Peršokti prie turinio

- - - - -

Sega mega cd

Autorinė teisė

busted

Sega mega cd

Ankstyva kaledine dovana. Pagaliau Kaledu Senis pataike i mano noru sarasa.. :) Bet vel, dienos susimaise, per anksti atsiunte.. Bet geriau anksciau negu paveluotai. Gavau dovanu antikvarini cd grotuva :D

• Kamikolas, LFXiksas, Rayman ir dar 3 kt. tai mėgsta

atrodo kaip masinos mage

Cia gal tik nuotraukoj mazas atrodo, istikruju yra pirmo modelio sega mega drive dydzio, jau uzdejau sega ant antro auksto, ir storas. Labiau gal kaip masininis cd changeris kur bagazinej buna pagal dydi. Geras aparatas, man labiau visada patikdavo konsoles kur cd stalciukas isvaziuoja, o ne is virsaus po dangteliu diskas dedasi. :)

zaidimu esu mates,sitam aparatui,pacio  nepavyko gaut

• busted tai mėgsta

Su ipakavimu, nemazai paklojai... As be ipakavimo mokejau netoli 100£ Pasikeisk elektrolitinius kondenstorius, kol nevelu. Ir RegionFree BIOS isirasyk ;)

• busted tai mėgsta

Su ipakavimu, nemazai paklojai... As be ipakavimo mokejau netoli 100£ Pasikeisk elektrolitinius kondenstorius, kol nevelu. Ir RegionFree BIOS isirasyk ;)

Reikes uzsiimti. Kaip su zaidimais darai, isirasai? Neturiu ka zaisti, tik "nba jam".. :)
      • PunT tai mėgsta
    Nuotrauka
    Kamikolas

2018-12-19 18:09

Puikus Daiktas Ir Dar Su Deže.
    Deje Manasis Be Dežes :/

Reikes uzsiimti. Kaip su zaidimais darai, isirasai? Neturiu ka zaisti, tik "nba jam".. :)

Parsisiunciau is rutracker.org visa paka zaidimu, buvau uzsikabines ant Keio Flying Squadron. Gaila nelabai laiko lieka zaidimams. Vis sakau pazaisiu savaitgali, bet nuolat atsiranda pasaliniu darbu ir kitu planu :D

• busted tai mėgsta

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods