Peršokti prie turinio

Nuotrauka
- - - - -

Konsolius 30 - BanDai Tamagotchi + KONKURSAS

Parašė Rayman , 2017-03-27 · Peržiūros: 2.054

Ar ir tau mama neleido turėti namie šuns? Šis video tau. Parašyk, kokias konsoles turi ir laimėk žaidimą Prey. Konkursas vyksta iki balandžio 3 d.

• FUZA ir busted tai mėgsta

Na,jeigu salygos tik parasyti ka turiu,tai turiu : PS4/PS3/PS VITA/Wii :)

• Rayman tai mėgsta

Mano tamagotchiu istorija- budamas dar visai snarglys kazkokiu budu susitaupiau 50lt., nes buvo tamagociu manija tais metais i LT parejus, per zinias rode, puse klasioku turejo juos, ir nuejau viens pats i turgu ir nusipirkau uz gal 40lt. nebeatsimenu, toki raudona "padelka" su "4in 1" gyvuneliais. Bandziau auginti kazkoki ateivi- jo galva su kiekviena diena tik didedavo, ten pastoviai reikedavo kaip sakai prieziuros, man jis vis numirdavo.. :(

Po kokiu penkiu metu kai manija jau buvo praejus pazystamas valkata siuksliu konteineryje originala rado, man rodos toki pat kaip ta zydros spalvos labiausiai maigei video. Pakeiciau batareikas ir pasileido, tikrai nebezinau ir nebeatsimenu kur as ji uzkisau, bandziau ieskot- neberandu..

Konkurse nedalyvauju

• FUZA ir Rayman tai mėgsta

Siaip kas liecia pacius tamogacius,tai as irgi dar prisimenu,kad turejau toki "zveri" :) Pirkau,gal uz 30lt turguje,bet taupiau apie 2-2.5 menesio,todel gerokai atsiliknejau nuo chebrytes kuri buvo gerokai anksciau uz mane isigijusi...tiksliau sakant,veliau nei tie kuriu tevukai geriau gyveno tuo metu.Kiek pamenu,tai kazkoki anciuka ten auginau,seriau,marinau... :D

• Rayman ir busted tai mėgsta
17 Farming Simulator Mods  •   Farming Mods 2017 mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods