narkata

Paskutiniai matyti filmai

Rekomenduojami pranešimai

Na paskutiniai mano filmai butu Yes, Man (nuvyle.. meslas) ir green street hooligans (tikrai geras filmas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniai filmai buvo Fast & Furious 4 ir Indiana Jones and the Crystal Skull. O mano megstamiausi serialai Heroes, M.D House, Prison Break, Burnt note, Cruse ir Nemylimi. :kryziukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

max payne ziurejau, negaliu nieko pakomentuot, visiskai nieko. lyg ir visai neblogas buvo, o gal ir neblogai. is dalies nusivyles likau, gerai kad nors i kino teatra nejau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Star Trek , super filmas efektai nerealus castas irgi super surinktas , tikrai pretenduoja i siu metu geriausio filmo varda , filmas siek tiek ilgokas , bet to ilgumo nesijaucia , beje filme yra labai daug humoro kurio nesitikejau star trek filme isvysti , Tikrai Siulau visiem paziureti .

 

P.S

Ne į temą

nez ar lietuvoj jau rodo , bet jai rodo butinai paziurekit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien ziurejau DB:Evolution , vos neapsivemiau :)

Ne į temą

Visai noriu paziuret.Ten esme kaip Dragon Ball(Songokai visokie :) )?
Redagavo BABUANAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The Curious Case of Benjamin Buton - patiko, tik galėjo patrumpint :), bet istorija nebloga.

Yes Man - dzozas, jei nesupranti filmų, tai tau jie nepatiks, filmas geras ne mėšlas, juokų pilna, manau daugumai patiko šis filmas. Trūkumų visada bus.

Kung Fu Hustle - pats geriausias China filmas, geri spec. efektai, labai juokingas, pilna kovų ir t.t. :)

Fast and Furious 4 - mažiau amerikietiškumo ir filmas būtų buvęs dar geresnis, nors neblogas, viską gelbėja aktoriai :)

Adrenalinas 2 - labai patiko :), buvo iš ko pažvengti, šiaip laukiu trečios dalies.

Redagavo SilentMove

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Visai noriu paziuret.Ten esme kaip Dragon Ball(Songokai visokie :) )?

Ne į temą

aha, dar nemeginau ziuret, bet jau turiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

aha, dar nemeginau ziuret, bet jau turiu :)
Ne į temą

As parsisiunciau jau turbut paziuresiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniai buvo Crank 2: High voltage ( na toks kaip ir pirmas: greitas, nesvankus, idomus)

Toliau ejo The Blair Witch Project 1999 ( na sitas tikrai suzavejo, nors filmas ir baigesi, bet niekas taip ir nebuvo atskleista )

Ir galiausiai sendien matytas Fast and Furious 4 ( Slamstas, galiu pasakyt, visiskai nebepanasus i fast and furious )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na paskutiniai mano filmai butu Yes, Man (nuvyle.. meslas)

Normaliai. Nera blogas. Labai keikt negalima.

 

Paskutiniai buvo Crank 2: High voltage ( na toks kaip ir pirmas: greitas, nesvankus, idomus)

Pirmas n kartu geresnis buvo, o paskutinis tai toks jau perlenkta fantastika (netgi anti-moksline, nes ikrovimas tai nerealus) su komedijos elementais, nors ziurisi linksmai. Uzsibaigia taip, kad drasiai palikta vietos ir treciai serijai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.