Peršokti prie turinio

* * * * *

Sega genesis

Sega genesis

Nuo snd turesiu ir genesis pirma modeli. Konsole ir pulteli teks perrinkti, labai jau nudulkeje viskas. Na o paskui prisiminti kaip "MK" reikia zaisti.. :)

• Impaler, tomashex, REITAVSV ir dar 4 kt. tai mėgsta

ant žolės... :) paskui koks vabaliukas įropos ir turėsi bug'ą tiesiogine prasme :D

• Impaler ir busted tai mėgsta

Tai kad vasara, nesinori net eiti i troba kai tokie orai. Kaip pasiemiau katik, toki ir ikeliau. Paskui mes ji skleisim, valysim, gal doleriu rasim, arba voru amerikonu sudziuvusiu:D

• Haze tai mėgsta

geriau vorai nei tarakonai sudziuve :) teke man buvo ardyti ps2 kuri buves savininkas is sklepo istrauke, tai wow kvapelis buvo nuo negyvu vabdziu, dėjau, po srove korpusą pakišau, surinkau atgal ir į skelbiu.lt.

• busted tai mėgsta
    Nuotrauka
    REITAVSV

2019-07-02 20:33

Gražumas!^^,) Matau, vis dar trūksti MK3 Ultimate originalo. Ta pati situacija ir pas mane;)

• busted tai mėgsta

Gražumas!^^,) Matau, vis dar trūksti MK3 Ultimate originalo. Ta pati situacija ir pas mane;)

Ne, ultimato originalaus neturiu, net paciam keista, bet vis nepapuola man i rankas. MK3 be knygutes atvaziavo :/ Negerai..

Busted, reikejo sakyt, buciau MK III Ultimata paskolines bent fotosesijai :D nezinojau, kad neturi.. turejau be dezutes pora, bet jau pardaviau :(

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods