OutSider

XBL Ban'as! Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Ką tik sugalvojau pasidaryti NBA 2K9 update ir gavau ban'ą. Atsargiai, chebra.

 

Klausimas: turint ban'ą jokių žaidimų update'ų niekaip pasidaryti neišeina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaisdavai geimus XBL'e ar tik updeitus siųsdavaisi?

Nieko nesu XBL'e žaidęs, kelis update esu pasidaręs ir tiek...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ot bjauru... FW naujausia buvo? koks romas ir pan?

 

Ne į temą

uzjauciu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būti, na, aš FW niekad neatnaujinau ir, tiesa pasakius, net nežinau, koks jis pas mane, nes nusipirkau užpernai prieš Naujus, nu'flash'ino ir tiek. Nei aš XBL žaidžiau, nei demo siunčiausi. Sakau, keletą update'ų esu padaręs ir viskas.

 

Pasitikslinu: tai dabar iš šitos konsolės JOKS connection'as neįmanomas: nei update'ams, nei šiaip pažiūrėti, ko marketplace yra ir pan.?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būti, na, aš FW niekad neatnaujinau ir, tiesa pasakius, net nežinau, koks jis pas mane, nes nusipirkau užpernai prieš Naujus, nu'flash'ino ir tiek. Nei aš XBL žaidžiau, nei demo siunčiausi. Sakau, keletą update'ų esu padaręs ir viskas.

 

Pasitikslinu: tai dabar iš šitos konsolės JOKS connection'as neįmanomas: nei update'ams, nei šiaip pažiūrėti, ko marketplace yra ir pan.?

 

Snekejau su X'u meistru. Del FW senos bano tikimybe nedideja. Beje vakar t.y. 09-01-21, as pats buvau imetes NBA 2K9 noredamas updatinti roosterius. Poto visa vakara loshiau NBA 2K9 X'live. Tiesiog nepasiseke ir tiek. pasijunges live pats sedejau ilgai ir galvojau kaip isvengti, galvojau kurti kita profily ir pan.. Bet, pasikonsultavau su meistrais ir sake: konsole flahinta, piratinis DVD buvo imestas, prerealyzai loshti - ateis laikas gausi banna. Vieni ji gauna pirma karta paisjunge, kiti gauna loshia metus ir daugiau...

 

Chia kaip uzdraustoje X'o reklamoje: Life is too short. Tidel zaisk ir dziaukis kol gali.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Snekejau su X'u meistru. Del FW senos bano tikimybe nedideja.

tai man neverta perresyt FW iki 1.5? galiu su savo sena taip ir zaist?

Manau daugiau duoda jei idedi pre-release'inius piratinius diskus. O FW pasikeisti i naujausia tikrai vertetu, as menesi pazaidziau, bano negavau ir supratau, kad yra LIVE per daug vertingas dalykas. Man butu ziauriai abydna jei gauciau, todel as naujinsiuos kiek reikes kad tik ta galimybe sumazinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Snekejau su X'u meistru. Del FW senos bano tikimybe nedideja. Beje vakar t.y. 09-01-21, as pats buvau imetes NBA 2K9 noredamas updatinti roosterius. Poto visa vakara loshiau NBA 2K9 X'live. Tiesiog nepasiseke ir tiek. pasijunges live pats sedejau ilgai ir galvojau kaip isvengti, galvojau kurti kita profily ir pan.. Bet, pasikonsultavau su meistrais ir sake: konsole flahinta, piratinis DVD buvo imestas, prerealyzai loshti - ateis laikas gausi banna. Vieni ji gauna pirma karta paisjunge, kiti gauna loshia metus ir daugiau...

 

Chia kaip uzdraustoje X'o reklamoje: Life is too short. Tidel zaisk ir dziaukis kol gali.

Visa tai aišku, man XBL nereikalingas ir buvo, tik va žaidimų update'ų tai reikėtų, nes ištaisomi visokie bug'ai, atnaujinama kas nors, dėl to nelabai gerai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Leakus losdavai pries isleidima? Jei taip, tai manau cia ir buvo peiliu peilis, kuris tave papjove. As leaku nei vieno nelosiau iki isleidimo, tad ir prasmukau be bano. Na uzuojauta siaip...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputi nesupratau. Tai jeigu as losdavau copy'ntus games atjunges pvz X'a nuo neto ir poto pajungiau LIVE ir zaidziu sau ramiai TIK ORIGINALIAIS DVD galiu gauti bana?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar tik parasiau, ir vakare prisedau prie NBA2k8. Pasijungiau live ir geiminau. viduty kelinio ismete lenetel, kad atjungtas esi nuo live. nu galvoju - banas. bet pabandziau dar prisijungti ir viskas normaliai. vel paloshiau siektike ir vel tas pats. kiti geimai viskas norma. kas chia gali buti?

 

Na siaip del prerelyzu tai jo, siektiek padidina tikimybe. Pas mane gal 2 geimai buvo tokie paleisti (NBA2k9 ir tombrider). Taciau kolkas nieko...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tu negausi bano jeigu live su originaliais tik.Bet as ana savaite irgi pasidariau updeita rosteriu nba 2k9 idomu gavau bana ar negavau reiks paziuret.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tu negausi bano jeigu live su originaliais tik.Bet as ana savaite irgi pasidariau updeita rosteriu nba 2k9 idomu gavau bana ar negavau reiks paziuret.

Tai kad lyg ir mato, jei kitus žiadimus anksčiau release date'o žaidei ir už tai galima gaut... Aš juk sakiau, kad visai LIVE nežaisdavau nieko.

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Nesenai prisijungiau prie xbox live, mano konsole flashinta, tai idomu kiek laiko praeis kol gausiu bana. pasigirkit kas kiek laiko losiat live ir dar be bano.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.