Peršokti prie turinio

Labiausiai mėgstamas turinys


#337146 Kalėdinis 2013 PlayManija.lt super konkursas #29

Parašė narkata 2013-12-11, 00:44

DSC_0134480x640-1.jpg

Sveikiname visus PlayManus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir ta proga rengiame tikrą SUPER KONKURSĄ su daugybę vertingų prizų!!! HO HO HO!!!
 
Linkime, kad Jums visiems Šv. Kalėdos ir Naujieji metai būtų dar linksmesni, geresni, pelningesni ir aišku žaismingesni!

 
UŽDUOTIS:
Jums reikia nufotografuoti savo kalėdinę eglutę namuose, o nuotraukoje turi matytis Jūsų EGLUTĖ ir PlayManija.lt forumo vardas (nikas), o nuotrauką/as įkelti į šį albumą.
 
Laiminguosius trauksime burtų keliu.
 
PRIZAI:
Vienas laimėtojas gaus: 4x PS3 Move žaidimus, 2x PS Move Controller, 1x PS Move navigation Controller su PS Move Charging Station ir PS kamera su laikikliu (narkata)

Vienas laimėtojas gaus: PlayStation DualShock 3 Controller (narkata)

Vienas laimėtojas gaus: 7x PS3 žaidimus - Rage (new), FFXIII, RDR,  AC:1 + AC:2 GOTY (new), MOH + MOH: Frontline (narkata)

Vienas laimėtojas gaus: PS3 Sony Wireless Keyboard (narkata)
 
prizas1.jpg
 
Vienas laimėtojas gaus: 1x PlayStation 3 Slim Konsolę (auksinis)

Vienas laimėtojas gaus: Assassin's Creed 1-2 (PS3) (auksinis)

Vienas laimėtojas gaus: Yakuza 3 (PS3) (auksinis)

Vienas laimėtojas gaus: Uncharted (PS3) (auksinis)
 
prizas2.jpg
 
Vienas laimėtojas gaus: Operation Flashpoint Red River (PS3) (vachtangas)

Vienas laimėtojas gaus: Battlefield 4 includes China Rising expansion pack (PS3) (vachtangas)

Vienas laimėtojas gaus: Monster Hunter 3 Ultimate (Wii U) (vachtangas)

Vienas laimėtojas gaus: Resistance 'Burning Skies' (PS Bita) (vachtangas)

Vienas laimėtojas gaus: Battlefield 3 limited edition (XBOX 360) (vachtangas)
 
prizas3.jpg
 
Vienas laimėtojas gaus: Battlefield 3 žaidimą (XBOX 360) (Impaler)

Vienas laimėtojas gaus: 11x Origin (PC) žaidimu cd-key (narkata)

Vienas laimėtojas gaus: 6x Steam (PC) žaidimu cd-key (narkata)

Vienas laimėtojas gaus: 1x Origin (PC) žaidimą cd-key (narkata)

Vienas laimėtojas gaus: 1x Origin (PC) žaidimą cd-key (narkata)

Vienas laimėtojas gaus: 6x Origin (PC) žaidimus cd-key (rokasj)

Vienas laimėtojas gaus: 5x Steam (PC) žaidimus cd-key (rokasj)

Penki laimėtojai gaus: po 6 mėnesius V.I.P narystės PlayManija.lt projekte (Impaler)

... gal dar bus prizų, jei būsite geri :)
 
Konkurso Taisyklės:

- Dalyvauti gali iki 2013 Gruodžio 11 dienos užsiregistravę nariai užsisakę bent 1 mėn. trukmės V.I.P. narystę (kaina 3 lt / mėnesiui) ČIA.
- Dalyvauti gali po 2013 Guodžio 11 dienos užsiregistravę nariai užsisakę V.I.P. narystę metams laiko su 30% nuolaida (kaina 25 lt / metams) ČIA.
- Spec. pasiūlymas-akcija užsisakyti V.I.P. narystę metams laiko su 30% nuolaida čia.
- Prizus įsteigė mūsų geradariai narkata, auksinis, vachtangas ir Impaler Dėkojame jiems ir linkime nuostabių švenčių!
- KONKURSAS VYKS IKI 2013 / 12 / 24.
 • Impaler, Magnitas, ecOr ir dar 37 kt. tai mėgsta


#386252 PlayManija.lt. 10. METŲ.

Parašė Impaler 2016-03-30, 14:41

3c1bd63a121c00ee1f05708f683ffaa5493.jpg

 

SVEIKINU VISUS PLAYMANUS SU ŠIUO DIDŽIU, 10 METŲ JUBILIEJUMI! :close:

 

Nuoširdžiai dėkoju visiems Nariams, kurie kada nors parašė bent vieną gerą pranešimą, davė gerą patarimą, padėjo bėdoje, pranešė gerą naujieną ar skėlė bajerį, kuris privertė nusišypsoti! Moderatoriams, kurie palaiko tvarką ir rimtį forume. Konkursų rengėjams, kurie daro atrakcijas. Ir tyleniams (kurių yra tikrai daug), kurie mus skaito tyliai, pasislėpę, tačiau Google Analytics visus mato. :) -

Kartu Jūs visi su mano vizija projektui sėkmingai "ištraukėm" dešimtadalį amžiaus :D su kuo Jus ir sveikinu!

- Impaler

 

 

Štai ir praėjo net 10 metų nuo to vakaro, kai buvo žengtas pirmas žingsnis šiandieninės PlayManijos link, o ir dabar sėdint priešais monitorių niekas viduje nepasikeitė. Ir toliau yra noras judėti į priekį, vystyti projektą, jo neužleisti ir vietomis pagerinti jo funkcionalumą. Tačiau, gyvenimas diktuoja kitokį ritmą ir nebesu jau antro kurso studentas, kuris neturi nei vieno rūpesčio ir atsakomybių gyvenime.. Kol kas, didelių pokyčių projekte nenusimato dar, dėl labai paprastos priežasties - dauguma modifikacijų dar nėra pritaikytos naująjai forumo varikliuko versijai. Na, o galvoje po truputį brandinu idėjas ką keisiu projekte ir darysiu kitaip idėjų yra, bet per anksti dar kalbėti, tačiau faktas, kad dizainas, responsive prisitaikymas, logotipas ir bendras apipavidalinimas bus keičiami, o portalas perdarytas iš naujo ant kitos platformos arba integruotas į forumą (viskas priklauso nuo to kaip gerai dar padirbės forumo varikliuko kūrėjai su TVS moduliu).

 

Kuo dar noriu labai pasidžiaugti ir išskirtinai paminėti, kad esu labai patenkintas Galerijos sėkme. Kiek daug ir kaip noriai visi dalinatės savo nuotraukomis, kolekcijomis, grobiais ir kitais dalykais. Tiesiog malonu žiūrėti. :)

 

O kas nori šiaip senienų paskaityti apie projekto įkūrimą gali paskaityti čia.

 

Ta proga kviečiu norinčius atšvesti Vilniuje paskaityti šią temą apie PlayManija.lt meet'ą.

 

Taip pat, vyksta simbolinis konkursas gimtadienio proga čia. :)


 • stash, Jeisonas, Magnitas ir dar 28 kt. tai mėgsta


#396871 PlayManija.lt 11-asis gimtadienis :)

Parašė Impaler 2017-03-30, 10:21

11.png

 

Sveikinimai visiems su jau 11-uoju PlayManijos gimtadieniu!

 

Didžiai dėkoju visiems, kurie prisidėjo prie projekto bet kuriuo jo gyvavimo laikotarpiu bei nariams, kurie jame dalyvauja.

 

AČIŪ! :sir:

 

 

Pagalvojus apie perspektyvas ir atnaujinimus, tai kaip tyčia paskutines pora savaičių domėjausi kas naujo padaryta mūsų naudojamoj platformoje, tai jau ne už kalnų bus išleista 4.2 varikliuko versija su nemažai patobulinimų ir naujų funkcijų. Tikiu, kad ant šios versijos bus visai galima apsistoti, kai po išleidimo pataisys bug'us ir t.t. O kada tiksliai imsiuosi atnaujinimo darbų, dar nenoriu prisibazarinti, bet kažkaip pats jau po truputį tokį vidinį norą įgaunu, o tai reiškia, kai pribręs, tai imsiuosi visu pajėgumu. Neprarandam vilties :)


 • stash, Jeisonas, Magnitas ir dar 26 kt. tai mėgsta


#405698 #33 PlayManija.lt "tinginių" konkursas: Remastered Edition

Parašė tymbarkFM 2018-08-23, 21:30

#33 PlayManija.lt "tinginių" konkursas: Remastered Edition

 

07sep16.png

 

Sveiki gerbiamieji Playmanai,

Vasara eina į pabaigą, daugumai baigiasi poilsio dienos, kasmetinės atostogos, visi grįžta į darbus, mokyklas. O dauguma Playmanų, neabejoju, grįžtą prie konsolių ir žaidimų.

Todėl artėjant šaltiems ir niūriems rudens vakarams, atėjo laikas dar vienam PLM konkursui. Kažkas gali jį pavadinti super, mega, ultra, o aš jį pavadinau paprastai - tinginių konkursu (senbuviams čia yra mažas Easter Egg). O toks pavadinimas kilo todėl, kad norint sudalyvauti šiame, pagal eiliškumą jau 33-iame konkurse, kuriame galite laimėti naują Playstation 4 Slim konsolę, visiškai nieko nereikia daryti, tik palikti pranešimą šioje temoje. Senbuviams to užteks, o nariams, užsiregistravusiems po šios temos sukūrimo - reikalinga vip.pngV.I.P. narystė forume. Laimėtojas bus išrinktas atsitiktine tvarka rugsėjo 23 d.

Žinutės turinys neturi reikšmės, svarbiausia laikytis forumo taisyklių. Plačiau apie konkurso tvarką skaitykite taisyklėse žemiau. Sėkmės!


TL;DR:
Rašyk šioje temoje ir laimėk PLAYSTATION 4 SLIM!


-----------------------------------------------------------------------------------------------

KONKURSO TAISYKLĖS

 • Šių taisyklių paskirtis – nustatyti "#33 Playmanija.lt "tinginių" konkurso: Remastered Edition" (toliau – Konkursas) vykdymo tvarką, laimėtojų išaiškinimą ir laimėtų prizų perdavimo tvarką (toliau – Taisyklės).
 • Konkursą organizuoja tymbarkFM (toliau – Konkurso organizatorius). Konkursas vyksta nuo 2018 m. rugpjūčio 23 d. 22:30 val. iki 2018 m. rugsėjo 22 d. 23:59 val. Laimėtojai skelbiami rugsėjo 23 d.
 • Kiekvienas asmuo, šiose Taisyklėse numatyta tvarka dalyvaudamas Konkurse, patvirtina, kad su Taisyklėmis susipažino, sutinka ir įsipareigoja jų laikytis. Konkurso dalyviais pripažįstami tik tie asmenys, kurie atitinka visus šių Taisyklių reikalavimus.
 • Dalyvauti Konkurse gali visi iki 2018 m. rugpjūčio 23 d. 22:30 val. užsiregistravę nariai ARBA nariai, užsiregistravę po Konkurso paskelbimo datos ir užsisakę VIP narystę, o taip pat moderatoriai ir Strike-Team nariai.
 • Norint dalyvauti Konkurse reikia Konkurso vykdymo laikotarpiu parašyti žinutę Konkurso temoje apie dalyvavimą. Pakartotinis to paties asmens registravimasis Playmanija.lt portale siekiant padidinti laimėjimo galimybę bus baudžiamas.
 • Konkurso prizas į kitus prizus ar grynuosius pinigus nekeičiamas ir neperduodamas tretiesiems asmenims.
 • Konkurso prizo laimėtojas bus išrinktas atsitiktine tvarka iš visų Konkurso vykdymo metu parašiusių žinutę Konkurso temoje narių ir paskelbtas 2018 m. rugsėjo 23 d. Laimėtojas bus informuotas asmeniškai asmenine žinute Playmanija.lt forume.
 • Konkurso organizatoriaus priimtas sprendimas dėl laimėtojų paskelbimo yra neginčijamas ir jokių pretenzijų Konkurso organizatorius dėl to nepriima.
 • Konkurso laimėtojo asmens duomenys bus surinkti tik prizo išsiuntimo per DPD kurjerių tarnybą tikslais.
 • Jei per dvi dienas nuo rezultatų paskelbimo datos Konkurso organizatoriui nepavyksta susisiekti su laimėtoju (laimėtojas neatsako į žinutę), atsitiktine tvarka bus renkamas kitas laimėtojas iš visų likusių parašiusių žinutę Konkurso temoje narių.
 • Konkurso organizatorius pasilieka teisę bet kada keisti šias Taisykles, o prireikus – sustabdyti arba atšaukti Konkursą be išankstinio įspėjimo.

Papildoma informacija apie konkursą teikiama parašius asmeninę žinutę Konkurso organizatoriui Playmanija.lt forume.


 • Impaler, stash, Jeisonas ir dar 24 kt. tai mėgsta


#350490 PlayManija.lt projekto ∞-asis Gimtadienis!

Parašė Impaler 2014-04-30, 15:46

infinity.png


Sveiki!

Už lango tikras pavasaris, oras puikus, viskas aplink žaliuoja. Tokį patį vakarą prieš 8 metus sužaliavo (teisingiau sumėlynavo) ir PlayManija.

Per tiek metų PlayManija projekto neapleidau, bet priešingai, vis techniškai tobulinau ir tobulinau, o kartu su Jūsų pagalba, diskusijomis PLM tapo gyvu. Nuoširdžiai džiaugiuosi šia sąjunga. Dėkoju Jums visiems.

8 metai tikrai ne mažas laiko tarpas, kiek naujų žaidimų bei konsolių buvo sukurta tam, kad turėtų PlayManija savo tikslą - apie visa tai diskutuoti. Tą sėkmingai visi darėme, darome ir darysim, bet trumpam atsigręžkim į praeitį.
 
Ką patys darėt / veikėt / kas svarbaus įvyko Jums prieš 8 metus? :)
 

2227071544_40cf5679b3_m.jpg


 • srnr, Magnitas, narkata ir dar 23 kt. tai mėgsta


#257664 Su artėjančiom Šventom Kalėdom ir Naujaisiais Metais 2012

Parašė narkata 2011-12-20, 04:31


Nuotrauka
Sveikinu visus mielus forumiečius su artėjančiom
Šventom Kalėdom ir Naujaisiais Metais 2012
http://www.youtube.com/watch?v=Kf10XvuOVwM

Linkėjimą nuo Impaler ir video-prikolą žiūrėkite portale

Nuotrauka


 • Impaler, red-cat_eX, Dwėsk ir dar 23 kt. tai mėgsta


#253030 narkata - Mano Video

Parašė narkata 2011-11-27, 01:18

Stai antras Video
Lithuanian Version
http://www.youtube.com/watch?v=SskH_vz_OjI
Sweden Version
Spoiler'is

 • Impaler, Baikas, Redzis ir dar 23 kt. tai mėgsta


#227147 Konkursas tokiems tinginiams kaip aš pats!

Parašė vachtangas 2011-06-19, 16:18

Labas, Playmanai.

Prizas - naujas PlayStation 3 Slim 160 GB!

Nuotrauka

Dalyvavimo taisyklės super paprastos, kurti nieko nereikės, parašykite bet kokį atsakymą į šią temą, kad mes paskui matytumem su Auksiniu, kad toks ir toks nickas buvo.

Liepos 15 d. ištraukiam iš visų dalyvavusių 1 laimingąjį ir end of story.

Galit rašyt milijoną komentarų, vis tiek būsite skaičiuojamas kaip vienas vartotojas su tuo pačiu nicku.

Naujokai gali dalyvauti, nes nesiruošiam tikrinti kada žmogus susikurė savo accountą. Tačiau griežtai draudžiama kurtis papildomus accountus siekiant padidinti šansus laimėti. Tokie nariai bus griežtai šalinami.

Dar vienas svarbus dalykas, traukimas bus Liepos 15 d. vakare. Įdesim į YouTube, kaip, kad narkata darė. Ir tikimės, kad laimėtojas susisieks ir atsiųs duomenis su adresu į PM, nes nesiruošiam maldaut, kaip kad buvo PLM #9 konkurse!!!

P.S. Dėkui Auksiniui!
 • Impaler, Baikas, ecOr ir dar 23 kt. tai mėgsta


#328922 Pasijuokim ir pralinksmėkim

Parašė Oligarchas 2013-09-05, 21:26

nelabai pasijuoksi,bet pralinksmet pralinksmesi :)
Nuotrauka
 • Impaler, narkata, speeddd ir dar 22 kt. tai mėgsta


#293498 Non-Stop

Parašė KypuTeTpaBy 2012-08-23, 10:34

vieną kartą mižau 4 minutės
 • narkata, red-cat_eX, Regisz ir dar 22 kt. tai mėgsta


#286897 Atsargiai scammeris

Parašė glovackas 2012-07-02, 16:40

Taigi tik norejau pranesti kad jusu neapscammintu zmogus skype: andriuksas777. Jis save pasivadines Malboro :*

Skype chat :

[7/1/2012 19:53:48] andriuksas777: Del zaidimu.
[7/1/2012 19:53:48] badboyx: badboyx has shared contact details with Malboro :*.
[7/1/2012 19:53:54] badboyx: klausau
[7/1/2012 19:59:45] Malboro :*: Turiu king of fighters
[7/1/2012 20:02:51] badboyx: kaina
[7/1/2012 20:03:00] Malboro :*: Ka siulai?
[7/1/2012 20:05:14] badboyx: nezinau :) tu siulyk o as jau sakysiu kaip yra
[7/1/2012 20:05:30] badboyx: ir tiesa naujas game ? nezaista online su juo ?
[7/1/2012 20:05:39] Malboro :*: Ne
[7/1/2012 20:06:14] Malboro :*: 60lt?
[7/1/2012 20:06:34] badboyx: 55 ?
[7/1/2012 20:07:09] Malboro :*: 60Lt
[7/1/2012 20:07:12] badboyx: okey tinka
[7/1/2012 20:07:44] Malboro :*: Tiesa,pamirsau paminet,kad esu kaunietis.
[7/1/2012 20:07:51] badboyx: wow..
[7/1/2012 20:08:01] Malboro :*: Siuntimas tinka? Ar buni kaune?
[7/1/2012 20:08:02] badboyx: na uz pasta dar 20 litu papildomai nemokesiu
[7/1/2012 20:08:19] Malboro :*: Nereik 20lt moket,autobusu 5lt.
[7/1/2012 20:09:47] badboyx: o kaip buna su tuo siuntimu.. ta prasme as pinigus tau pirma siunciu o kaip zinot kad gausiu ta preke
[7/1/2012 20:09:57] badboyx: nes pats niekada nedariau nieko pastu ar siuntimu autobusais
[7/1/2012 20:10:13] Malboro :*: Nieko baisaus,as kelis kart taip pirkau.
[7/1/2012 20:10:29] Malboro :*: Tik man is vilniaus dazniausiai siunte ;D
[7/1/2012 20:11:02] badboyx: paciam forume ten esi zinomas zmogus /?
[7/1/2012 20:11:08] badboyx: turi kazkiek reputacijos ar pns
[7/1/2012 20:11:35] Malboro :*: Nelabai.
[7/1/2012 20:11:39] Malboro :*: Galim per puse daryt
[7/1/2012 20:12:08] Malboro :*: Beto juk yra vardas,pavarde ir pns.
[7/1/2012 20:12:13] Malboro :*: 21 amzius :)
[7/1/2012 20:14:01] badboyx: per kiek laiko atsiuncia ?
[7/1/2012 20:20:22] Malboro :*: per 2-3 dienas
[7/1/2012 20:20:53] Malboro :*: bet jeigu nori greiciau tai galiu registruotu siust.
[09:22:26] badboyx: gal padarytum pora photo su tuo zaidimu kad turi ?
[09:31:54] *** Malboro :* sent DC_FC_58965.jpg ***
[09:38:09] badboyx: oo tekkena turi
[09:38:14] badboyx: kiek uz tekkena
[09:38:32] badboyx: ir ss4ae turi
[09:38:34] badboyx: kiek uz sita
[09:38:42] Malboro :*: Kitas siulo 70lt uz tekkena
[09:39:07] Malboro :*: Galiu visus parduot uz gera kaina
[09:39:21] badboyx: sfxt tekken ss4ae ir KOF13
[09:39:33] badboyx: na gal tik sfxt nera sakykim ten per daug dominantis
[09:39:36] badboyx: nors
[09:39:39] badboyx: nezinau net
[09:39:48] badboyx: tekken 6, ss4ae ir kof13
[09:39:51] badboyx: domina sitie 3
[09:39:57] Malboro :*: Kiek duodi?
[09:40:25] badboyx: 180
[09:40:44] Malboro :*: Tinka.
[09:41:26] badboyx: bet cia kartais ne kof 12 ?
[09:41:35] badboyx: nes as matau tik 2 II
[09:44:35] Malboro :*: 13
[09:44:52] badboyx: ir kartais komiksu knyguciu visokiu ir art booku negavai su special edition sfxt ?
[09:45:09] Malboro :*: Negavau,o turejau?
[09:45:25] badboyx: na special edition tai turejo but didelis paketas toks
[09:45:32] badboyx: ne pats diskas tik bet daug daugiau visko
[09:47:39] badboyx: ir nicka dar savo parasyk playmanijos
[09:48:02] Malboro :*: Neuzsiregines as ten.
[09:48:36] badboyx: na tada zmoniu nickus su kuriais keiteisi is ten
[09:49:06] Malboro :*: As ne is ten keiciausi. Scooterfactor as detales pirkau.
[09:52:28] Malboro :*: Jeigu nepasitiki galim daryt taip: sumoki tik puse sumos ir issiunciu zaidimus siandien iki pietu,kai gauni atsiunti kita dali.
[09:52:37] Malboro :*: Sazininga abieju atzvilgiu.
[09:54:50] badboyx: tebunie. padarom tai pirma su vienu zaidimu. sakykim koki tekkena arba kof atsiusk. dabar atsiusiu tau 35 litus. gaunu game. gauni dar 30
[09:56:06] badboyx: jeigu bus gerai tada po keliu dienu abu likusius game paimciau
[09:56:07] badboyx: tinka ?
[09:56:16] Malboro :*: Aisku.
[09:56:40] badboyx: gerai tai dabar tu saskaitos numeri duok manau
[09:56:50] Malboro :*: Tuoj
[09:57:39] badboyx: koks bankas beje
[09:57:46] Malboro :*: Swed
[10:02:49] badboyx: pats nezaidei online situ zaidimu ? man ten veiks tie online pass ?
[10:03:35] Malboro :*: Veiks,tikrai.
[10:05:33] badboyx: o kas cia per tekken hybrid pas tave
[10:05:41] Malboro :*: ?
[10:06:10] badboyx: zaidimas
[10:06:12] badboyx: koks cia zaidimas
[10:06:16] badboyx: pirma karta girdziu
[10:08:42] badboyx: gali padaryt pora nuotraukeliu dar tekken hybrid ? pvz prieki ir gala
[10:08:47 | Edited 10:08:50] badboyx: noriu pamatyt kas per daiktas
[10:14:44] badboyx: na
[10:14:58] Malboro :*: Siandien padaryt nesigaus
[10:15:04] badboyx: kodel :D ?
[10:15:06] Malboro :*: Padarysiu po keliu dienu.
[10:15:13] Malboro :*: Fotika normalu pasiskolinsiu.
[10:15:18] badboyx: telefono neturi ?
[10:15:34] Malboro :*: Nieko nesimatys su mobu ir USB nuo jo neturiu.
[10:15:49] Malboro :*: Pasiskolinsiu normalu fotika ir nufotkinsiu.
[10:15:59] badboyx: tai su kuo fotografavai sita foto kur siuntei
[10:16:14] Malboro :*: Su fotiku
[10:16:18] Malboro :*: Pasiskolines buvau
[10:16:38] badboyx: kokiu dar nuotrauku padarei tada ? gal alice returns nufotografavai is arciau ?
[10:17:11] Malboro :*: Ne is zaidimu tik sitaip nofotkinau,as tada detales nuo motorolerio fotkinau.
[10:21:12] badboyx: savo saskaitos numeri duok
[10:21:20] Malboro :*: tj
[10:31:48] badboyx: tai tau 10 minuciu reikia ?
[10:31:53] badboyx: tu nesveikas ar turi problemu
[10:32:01] Malboro :*: ?
[10:32:07] Malboro :*: O tu kazkur skubi?
[10:32:14] badboyx: taip as labai skubu
[10:32:18] badboyx: 10 minuciu spoksot i skype atsibodo
[10:32:23] Malboro :*: Nesveiku tarp musu tik tu.
[10:32:27] badboyx: ne
[10:32:27] Malboro :*: Tai nexui spoksot
[10:32:28] badboyx: tu
[10:32:32] Malboro :*: vakare tada
[10:32:33] badboyx: TAI DUOK TA KODA
[10:32:35] badboyx: DABAR
[10:32:44] badboyx: nes issiusi iskart po valandos ar keliu
[10:32:45] Malboro :*: nerandu as jo b*
[10:32:48] badboyx: kk bye
[10:32:51] badboyx: nereikia
[10:32:57] Malboro :*: dw
[10:33:00] Malboro :*: ;D


Nuotrauka kuria zmones atsiunte buvo is cia http://www.tumblr.co...f-fighters-xiii

butent sita Nuotrauka . Del to tiesiog pora paprastu klausimu. Kvaili issisukinejimai, taip pat "nerado" savo saskaitos kodo nors ka tik pirko motorolerio detales ir pns. Jeigu reikia chato istorijos foto, tai sakykit padarysiu. Tiesiog norejau perspet jus ir tiek.
 • Impaler, srnr, narkata ir dar 22 kt. tai mėgsta


#341739 PlayManija.lt atidaroma flash žaidimų ARKADA :)

Parašė Impaler 2014-01-21, 20:18

You never thought this could happen, right? :lol2:

 

Pagaliau radau laiko padaryti šį nedidelį eksperimentą ir padaryti, kad būtų galima žaisti tiesiog PlayManijoje, neįjungus savo konsolės ir net neišjungus PlayManija.lt puslapio naršyklėje. :lol:

 

Pristatau Arkadą a.k.a arcade flash žaidimus. Galėsite ramiai atsipūsti tarp naujų pranešimų rašymo praleisdami keletą minučių žaisdami ir gerindami vienas kito rekordus? Rekordus? Taip - jūsų high score'ai išsisaugoja kiekviename žaidime!

 

Arkados užversti šimtais žaidimų nenoriu. Pradžiai bus 10 žaidimų, o vėliau periodiškai bus vis įmetama naujų žaidimų, kad palaikyti įdomumą.

 

Jeigu arkada susilauks populiarumo, sugalvosiu kokią nors sistemą, pagal kurią naujų žaidimų rekordininkams būtų skiriama V.I.P. narystė už pasiekimus ir pan.

 

Kas turi pasiūlyti įdomių ir kokybiškų žaidimų - taip ir padarykite.

 

Kokia Jūsų nuomonė aplamai apie šį nelauktą PlayManijos patobulinimą? :poker:


 • Magnitas, narkata, tomashex ir dar 21 kt. tai mėgsta


#324878 Pasijuokim ir pralinksmėkim

Parašė KypuTeTpaBy 2013-07-10, 15:29

Nuotrauka
 • Impaler, red-cat_eX, dovydase ir dar 21 kt. tai mėgsta


#264190 Pasijuokim ir pralinksmėkim

Parašė narkata 2012-01-21, 22:31

Nuotrauka
 • Impaler, Shliuzas, red-cat_eX ir dar 21 kt. tai mėgsta


#256740 Blackcats atidaryta registracija

Parašė septyni 2011-12-14, 21:03

Vel atidaryta registracija i Blackcats http://www.blackcats-games.net/ , todėl skubėkit. Sekmes
 • Impaler, inpeace, red-cat_eX ir dar 21 kt. tai mėgsta


#255039 Kalėdinis PlayManija.lt super konkursas #17!

Parašė Impaler 2011-12-09, 15:13

Nuotrauka

Kviečiame visus norinčius dalyvauti mūsų Kalėdiniame konkurse! Prizai - tiesiog nuostabūs! Pagrindinis prizas - PlayStation 3 slim 160 GB konsolė su Battlefield 3 žaidimu. Paguodos prizai - maikutės, plakatai, lipdukai ir dar trys slapti prizai! Geresnių švenčių PlayManijoje dar nebuvo! :innocent:

- Visą informaciją kaip dalyvauti konkurse rasite čia

Prizus įsteigė mūsų geradariai vachtangas, Auksinis ir narkata. Dėkojame jiems ir linkime nuostabių švenčių!
 • Baikas, narkata, Chuck Norriss ir dar 21 kt. tai mėgsta


#238864 PlayManija.lt konkursas #12

Parašė Impaler 2011-08-22, 19:36

Sveiki, PlayManai, mes grįžtame su nauju konkursu!

Nuotrauka


Prizas mažai naudota XBOX 360 konsolė su 20 GB HDD bei 3 žaidimais!

Dalyvavimo taisyklės paprastos - parašykite bet kokį atsakymą į šią temą, kad matytume, kad toks ir toks narys dalyvauja.

Rugpjūčio 25 d. 23:59 ištraukiame iš visų dalyvavusių 1 laimingąjį ir jam padovanojam prizą.

Galit rašyt šimtą komentarų, vis tiek būsite skaičiuojamas kaip vienas vartotojas su tuo pačiu niku.

Kas gali dalyvauti konkurse?
Konkursas yra išimtinai skirtas TIK V.I.P. nariams ir moderatoriams, taigi, prizo traukimo metu bus iš temos surinkti nariai, kurie tuo metu bus užsisakę VIP'ą.

Informacija kaip užsisakyti V.I.P.'ą rasite čia - http://www.playmanij...ip-naryste.html

Prizą įsteigė Nuotrauka Dėkojame jam!
 • Baikas, ReiKaz, IGNOLTA ir dar 21 kt. tai mėgsta


#318878 Pasijuokim ir pralinksmėkim

Parašė KypuTeTpaBy 2013-05-02, 11:55

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka
 • Impaler, stash, cheburator ir dar 20 kt. tai mėgsta


#273995 11# Mini Konkursas

Parašė auksinis 2012-03-19, 16:08

tai gi dar vienas mini konkursas nufotkint reik visas savo narsykles ai ka as cia rasau viska rasite video o kol baiksis galit cia rasinetis sory visai pamirsau taip foto kelkit i tema
 • Impaler, narkata, red-cat_eX ir dar 20 kt. tai mėgsta


#240627 PLM #13 konkursas Rugsėjo 1-osios proga!

Parašė Impaler 2011-09-01, 01:49

Sveiki, PlayManai

Rugsėjo 1-osios proga skelbiu PLM #13 konkursą (ale koks sutapimas numerio ir šventės), kurio prizas susideda iš 3 atskirų XBOX 360 konsolės priedų: XBOX 360 AV HD laidas, XBOX 360 papildomas aušintuvas ir XBOX 360 laidas su RGB jungtimi. Prizą įsteigė mūsų narys, Akysa. Nuoširdžiai jam dėkojame! :D

Nuotrauka

Užduotis - iš kokio žaidimo yra šis garso takelis?

http://vimeo.com/28422197

Atsakymus siųsti el. paštu:
konkursas [ Ė- T -A] playmanija.lt

El. laiške rašote:

1. Atsakymas į klausimą
2. Forumo nikas (Nepamirškite įrašyti)


Atsakymus siųskite iki 2011 Rugsėjo 7 dienos 24:00 val.
Nugalėtojas bus paskelbtas 2011 Rugsėjo 8 dieną.


Konkurso Taisyklės:
- Konkurse negali dalyvauti po Rugpjūčio 31 d., užsiregistravę nauji nariai.

- Atsakymą siųsti tik vieną kartą
- Nesąžiningi vartotojai bus baudžiami Banu forume ir iškrenta automatiškai iš konkurso

- Rašyti šioje temoje kolkas draudžiama

Laimėtojas bus paskelbtas Čia


 • Baikas, ReiKaz, IGNOLTA ir dar 21 kt. tai mėgsta


Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods