auron

Kaip prisijungti prie interneto su PSP?

Rekomenduojami pranešimai

Veikias tas internetas ant psp bet sakykit kas gali but, kad www. one .lt neuzkrauna, kiti veikia???

Klausmas gal ir retorinis, bet ka tu tam one su psp veiksi...? Zinuciu nelabai tikiu, kad rasysi...

Ka tik paziurejau, pas mane irgi neatidaro. Susivares tas one'as.

Redagavo auron
Patikrinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va nuejau i ta bms ir paklausiau pardavejo ar galima sita routeri http://www.bms.lt/?preke=17114 ssujungt su mano paprastu modemu Dlink DSL-200,kad butu kambary wireless rysys,tai paklause kaip mano modemas pajungtas per lan ar per usb.Seip tai i ji ikisti du laidai vienas is telefono linijos sienoj,kitas is pc i usb tai as ir sakau kad USB pas mane,tai sako tipo reik kazkoki pirkt uz 310 lt kur wireless routeris ir modemas viename.Tai ar istikro neimanoma pajungt paprasto dlink 200 su marsrutizatorium http://www.bms.lt/?preke=17114 ,ar reikia butinai toki pirkt http://www.bms.lt/?preke=28562 ?

 

 

 

EDIT.Jau nebereik,prie DSL 200 negalima nieko prijunkt

Redagavo defknight

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

snd nuvariau i lukoila ir keliu X paspaudimu netas iskart pasijungia :) tik kad reikia susimoket nes niekur daugiau be zebro psl ir neleido eit :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jus krc nuvarykit kur nor prie degalines ar kur yra bevielis tinklas ir junkites

neturi ko naudingo pasakyti,geriau nieko nerasyk,arba bent jau naudok off tagus

negi dabar ir stovesi prie degalines kad geima pazaist..

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taij ta prasme su masina privaziuoji kur arti degalines ir pasedi intike arba nuejes i shule gali pasijungt ir palikt kad siustu geima arba picerijoj gali pasedet su psp palost per intera

Redagavo pspmaniacc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :P.Na,kiek skaiciau visame internete,tai nieko gero neradau apie mano prisijungimo i interneta problema.Pagalvojau gal jus zinot?Tai va,pas mane yra D-Link G604T WIRELESS modemas.Na,kai bandau PSP jungt i interneta,tai pradzioj viskas ok.Kai baigia testuoti,pacioje apacioje yra parasyta: Internet connection Failed.Na ir nezinau kame problema :angry: gal jus zinot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wi-fi switch ijunges..?

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane PSP slim&lite tai yra virsui WLAN o jis ijungtas

Redagavo Savaslt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tada nezinau..kokia fw naudoji?

zinai savo wifi tikslu ssid?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.