JGOD

Diskusijos apie PSP 3000 modelį

Rekomenduojami pranešimai

Jungtinė tema visoms
diskusijoms apie PSP 3000 modelį!


PSP 3000 skirtumainuo kitu:
1. Siek tiek skiriasi dizainas, labai mazai, beveik nepastebimai.
2. Imontuotas ryskesnis ekranas, turintis "butterfly" efekta, t.y. neatsispidi saules sviesoje.
3. Imonuotas mikrofonas, naudojamas "Skype" programai.

Neatrisamas, kol kas.

Jeigu renkates tarp naujo PSP 2000, ir PSP 3000, skirtumo beveik nera, nes abu neatrisami, aisku imciau sau PSP 3000, naujesnis- geresnis. Bet jeigu nenorite pirkti zaidimu, ieskokite atristo PSP skelbimuose, nes naujieji yra neatrisami.. ;(

PSP 3000 NEATRISAMI

_____________________________________________________

Šiek tiek informacijos iš poros šaltinių apie PSP-3000 nulaužinėjimo procesą (tsg. bandymą nulaužti). :rofl:

"Dark_Alex wrote a few comments about the PSP3000 in his blog, here's the lowdown: A new PSAR dumper for 5.00 has been released which partially decrypts the firmware. The board appears to be a TA-90. Using a Pandora battery fails on PSP 3000 and the original battery can't be modded to Pandora."
______________________________________________________________________________

After some tests on the PSP3000 Battery, we can get to some conclusions.

1. Can't be modded to a Pandora-hard-fashioned-Style.

Nuotrauka

2. Actual PSP3000 Battey pack, PSP-S110, is the same as 2000 series;

- 3000 Battery works on an Slim, and Slim battery works on a 3000.

3. As you could have seen on PSP3000, Battery connection has 3 pins;

Nuotrauka

Nuotrauka

as well on the 2000 series;

Nuotrauka

Nuotrauka

And, if you remember, second pin is the one who sends the service mode data. What does this all means?

Having in mind that with a Pandora battery it doesn't even boot the PSP, it could be possible that there are some other hardware patches on the connection Battery-PSP. Even though, some tests are needed to be made before making this for sure.

This will explain the fact that when using DC7 or Pandora, the PSP doesn't even turns on. (Remember, on 88v3, it hangs up with the LED enabled and with no action)

Important: this does NOT means that the mobo is an 090v2. It could be perfectly an original TA-090, but can't be sure. (Therefore we must think: "Hey, but wtf, they had the 88v3 and the new CPU on the play!" Maybe Sony is just deleting stock?)

Tikėkimės nulauš vistiek. :)

PSP 3000


Nuotrauka


Tikriausiai jau girdėjote, kad SONY oficialiai paskelbė apie PSP 3000, kuris pardavime pasirodys nuo šių metų spalio 15 dienos. Pack'as su 4GB atminties kortele ir žaidimu turėtų kainuoti apie 199 eurus, tuo tarpu atskirai šis modelis turėtų kainuoti apie 169 eurus. Vien tik PSP 3000 bus galima įsigyti metų pabaigoje.

Naujasis modelis tėra "geležies" (hardware) atnaujinimas. Šis modelis turės integruotą mikrofoną bei ryškesnį, mažiau atspindintį bei ryškesnių spalvų, LCD displėjų. Kaip suprantu, įspūdingesnis vaizdas ir bus PSP 3000 pagrindinis koziris. Tačiau internete pasklido gandas, jog būtent dėl šio displėjaus, baterija tarnaus 20 - 30 minučių mažiau nei senesnio PSP slim modėlio. Manau jei tai ir tiesa, tai nieko tokio, kadangi SONY patvirtino, jog turėtų pasirodyti prekyboje "Extended Battery Kits", kurie leis lošti nuo 8 iki 10 valandų.

Viršuje PSP 2000, apačioje PSP 3000. Akivaizdžiai matomas ekrano skirtumas.

Nuotrauka

Na ir žadama jog šiek tiek nežymiai pasikeis išvaizda. Ką gi, laukiame naujojo modelio ir patys pamatysime kaip ten iš tikro. Tikiuosi, laiką sugaišau ne veltui ir Jums buvo įdomu ir naudinga pasiskaityti. O ką manote Jūs, apie naująjį PSP 3000? Pasidalinkite savo mintimis, kritika ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:rofl: Būsiu bereikalingai persistengęs

Tai va :) , kita karta pries rasydamas paskaityk ar nesikartoja :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zodziu.. jeigu grystant prie temos tai wienas mane cia sudomines dalykas yra extended battery kit :rofl: oi laukiu sito daikto.. turi udabar kazkoki kiniska tai 1200mah baterija wos ne pilnai tik pakrauna ir wiskas.. reikia kazko geresnio..

 

neskaitant to manau kad nereikia psp3000 pirkt .. wientik ekranas pagerintas.. tas mikrofonas tai nieko ispudingo.. cia jau nuo pirmo reikejo idet (net mano maziuaks mp3 kurie delne kokie 5telpa turi mikrofonus..)

 

sakiau ir sakau/// bevertis pSp3..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va :rofl: , kita karta pries rasydamas paskaityk ar nesikartoja :)

Kas nedirba, tas neklysta...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo nustebino ir mane battery kitas turiu 4500mAh tai laiko bet noreciau galingesnes jei kaina butu ikandama tai paiimciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo nustebino ir mane battery kitas turiu 4500mAh tai laiko bet noreciau galingesnes jei kaina butu ikandama tai paiimciau.

Orginaliu SONY daigtu kaina visada buvo gan sunkiai "ikandama" palyginus su atitinkamais kitu firmu gaminiais. Taciau skiriasi ir kokybe. Manau neissimtis bus ir sitas battery kit'as, taciau ir kokybe atitinkama. Belieka tik laukti :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei gerai supratau, SONY buvo atsaukusi siuos battery kit'us. Taciau kartu su PSP 3000 vel juo atnaujins. Belieka tiketis kad naujojo PSP atejimas atsines su savim ir naujuosius battery kit'us :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane labiausiai sudomino tai,akd galima bus zaisti saules sviesoj,nes tikrai uzknisa kai dabar keliauji kur sauleta diena ir neimanoma palost. Bet nesuprantu kodel neidejo to i psp 2000. Greiciausiai del biznio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi kaip laukiu to E.B.K(extend battery kit)... mano tetis daznai i amerika vaziuoja taj man tikriausiai nupirks... :) nes vat snd variau pas sese ir battery rode kad pilna o po pusvalandziio VCS zaidimo tiktai pilka uzsklanda ir baterija nubraukta ... :) zinokit gal iseitu kad mano tetis galetu ir daugiau tu E.B.K. paimt tai is manes gal pigiau iseitu nusipirkt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matytas dark-alex blog'e :)

Na man tas pats ar nulaus ar ne man pilnai SLIM uztenka :)

Redagavo Deagle

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.