McNuggets

Kaip irasyti XBOX 360 zaidima i HDD

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, iskart atsiprasau jei jau yra sukurta panasi tema, tuomet jei galetumete tiesiog numeskite jos linka. Parsisiunciau zaidima Forza motorsport 3, kuris man pasirode siek tiek keistokas vien del to, jog uzima daugiau negu iprastai. Pasirodo ten yra 2 DVD diskai, kaip issiaiskinau, vienas skirtas masinu ir trasu priedams. Ji sake reikia ikelti i HDD. Ir cia as pasimeciau, niekada neikelinejau zaidimo i HDD, vien toks sakinys mane suglumino, taigi noreciau paklausti, kaip reikia tai padaryti. Jeigu jus jau turite si zaidima, ir ji puikiausiai pasileidote, gal galetumete smulkiai paaiskinti kaip tai reikia daryti? Buciau labai dekingas.

 

P.S. Visus pries tai zaidimus isirasydavau be problemu. patikrindavau su XDVD mulletor ir irasydavau i diska. Taciau su situo zaidimu man nieko nepavyko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Abu diskus įrašyk kaip visada rašydavai, o tik įrašius diskus gali pasirinkt kurį nori rašytis į HDD. Tarkim tu nori įsirašyt antrą diską į HDD, tai įdėk diską, spausk Y, ir pasirink install to HDD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki man irgi kotai nesigauna perrasyt zadimus i hdd ir y spauziau, kada ta y spaust?? :D ir ar galima originalius cd perrasyt i xboxa??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki man irgi kotai nesigauna perrasyt zadimus i hdd ir y spauziau, kada ta y spaust?? :D ir ar galima originalius cd perrasyt i xboxa??

Nu tai kai idedi diska i boxa buna play game ar play "pavadinimas", spaudi Y ir tada install to hdd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D Jei neisideda i hdd reiskia senas dashboard, tokiu atveju reikia tiesiog prisijungt prie live ir parsisiut nauja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane xboxas nefleshintas dar :doh:

 

flashinimas ir irasymas i HDD niekuom nesusije, tiesiog turi buti naujas dashbordas xboxe, jei pas tave ne toks kaip video, tau reik pasijungt xboxa prie interneto ir ji automatiskai tau parsius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba isidet zaidima naujesni i diskasuki, atnaujins is disko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turi dashboard buti naujas (ji galima atsisiusti per live, nauju zaidimu arba per PC irasius i CD, jei su y nesigauna, idek kompakta ir eik i games library, ten bus install to hdd.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man kažko nesigauna įrašyti :/ Aš įrašau, bandau paleisti ir vistiek prašo, jog įdėčiau DVD.. Tai čia reikia dashboard updatint ? live neturiu.. x'as super elite. Tai iš kur galėčiau atsisiųsti update ir per USB įsirašyti ? :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.