šis žmogus yra užkietėjęs retro žaidimų žaidėjas, dažnai darantis "gyvas" transliacijas Youtube/Twitch platformose. Šis kanalas, tai klasikinių filmų ir žaidimų savotiška meka. Ši, kelių žmonių komanda "kepa" video jau 13 metų ir tikrai nežada sustoti.

Sumanytojas - "Šis kanalas yra kaip senų laikų draugas, jame daug nostalgijos, bei labai įdomių video. Jei norite prisiminti "Vėžliukų ninzių" serialą prašau, o gal "NES" žaidimus? Viskas po vienu "stogu"."

Nuotrauka
"Kinda Funny" susikūrė panašiai kaip ir "Easy Allies". Vedama projekto įkūrėjo Greg Miller, susibūrė komanda, kurios didžioji dalis yra atkeliavusi iš "IGN" puslapio. Šiame kanale, dažnai galima išvysti žaidimų visuomenės ikonas, tad visada yra įdomu pasiklausyti ką pasakoja patyrę žaidimų "vilkai". Penkis kartus per savaitę yra leidžiama laidą "Games Daily", kurioje galime sužinoti karščiausias prieš tai buvusios dienos žaidimų naujienas. O kartą į savaitę paleidžiama į eterį laidą "Kinda Funny Gamecast", kuri apžvelgia pasirodžiusius žaidimus ir svarbiausia savaitės naujieną. Be apžvalgų, kartą į savaitę išleidžiama laidą "Party mode", kurioje susirenka visas "Kinda Funny" kolektyvas ir žaidžia kokį nors vakarėlių žaidimą. Verta paminėti ir įspūdingai praėjusi "Kinda Funny Games Showcast", kuris subūrė daugybę žaidimų kūrėjų, kurie pristatė daugybę naujų žaidimų. Šis šou žada pasirodyti ir 2019 metais. "Kinda Funny" turi ir antrą Youtube kanalą, tad jame galite pamatyti daugybę skirtingų laidų, kuriose kalbama apie kiną, interneto platybes ir daugybę skirtingų populiarių temų.

Sumanytojas - "Jei nori vienoje vietoje išgirsti apie visą "media" industrija, tai ši vieta yra Tau skirta. Labiausiai mėgstu įsijungti "Kinda Funny Games Showcast", įdomus pašnekovai ir įdomios žaidimų temos. Tikrai verta."

p.s. Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

BadBoyyy aka Sumanytojas - Gamelement.lt

  • stash ir tymbarkFM tai mėgstaNuotrauka
Thetruth

2019-02-05 10:40

Visus šitus prenumeruoju ir pats, nors kažkodėl iš easy allies žiūriu tik žaidimo reviews, nes į kitus nelabai žinau nuo kur išokti, nes visiškai nepažįstų asmenybių, o kalbos apie kitas medijas apart žaidimų nelabai domina. Bet reiks bandyti.

 

Ką pats pridėčiau (o manau ir dalis bus kitose įrašo dalyse):

Colin's last stand - Kinda Funny outcastas.

Jablinski Games - Jack Black kanalas orentuotas i linksmą turinį kol kas susieta su senais žaidimais (tikiuosi taip ir liks)

The Game Chasers - realiai prenumeruoju iš enercijos, turinys ir asmenybės visiškai paviršutiniškos, vienodos ir nesikeičiančios. Keli bičai ir jų draugai renka retro žaidimus, perdžia ir dažniausiai nusišneka.

MetalJesusRocks - labai plačiai apimantis kanalas, net sunku pasakyti apie ką, pagrinde visokius retro dalykus ir pašnekesius aplink tai.

Acg - vieni geriausių žaidimų review

NoClip - įdomios video žaidimų dokumentikos

Gaming Historian - retro žaidimų/konsolių etc dokumentikos tipo video

AlphaOmegaSin - pagrinde rantai, bet bičas jau labai ilgai nieko nedaro.

gamermd83 - labai passionate ir be standartiškų youtube geimerių merginų triukų (lendantys papai etc) daranti veiklą mergiča. Pagrinde tiesiog kalbos/diskusijos apie žaidimus ir su jais susietus dalykus. 

 

Dar kartais įsijungiu beatemups ar 8bit eric, bet neprenumeruoju dėl pagrinde over the top ir dėl to erzinančiu asmenybių, kai žmonės ant tiek susibendravę su game chasers, kad patys suvienodėjo. :) Norėčiau kažką naujo rasti iš kanalų, bet kažkaip nieko naujo nelabai radau.

    • BadBoyyy tai mėgsta
Nuotrauka
BadBoyyy

2019-02-05 21:09

pataikei į daugybę kanalų, kuriuos planuoju ateityje aprašyti, gal atrasiu dar ko nesi užsiprenumeravęs :D

Nuotrauka
cookeris

2019-02-10 01:28

Prie savo mėgstamų pridėčiau SuperBUnnyHop-  kurį laiką atrodė kad jį galėčiau laikyti tikru video žaidimų žurnalistu. Labai griežtai atlieka savo namų darbus, pasidomi daugeliu atveju. Dar labai sužavėjo kad net sugebėjo paaiškinti visų MGS keturių dalių apžvalgas, ir daugiau mažiau paaiškinti kas vyksta. Ypač MGS2 bravo. Bet deja lėtokai jau įkelia.
Kitas mėgstamas tai GamingBritShow- labai patiks tas kanalas kas mėgsta dmc, ninja gaiden ir panašius stilius. Dar taip apžvelginėja RE žaidimo lygių dizainus, Apžvelgė nuo Re1 (originalo) iki Code veronica kolkas.

    • BadBoyyy tai mėgsta

No GiantBomb? I am dissapointed...

Nuotrauka
BadBoyyy

2019-02-11 21:57

No GiantBomb? I am dissapointed...

Žinok man jie niekada kažkodėl nepatiko, keisti kartais sprendimai, tokie kaip su "Kingdome Come Deliverance" žaidimu ir pan.

Nuotrauka
cookeris

2019-02-12 00:36

Man jie irgi nelabai, gal tik koks vienas kitas video patikęs yra. Bet jau senokai domėjausi kaip jie gyvuoja.

Nuotrauka
cookeris

2019-02-13 07:51

Dar digital foundry tiikrai neblogas kanalas, ypač rubrika retro. Tikrai įdomu kaip palygina kokio vieno seno žaidimo skirtingas versijas pasakodami lyg draugui. Nei per daug techniškai, nei per daug anališkai. Toks kaip tik.

Nuotrauka
BadBoyyy

2019-02-13 21:49

Dar digital foundry tiikrai neblogas kanalas, ypač rubrika retro. Tikrai įdomu kaip palygina kokio vieno seno žaidimo skirtingas versijas pasakodami lyg draugui. Nei per daug techniškai, nei per daug anališkai. Toks kaip tik.

Jo šitie priklauso Eurogamer, jie tikrai ir bus kažkurioje dalyje :)

Nuotrauka
cookeris

2019-02-14 20:15

Eurogamer priklauso jie? Nežinojau :)

Naujausi komentarai

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods   •   Snowrunner mods   •   Farming Simulator 19 Mods  •   Minecraft Dungeons mods