leshykas

kaip pajungti xboxa prie interneto?

Rekomenduojami pranešimai

pas mane skynetas ir yra tik tinklo laidas, ikisu i komapa internetas veikia o ikishu i xboxa ten neveikia??? lygtais ir ip adresa ten nustaciau, bet visvien niek. padekit jei kas zinot kaip reik daryt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas tave internetas yra prisikirtas prie MAC adreso. Jai nori, kad abejuose kompuose butu interas reiks ruteri statyti, arba bent svitca. Ir tada paskambinti interneto tiekejams ir pasakyti jog pasikeite mac adresas. Tada pajungti laidus i abu kompus ir viskas veiks, kai jie priris nauja mac adresa :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o dabar negaliu padaryt kad veiktu tik boxas??? seip as routeri turiu, tai ti man belieka paskambin ineto tiekejam ir pasakit kad pasikeite mac adresas ir viskas veiks??

Redagavo leshykas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas tave internetas yra prisikirtas prie MAC adreso. Jai nori, kad abejuose kompuose butu interas reiks ruteri statyti, arba bent svitca. Ir tada paskambinti interneto tiekejams ir pasakyti jog pasikeite mac adresas. Tada pajungti laidus i abu kompus ir viskas veiks, kai jie priris nauja mac adresa :)

Kam klaidini zmogu jei neuspranti nieko. Pvz mana irgi pc suristas su interento tiekeju,bet yra paprasta iseitis,kad veiktu intikas ir xboxe,eini y control panel,network connections,local area connections spaudi ir pasirenki STATUS,support ir galiausiai details... Ten rasi visa info tiek MAC adresa, tiek IP, DNS ir t.t Visus situos duomenis suvesk konsoleje ten prasys siu duomenu. Sekmes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip turi atrodyt tas MAC adresas??? negaliu surast :doh:

 

atsidaryk commanderi ten rasyk ipconfig/all, ir tau ismes visus tavo dns, gateway, MAC, ip ir tt.

jei nzn kaip rast commanderi starte raskyk cmd (jei win vista), o jei xp tai per all praograms ir acsesories, ten kazkur bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane nera to Mac,bent jau neraso yra,tik Physical adress,Ip Adress,Subnet Mask,Default Gateway,DHCP Servers,DNS servers.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane nera to Mac,bent jau neraso yra,tik Physical adress,Ip Adress,Subnet Mask,Default Gateway,DHCP Servers,DNS servers.

 

Physical adress ir yra MAC adresas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu,tai kaip pas mane laidas tiesiai is laiptines,tai tiesiog Xbox 360 surasysiu duomenis ir man veiks Live ? O poto kaip noresiu per pc,idesiu laida i pc ir viskas veiks ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, tik irasyk xboxe tavo kompiuterio tinklo plokstes MAC adresa.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje man reikia tik vienos tinklo plokstes kompiuteryje ? O kam dvi reikalingos ? LAN ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai nori vienu metu tureti interneta abiejuose irenginiuose, reikes dvieju, jai ne, savaime suprantama kad kompiuterio isvis nereiks :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sorry, kad prikeliau tema, taciau noreciau paklausti, kaip prie Xbox 360 pasijungti interneta. Zinau, kad galima per marsrutizatoriu, taciau jis taip nemazai kainuoja 50 SVARU. Tai gal kas zinote kitu budu. Viena zinau, kad galima kabeli interneto nusities, taciau reiketu kokia 10m, nes xboxas kitam kabaryje. Tai gal kas turi pasiulyti kokiu kitu sprendimu? Be to kiek galetum 10m interneto kabelis kainuoti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.