Amber01

XBOX 360 informacija ir D.U.K.

Rekomenduojami pranešimai

gali jungt per tulpes,arba junk tulpes y scart adapteri,ir tada adapteri kisk y scart jungti telike

kas tos tulpes? lt zargono nelabai suprantu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xbox komplektacijoje yra tulpes-scart adapteris. Prie scart teliko xbox 360 pajungsi nieko papildomai neisleides.

Redagavo ZZ1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xbox komplektacijoje yra tulpes-scart adapteris. Prie scart teliko xbox 360 pajungsi nieko papildomai neisleides.

tai puiku. dekui uz atsakyma :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokiu laidu jungiasi intikas prie x360 ???

tuo kuri gauni komplekte su boxu taip pat,cia jei turi routeri su laisvais lizdais,arba tiesiog istrauki ta laida is pc tinklo plokstes ir ikisi i boxa

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane kabelinis intikas nu ta prasme ten toks pat laidas kaip i telika kisasi tik kad mano laidas i modema o modemas i pc tj ar bus imanoma ijunkti intika ant x360???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip bus imanoma, jei atvesi ta laida kuris kisasi i pc iki boxo. Bet tada internetas bus tik boxe, arba pc vienu metu. Iseitis - statyti routeri, arba antra lan plokste i pc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip bus imanoma, jei atvesi ta laida kuris kisasi i pc iki boxo. Bet tada internetas bus tik boxe, arba pc vienu metu. Iseitis - statyti routeri, arba antra lan plokste i pc.

pas mane i pc kisasi usb modemas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat kad pas mane kaskas su lan korta. Nu kaskada bandziau sujunkt du kopus per ta lan korta ir neranda jos. Nu vnz ar i boxa eis tada intika pasijunkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kiek ta lan korta kainuoja dabar 30 lt maximum. As tai jungiu taip - laptopas ima interneta wireless'u is routerio, o laptopa ir boxa jungiu laidu kai noriu zaist live. Bet reiks turbut pirkt wireless adapteri xboxui, nors ir brangus padla.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklaust kaip is disko ar mp3 grotuvo nuripint muzika?

 

ir kiek mzdg pas Edma flashinimas kainuoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausias variantas perki parduoj pigiau, namie nuemi su fenu lipduka grazei, nuflasini, uzklijoji atgal ir turi nuflasinta su garntija pigiau! Man atrode kad jau visi tai zino ir daro! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.