Peršokti prie turinio

Paieškos rezultatai


#342754 PlayManija.lt naujoji SKELBIMŲ SISTEMA startuoja!

Parašyta parašė Impaler 2014-01-30, 09:44 Diskusijos apie projektą

ok, reiks kažką galvot.
#342633 PlayManija.lt naujoji SKELBIMŲ SISTEMA startuoja!

Parašyta parašė Impaler 2014-01-29, 12:42 Diskusijos apie projektą

Buvo galutinai ištrinti visi senieji skelbimai - dabar viskas tik naujojoje sistemoje bus. :)

 

Joje jau 138 skleibmai šiuo metu. Džiugu matyti tokius skaičius. :omg:
#340553 PlayManija.lt naujoji SKELBIMŲ SISTEMA startuoja!

Parašyta parašė Impaler 2014-01-10, 20:33 Diskusijos apie projektą

pataisyta.
#336368 PlayManija.lt naujoji SKELBIMŲ SISTEMA startuoja!

Parašyta parašė Impaler 2013-12-04, 08:03 Diskusijos apie projektą

Per ilgas pavadinimas buvo, aš kai bandžiau dėti tokio pavadinimo skelbimą, tai tiesiog grąžino klaidą, kad per ilgas pavadinimas.#336286 PlayManija.lt naujoji SKELBIMŲ SISTEMA startuoja!

Parašyta parašė Impaler 2013-12-03, 17:16 Diskusijos apie projektą

Neįmanoma įdėti skelbimo į įšorinius įrenginius, paspaudus skelbti būna baltas langas, visos kitos bandytos skiltys veikia puikiai.


katik pabandziau ir viskas puikiai isejo. kokia narsykle pas tave? dar kas nors pabandykite ir matysim ar tikrai kazkas yra.#336212 PlayManija.lt naujoji SKELBIMŲ SISTEMA startuoja!

Parašyta parašė Impaler 2013-12-03, 14:43 Diskusijos apie projektą

pataisiau linkus. dekui


portale sutvarkyta viskas taip, kad būtų imami naujausi skelbimai iš naujosios sistemos, o nebe iš forumo.#335765 PlayManija.lt naujoji SKELBIMŲ SISTEMA startuoja!

Parašyta parašė Impaler 2013-11-29, 07:18 Diskusijos apie projektą

I love it! Nueini ir iškart išsirenki ką nori surast. Ankščiau tekdavo daug scrollinti kol rasdavau PS3 žaidimų skelbimus. Dabar viskas paprasta ir greita. Patys skelbimai labai informatyviai atrodo (jei tinkamai užpildyti): kaina prieš akis, gražiai nuotraukos pritampa, iškart matosi pardavėjo reputacija ir pagaliau galima klausimus užduoti ar pakomentuoti :D Puikus darbas, Impaleri, kaip visada - gerai padirbėjai! :notbad:

 

 

Pora minučių ir įsimylėjau naują sistemą. Daug patogiau ir, kas labai svarbu, daug kategorijų. Retrogeimeriai irgi turės kur kelti skelbimus.

K.O.

Impaler King WINS.

 

Malonu, kai pastebima į ką būtent orientavausi darydamas pirmoj vietoje. :) Gero naudojimo.

 

Taip pat galutinai jau sutvarkytas dizainas skelbimų pateikimo kai einama per NAUJAS TURINYS ir paspaudžiamas yra Skelbimai tab'as.

 

Plius manau, kad dar niekas nepastebėjo, tačiau bandant dėti skelbimą į PS1, PS2 ar XBOX 360 konsolių skiltį atsiranda papildomi laukeliai informacijai apie tas konsoles. Esmė tame, kad kažką panašau galiu padaryti ir kitoms konsolėms, tačiau nelabai sugalvoju kokių laukelių reiktų. Tat reiktų Jūsų patarimų ką galėtų įtraukti, kai yra perkamos kitos konsolės. Jie yra papildomi, niekas neprivartaus jų pildyti. :) Pavyzdys:

 

xs1o.jpg

Pridėta miniatiūra(-os)
#335745 PlayManija.lt naujoji SKELBIMŲ SISTEMA startuoja!

Parašyta parašė Impaler 2013-11-28, 22:08 Diskusijos apie projektą

Šiek tiek konstruktyvios kritikos. Manau kad toks dalykas kaip kategorijos ir dar tokios plačios playmanijos skelbimuose yra nereikalingas dalykas, plius dar su tiek pogrupių, rūšiavimo skilčių ir t.t. Kiek playmanijoje būdavo ir yra puslapių skelbimų? Visada max 3-4 puslapiai, na laabai retais atvejais 5, kuriuos be vargo galima per kelias minutes peržiūrėti, man to visada užteko, skelbimų atnaujinimas irgi buvo geras. Viskas buvo paprasta, lengvai suprantama, patogu ir greita. Kam reikėjo lysti prie skelbimų skilties ir išradinėti dviratį, tikrai deja nesuprantu ir manau, kad sena skelbimu sistema buvo puiki :flip: Beje tikrai sakau tai nepiktai ir nenoriu įžeisti ar pan, šaunuolis, kad stengiesi impaleri. Čia tik mano nuoširdi nuomonė, kaip sakoma kiekvienam neįtiksi :sit:

 

What if I told you... Pasidaria tokią nuorodą į pagr. skelbimų puslapį kur filtruoja tik parduodamus daiktus.

 

http://www.playmanij...r=desc&filter=1

 

ir tau tas pats, ar tu forume 4 puslapius sekantis paspaudi ar skelbimuose paspaudi sekantis kelis kartus - visi skelbimai rodomi. Aš suprasčiau, kad kiekvieną kategoriją reiktų atskirai lyst žiūrėt, o dabar pagr. puslapy, pasirenki veiksma ir next, next (visi skelbimai įtraukti yra) :)

 

 

Pazejau ir pagalvojau kad reiktu ideti Miestu pasirinkima.

 

 

Man tai viskas puikiai atrodo, daug geriau! Gal ir butu geriau su miesto pasirinkimu. Na visgi tai yra dar vienas puikus atnaujinimas, saunuolis!

 

Miestus tikrai įmanoma padaryti iš pasirenkamo meniu. Worth a shot, turbūt. Pradžioje nedariau, nes jei padarysi sąrašą su visais kalabybiškių kaimais taip bus meniu belenkiek ilgas. Tačiau, jeigu yra pagrindiniai didieli ir vidutiniai miestai, tai ok.

 

Šioks toks nepatogumas pasirodė: aš visada einu per skelbimų žymą, peržiūrėjęs visada spaudžiu naujas turinys ir dabar paspaudus iš karto nerodo naujų forumo temų atsakymų. Rodo vėl skelbimus, reikia spausti antrą kartą, kad peržiūrėti forumo temas. 

 

tas laukia savo eilės.
#335710 PlayManija.lt naujoji SKELBIMŲ SISTEMA startuoja!

Parašyta parašė Impaler 2013-11-28, 17:35 Diskusijos apie projektą

Po įtempto 17 val. darbo per tris dienas buvo užbaigta naujoji skelbimų sistema! :flip:

 

Pristatau visiems naujuosius SKELBIMUS! Sistema yra pristatoma pirmą kartą, todėl, jeigu turėsite bet kokių pastabų dėl kategorijų, skelbimų, pastebėsite klaidų ar norėsite tiesiog pagirti mane už puikų darbą, tai laukiame Jūsų šioje forumo temoje. :)

 

Prašau kuo skubiau persikelti savo skelbimus iš senosios skelbimų skities ir užrakinti savo skelbimų temas arba pakeisti skelbimų temų pavadinimus į "trinti".

 

Kol kas skelbimų talpinimas ir galiojimas yra toks pats kaip seniau - visi gali NERIBOTAI talpinti skelbimus. Nariai ir V.I.P.'ai - iškėlinėti kasdien.

 

Skelbimai deaktyvuojasi po 60 dienų. Juos kartą galima suaktyvinti.

 

Ateityje, kai bus sukurta daugiau narių grupių bus privilegijos perskirstytos ir bus apriboti galimų įkelti skelbimų kiekiai.

 

:close:

 

Taip pat bandant dėti skelbimą į PS1, PS2 ar XBOX 360 konsolių skiltį atsiranda papildomi laukeliai informacijai apie tas konsoles. Esmė tame, kad kažką panašau galiu padaryti ir kitoms konsolėms, tačiau nelabai sugalvoju kokių laukelių reiktų. Tat reiktų Jūsų patarimų ką galėtų įtraukti, kai yra perkamos kitos konsolės. Jie yra papildomi, niekas neprivartaus jų pildyti. :) Pavyzdys:

 

xs1o.jpg
Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods