OutSider

XBL Ban'as! Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

skaiciau kad galima per Xlinkkai zaisti, bet ten pasizymi nedideliu zaideju skaiciumi, padarius rgh atrisima, jokiu budu jau nebera zaisti per normalu Xbl ?

Redagavo noexit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, aš esu žalias su xbox 360 taigi prašau jūsų pagalbos, esu nusipirkęs xbox iš draugo, jis yra atrištas, bet kokia atrišimo versija tai net neįsivaizduoju, jai aš nusipirkčiau xbox live gold, ir su juo žaisčiau ORIGINALIUS žaidimus online (pvz GTA V, Fifa 15, COD mw3 ir t.t), naršyčiau po internetą, siųsčiausi demo versijas ir t.t, ar gaučiau baną? Ir papildomai, kai gauni baną tada tik negali žaisti online žaidimus, o gali eit po internetą ar kaip? Nesmerkit iškart, dėkui! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, aš esu žalias su xbox 360 taigi prašau jūsų pagalbos, esu nusipirkęs xbox iš draugo, jis yra atrištas, bet kokia atrišimo versija tai net neįsivaizduoju, jai aš nusipirkčiau xbox live gold, ir su juo žaisčiau ORIGINALIUS žaidimus online (pvz GTA V, Fifa 15, COD mw3 ir t.t), naršyčiau po internetą, siųsčiausi demo versijas ir t.t, ar gaučiau baną? Ir papildomai, kai gauni baną tada tik negali žaisti online žaidimus, o gali eit po internetą ar kaip? Nesmerkit iškart, dėkui! :)

Tai draugas nepasakė? :/ . Kelintu metų xbox? Ar tau eina prisijungti xbox live per pati xbox360? ar žaidi geimus iš diskų orginalių ar neorginalių?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.