Jonis

Kokias auto vairuojate?

Rekomenduojami pranešimai

Kodel KIA? o ne kokį nors "vuokiškos kakibes" etaloną Audi, VW ar BMW? :D Šiaip manau nepasigailėsi, nes iš visų pažįstamų žmonės tik su prancūziškom ir vokiškom yra prasikeikę. Aš ačiū Dievui su japoniška pats esu ir niekas nei genda, nei dar ką.

Pries tai turejau(dar ir turiu, bet parduodu) Hyundai Santa Fe, is pradziu ir ziurejau naujase Santa Fe, bet tam paciam salone pamaciau Sorento ir isilmilejau :D. Salonas man jos patogesnis/solidesnis pasirode. Kebulas irgi.

O voukiskos kakibes etalonai realiai per brangus jei apynauje masina ziureti.Plus pas Kia dar gamitintojo garantija iki 2024 metu,  Alternatyva dar ziurejau Skoda Kodiaq, bet korijieciai labiau patiko.   

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo 2001 outbacko i 2005 outbacka , si karta 3.0 180kw monstriukas. aisku iskarto dar pakeltas 5cm, kol kas zemos ziemines padangos.

prosvaisa vistiek jau didesne nai daugumos dzipu , keliaut bus pats tas. 

Q82jqhL.jpg

EhXbn5E.jpg

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš likau be ratų preitą savaitę, užkalė variklis. Teks po naujųjų nerti į paieškas naujos mašinos. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 6 valandas, Impaler parašė:

O aš likau be ratų preitą savaitę, užkalė variklis. Teks po naujųjų nerti į paieškas naujos mašinos. ?

na va , uzjauciu , jo ieskot masinos nemenkas darbas. as kol radau ta savo, bet tai buvo pirma kuria vaziavau ziuret. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Subaru mano stiliui puikiausiai tinkantis varijantas butu,  bet kiekviena kart keiciant masina nuo ju laviausiai atbaido rudys, bei  siektiek prisideda islaikymo kastai bei kuro sanaudos su lyginama galia dideles, t.y. gali nesunkiai rasti geriau traukiancia su mazesnemis sanaudomis, o traukia prie ju tai kad nu grubiai, per metus kokius 5000-8000km zvyru nuvaziuoju, plius keliones i zvejyba ne visada gerais privaziavimais, plius del zvyro, vakare nusiplaunu, kita vakara jau baisi, o subaru dumblinas negeda. ;D

 Apie mano auto, paskutine buvo mb w201 c180 bendzas, minusas, rudys, ir 1.8 90kw persilpnas varijantas, pliusai kantrumas, per 6metus is vaziuokles pakeiciau vairo traukes antgaliuka, o vazinejama buvo netausojant, nu aisku ne nauja, reikejo starterio angliųkus pakeisti, vairo koloneles cilindbloka, padangas lygtai viskas remontas per 6 metus, mazdaug 120000km, is ju apie trecdalis ant zvyro.

 Db opel astra 2003m, turiu tik keli men, jau remontavau daugiau nei mersa.

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2019-12-09 12:44, Impaler parašė:

O aš likau be ratų preitą savaitę, užkalė variklis. Teks po naujųjų nerti į paieškas naujos mašinos. ?

Tai koks naujas aparatas i garaza atkeliavo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis dar jokio, man auto ne taip dažnai tereikia, tai neprisėdau prie to klausimo dar. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Impaler Jeigu auto reikalingas retai tai gal geriau pagalvoti apie CityBee? Aš bandžiau skaičiuoti, tai  gavosi taip kad mieste gyvenant auto šiais laikais nelabai ir bereikalingas, o ir pinigų susitaupo. Nu nebent pirkt kibira už 1k€ bet ir važiuoji tada kaip su kibiru ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po raudono outbako , dabar naujesnis pilkas/auksinis 2005 3.0 180kw , 5cm keltas, velgi tiem patiem tikslam  nuotykiai, off roadas, keliones, gamta , poilsis

 

E3lLkyo.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

juodi diskai juk daug geriau ane

zDK9hRi.jpg

siemet vasara tenka daug i pajuri vaziuot ir maziau zaist , nors zaist kazkaip pradejau vel Stalker clear sky modus ir CHOC modus irgi. devai nieko gero naujo neduoda kazkaip... o pala dying light numete gera nauja mapa .... 

o siaip masina turi problemu kazkokiu gal ir voxtuvus reik  reik reguliuot jau del duju , nes karyais kazko tupina su savo 3.0 ir 180kw . nenoreciau dabar tu voztuvu reguliuot . brangu siaip. bet anyway ryt varom i pajuri gal ne i sventaja art panaga o i karkles, kita sestad vel dar i  delfinus varysim paziuret jei dirbs. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tenka prisidėti prie @cheburator juodi diskai savaime man tikrai gražu, bet kai mašina labai šviesi per didelis kontrastas gaunasi. Arba viskas šviesu arba viskas tamsu pagal mane turėtų būti. Tačiau už viską svarbiau, jeigu tau patinka @scalman ✌️

Pats irgi renkuosi šiuo metu auto ir esu labai arti sprendimo pirkti Toyota Verso pirmos kartos.

Atrodo maždaug taip, vietos gale belenkiek, gali 2-3 dviračius pilnumoj sukrauti. Apgaulingai talpi mašina.

toyota-verso-1-8-l-vienaturis-2011-benzi

toyota-verso-1-8-l-vienaturis-2011-benzi

toyota-verso-1-8-l-vienaturis-2011-benzi

toyota-verso-1-8-l-vienaturis-2011-benzi

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man kaip tik graziai atrodo. Tamsinti langai, sviesesne auto spalva ir juodi ratai. Gerai ziurisi.  Aisku, tik su tamsintais langais. Jei  tik juodi ratai tuomet nelabai. 

 

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.