SullenSky

Gamecube čipas

Rekomenduojami pranešimai

Aš turiu nintendo gamecube ir apie 40 originalių žaidimų. Norėčiau sužinoti, kas yra tas čipas, kam jis reikalingas ir ar įmanoma šiai konsolei rast žaidimų intike ir kaip nors juos žaist per gamecube?

Redagavo MantasST

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čipas - kai nučipuoji konsolę ir tada gali iš PC isirašyt i Diskus žaidimus ir juos žaisti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu nintendo gamecube ir apie 40 originalių žaidimų. Norėčiau sužinoti, kas yra tas čipas, kam jis reikalingas ir ar įmanoma šiai konsolei rast žaidimų intike ir kaip nors juos žaist per gamecube?

intike galima rast viska viskam kam tik nori tik reikia zinot kur ieskot,aisku ir gamecube gali rast visus populiariausius geimus,ju nera tiek daug siustis kaip sony,xbox konsolem ,bet pagrindas yra

cipas leidzia paleisti tokius parsiustus zaidimus,bet jis nera pigus,ir palyginus kainuoja daugiau uz pacia konsole jau dabar,pvz anglijoj chipas gc kainuoja iki 3 kartus daugiau,nei pati konsole parduotuvej nauja :D ,tai nzn kiek verta tai daryt,nzn turedamas 40 zaidimu ir jei jie yra visi is geriausiu,tai nelabai ka dar geriau rasi siustis

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu nintendo gamecube ir apie 40 originalių žaidimų. Norėčiau sužinoti, kas yra tas čipas, kam jis reikalingas ir ar įmanoma šiai konsolei rast žaidimų intike ir kaip nors juos žaist per gamecube?

Tiek zaidimu turint turetu chipo kaip ir nebereikt :D Parasyk i PM, gal kai ka sutarsim apsikeist.

Jei isidesi chipa (arba gausi bootloader'i/Freeloader'i) galesi zaisti neorginalius zaidimus. Parsisiusti dar yra ish kur. Tik jei lazeris silptelejes tai arba neskaitys neorginaliu, arba ilgai negyvens - nuzudysi su neorginalais greiciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek zaidimu turint turetu chipo kaip ir nebereikt :) Parasyk i PM, gal kai ka sutarsim apsikeist.

Jei isidesi chipa (arba gausi bootloader'i/Freeloader'i) galesi zaisti neorginalius zaidimus. Parsisiusti dar yra ish kur. Tik jei lazeris silptelejes tai arba neskaitys neorginaliu, arba ilgai negyvens - nuzudysi su neorginalais greiciau.

 

Sorry kad prikeliu temą dabar, bet iškilo klausimas kur man Anglijoje gauti čipą arba loaderį ir už kokią sumą. Deja MODCHIP saitas, kur visada emiau visus čipus - užsidarė. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liecia GC zaidimus - underground-gamer.com - ju rojus, bent busimas, neseniai jie nutare, kad GC jau yra safe ir prasdes ten fullpacku dejimas. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. GC yra peržengė unsafe barjerą ir dabar UG jau pradeda juos talpinti. Nesakant jau apie BlackCats, kur žaidmų jau pilna.

 

Taigi tiktai niekas neatsakė į mano klausimą.

 

Sorry kad prikeliu temą dabar, bet iškilo klausimas kur man Anglijoje gauti čipą arba loaderį ir už kokią sumą. Deja MODCHIP saitas, kur visada emiau visus čipus - užsidarė.

Lauksiu toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek siuo metu mazdaug kainuoja GC cipavimas pas meistrus?

Maciau skelbiu.lt, kad uz 70lt cipuoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.