kokosas78

XBOX 360 žaidimų pasiūlymų / rekomendacijų tema

Rekomenduojami pranešimai

P.S. Gal kas zinot kaip gow2 pereit kai antra misija su masina reikia vaziuot? nekaip neeina,visada mano masina lektuvai susauda:D

lektuvai ant gow2? gal ar kosminiu laivu matei?

 

ir be to tokiu temu su pasiulymais sociai, issirink viena ir ten parasyk.

 

;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, atsirado siektiek pinigu tai galvoju reiketu kelis zaidimus isigyti galvoju gal kokius 3-4, siuo metu turiu GTAIV, SKATE 2, Race driver GRID, Colin McRae DiRT, Ninja Gaiden II ir Need For Speed Undercover.

Noreciau prisiminti senus laikus, kai zaisdavau ant segos mortal kombat III, tai noreciau, kad pasiulytumete siuo metu geriausia mustyniu zaidima ir dar pasiulykite pora, kad perejus zaidima ji butu idomu zaisti ir dar karta, arba, kad butu su keliom pabaigom ar labai ilgas zaidimas kur butu galima kelti skill'us.

Redagavo eQuity

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia jau tawo nuomone bo man geru mustiniu nera apart dbz ir narutoviciaus bo mortalas man nepatiko su street fighteriu :D gta4 gali isirasyti neblogs pasisaudyt daugiau pats pasirink yra youtube ir pazek komentus lm :D ar torentuose ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu nori įdomaus žaidimo, kelti skilus ir pan, tai manau tiktų Fable 2. Pirma dalis tikrai patiko, žaidžiau ilgai ir ne vieną kartą... Antros dalies kolkas daug nežaidžiau (noriu pereit prieš tai pradėtus žaidimus), bet turėtų būti kaip pirmoji :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar su skill kėlimų sakyčiau labai neblogas žaidimas yra Fallout 3 :D. Mūštynių žaidimas, tai man vienintelis Tekken, bet jo ant X kol kas nėra...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is tokiu 1x1 mustyniu man tai geriausias Mortal Combat vs. DC isbandyk, jeigu patiko kaip rasei pirmos mortalkes, patiks ir sita. Arba palauk 19d. galesi imt UFC 2009 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del skillu kelimo ir keliu pabaigu tai tikrai rekomenduoju Fallout 3 super zaidimas :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fable 2- keli skilus ir beveik nuo kekvieno tavo veiksmo keicasi istorija. Dabar ji losiu tai belekaip apsihakinau :whistling:

Redagavo Gintarinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau is mustyniu isigyt labai gera zaidima StreetFIghter IV. Labai idomus zaidimas. Daug visokiu hitu :D. Dar siulau isigyt Fallout 3 ,idomus RPG zaidimas. Pabandyk dar Resident evil 5 ,Silent Hilla, Left 4 dead ir Gears of war. Labai geri zaidimai :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurek i mano avatara, siga, gamertaga ir suprasi koks mano siulymas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau nusipirkt kaip ir kiti rase Fable 2 ziauriai geras geimas. Poto jeigu patinka kariniai tai Brothers in Arms Hells Highway bei viena mustyniu tai Soul Calibur IV

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Virtua Fighter 5 neblogas, mortal kombat vs DC, mirrors edge, prince of persia (naujas), bioshock, fear2, pure, midnight club:LA, burnout paradise.. na o Gow 2 kazkaip nelabai man :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.