Peršokti prie turinio

* * * * *

PS Naruto DBZ

PS Naruto DBZ

Nuo kurio pradet susipazinimui su serija?

• tomashex, FUZA, Mldc ir dar 3 kt. tai mėgsta

Naruto, dragonbolas... ziauru.

Ta prasme su visa pagarba ten kitiems anime ir filmukams, bet niekas niekada neprilygs Dragon Ballui. Su naruto negaiščiau laiko. O iš DBZ tai su Budokai Tenkaichi 3, laikomas vienas geriausių dbz žaidimų ever.

Nuotrauka
    tomashex

2018-07-23 19:59

Jei anime, tai kas susije su naruto veikeju Itachi, jo kovu technika, paslaptingumas ir jo story-man idomiau uz dragon ball.

Na, man asmeniškai ar anime ar ne anime, bet joks serialas niekada neprilygs DBZ, čia tiesiog nostalgija visam gyvenimui ir niekas to nepakeis. Bet pripažįstu, kad Naruto nėra prastas variantas, tiesiog man asmeniškai kiek bandžiau žiūrėti jaunystei, nelabai patiko.

• tomashex tai mėgsta
    Nuotrauka
    tomashex

2018-07-23 21:20

Kiekvienas turim nuomone :) As mates visus DB ir visus Naruto, llyginu drasiai. Itachi veikejas nerealus man :) Va zaidimai naruto nlb, cia DB geriau, pritariu tenkaichi 3 man geriausias. :)

• Mldc tai mėgsta

Kad DB nostalgiškas, tai tiesa, bet kad geras - nelabai. Kaip anime prastas jis. O Naruto kaip tik Shippuden'ą baigiau vasaros pradžioj (anksčiau nebuvau matęs niekad Naruto), visai neblogas, jei skippini fillerius, kitaip unwatchable jis asmeniškai, kai vienas kitas filler'is tai nieko, bet kai 45% tiek Shippudeno, tiek original series, tai klaiku. Tačiau, nustebino, tikėjausi kažko prasto, neblogas 7/10. Kur kas geriau už DB. DB man patiko tik tada, kai nebuvau matęs jokio kito anime.

• tomashex tai mėgsta

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods