Peršokti prie turinio

- - - - -

Turgus PS1

Turgus PS1

Lootas sekmadieninis, keletas zaidimu tikrai kolekcionuotinu.

• stash, REITAVSV, Rayman ir dar 3 kt. tai mėgsta

GTA2 užskaitau :D

Hmm, netgi Tau, "plaukiojanciam po placius vandenis" nepapuola ps1 "coolboarders2" arba "twisted metal2", man ju reikia, medzioju.. :D, ar gal jau turi..

Nuotrauka
    Jeisonas

2018-06-04 09:07

Hmm, netgi Tau, "plaukiojanciam po placius vandenis" nepapuola ps1 "coolboarders2" arba "twisted metal2", man ju reikia, medzioju.. :D, ar gal jau turi..

Turiu Cool Boarders 3 ir 4 dalis, o va kaip tycia antra ir nepapuola. Twisted Metal 2 turiu, jis Europoi "Twisted Metal World Tour" vadinasi. Ce pas mus kiekvienoj kompiuterinej jis buvo, o seip tai gan retas zaidimas.

• Rayman tai mėgsta

Turiu Cool Boarders 3 ir 4 dalis, o va kaip tycia antra ir nepapuola. Twisted Metal 2 turiu, jis Europoi "Twisted Metal World Tour" vadinasi. Ce pas mus kiekvienoj kompiuterinej jis buvo, o seip tai gan retas zaidimas.

Tikrai kiekvienoj kompiuterinej budavo, bent pas mus tai simtu procentu. Man rodos pirma mano pazintis su ps1 kompiuterinej buvo su "twisted metal", paskui tik su "tomb raider", dar labai suejo "road rash" kazkatra dalis ir "rogue trip", "test drive 5,6" berods, bandem "red alert zaisti", bet segos "dune2" neprilygo..

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods