Peršokti prie turinio

* * * * *

Sega mega drive mega cd 32x

Autorinė teisė

Busted

Sega mega drive mega cd 32x

Pabaigiau statyti sita boksta pagaliau :D

• Jeisonas, tomashex, REITAVSV ir dar 4 kt. tai mėgsta

Nuotrauka
    Jeisonas

2018-07-26 20:35

Kogero kruciausias Segos kombainas lietuvoje. Visas rinkinukas turbut brangiau uz PS4 kainuoja.

• REITAVSV ir busted tai mėgsta

Kazkaip man to ps4 net nelabai norisi, ten su juo manau reikia uzsidaryti namie ir valandu valandas, dienu dienas losti ta pati zaidima (bent jau su ps3 taip buvo), neturiu as laiko tokiems dalykams. Su sega paprasciau, palosei ka nori valanda dvi ir patenkintas. Atsilikes esu nuo tu siuolaikiniu zaidimu stripriai.. :) Bet ir tiek noro jau seniai nebera zaisti ant konsoliu

Nuotrauka
    Jeisonas

2018-07-29 08:08

Tas tiesa, laiko tiek nebera. Gaila tik kad ant 32x nedaug geru zaidimu buvo isleista, bet kaip kolekcinis daiktas tai labai super. Pats seilyte vervinu ziuredamas i sy rinkinuka, o dar dezute turi tai isvis eksponatas fantastiskas.

Visi pas mane jie su dezutem, esu uzkietejes ir patyres retromanas.. :D Anksciau vilkdavau visokius apibraizytus, palaidus playstationus neveikiancius.. :D

• Jeisonas tai mėgsta
    Nuotrauka
    tomashex

2018-07-29 17:58

Grazus man kazkodel mega cd priedas :) 

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods   •   Farming simulator 19 mods