ch0k3

Perku/Renkuosi Televizorių *BENDRA TEMA*

Rekomenduojami pranešimai

Mano nuomone vieni geriausių ekspertų žaidimų industrijoje - Digital Foundry, pagaliau prašneko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas, klausimas iš keistesnių, bet kokį logišką variantą, kur vaizdas būtų padorus, pats TV kokybiškas, o kaina ne iki dangaus, įmanoma šiai dienai rasti? Man atrodo, išnaršiau jau visą https://www.elektromarkt.lt/lt/vaizdo-technika/televizoriai tai nuo peržiūrėtų variantų kiekio jau atrodo kad tik kaina besiskiria. Realiai ką galit patarti iš 43'' iki 500eur? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas, klausimas iš keistesnių, bet kokį logišką variantą, kur vaizdas būtų padorus, pats TV kokybiškas, o kaina ne iki dangaus, įmanoma šiai dienai rasti? Man atrodo, išnaršiau jau visą https://www.elektromarkt.lt/lt/vaizdo-technika/televizoriai tai nuo peržiūrėtų variantų kiekio jau atrodo kad tik kaina besiskiria. Realiai ką galit patarti iš 43'' iki 500eur? 

Už tokia kainą nieko neprigalvosi, samsung ar lg šių metų pigiausia modelį pasiėmi ir galvos nesuki.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nusipirkau ir laukiu kol iš UK atkeliaus PS4 Slim. Tuo pačiu būtų laikas keisti ir televizorių, nes anksčiau TV buvo pažiūrėt krepšinį ar futbolą, tai dar nuo senų laikų stovi 32” LG. Biudžetą turiu 450-600EUR, baigiasi Telia sutartis ir konsultantas siūlo neblogas nuolaidas įsigyjant TV + televiziją, tad galiu rinktis iš čia: https://www.telia.lt/prekes/televizoriai . Perskaičiau ankstesnius šios temos įrašus ir pas Telia neradau rekomenduotų Sony X800D, Samsung KU6300 ar Samsung KU6470. Nors jų ir kaina šiek tiek lenkia mano biudžetą.

Realiai man užtektų ir TV su Full HD, bet 43” pas juos yra tik Philips 43PFS4132, o Philips nenoriu, nes kiek teko domėtis jų matricos nekokios, ypač žiūrint iš šono. Tai dabar neapsisprendžiu tarp LG 43UJ6307 ir LG 43UJ6517, kaina skiriasi, bet parametrai beveik vienodi. Gal ten yra kitų vertų dėmesio TV?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis ieškau, bet neapsisprendžiu. Žiūrėjau į LG OLED, bet labai gąsdina tas burn-in, todėl nenoriu investuoti į gerą technologiją, bet su tokiu rimtu defektu. TV reikalingas jungti prie PS4 Pro ir filmams. Apsistojau ties LG SJ800V. Gal kas ką pasiūlys už panašią kainą ką nors? 55' turi būti.

 

http://www.bigbox.lt/Vaizdo-ir-garso-technika/Televizoriai/Televizorius-LG-55SJ800V-LED-55-Smart.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sveiki, karts nuo karto vis dar pasimato čia esančių žmonių, tad padiskutuokime, pagelbėsit gal kas šios srity labiau išmanote! Ieškausi naujo TV, pagal dydi ir kišene norėčiau 55'. TV bus naudojamas tiek Tv žiūrėjimui, filmams ir PS4 žaidimams. Kokia suma sunku pasakyti, čia nėra degantis reikalas, kaip tik 2018 metai, po truputi atsiranda 2018 metų modelių TV, logiškai mastant turėtų ir po bšk kristi 2017 metų TV kainos. Norėčiau tilpti į 700e-650e. Pagrinde ką žiūriu, domėjausi visur, visaip, tai išsirinkau šiuos modelius tiek pagal www.rtings.com žiūrėjau, tiek lyginau www.displayspecifications.com . Štai šis modeliukas kol kas favoritas, bet kaina dar didoka, nors krenta krenta (puslapi pasirinkau šiaip tik bigbox.lt , tinka visi) :

 


 

Kitas modeliukas panašus, tik turi mažesnį PQI:

 


 

Abu atrodo neblogai, turi maža input lag - 18ms. Gal kas nors iš jūsų turi toki TV? Pasidalinkit kaip kas. Nes yra juk ir LG modeliuku, kad ir pats pigiausias šiai kategorijai: 

 


 

O kaina skiriasi vos ne 200e. Su draugu pasiginčijome ilgai dėl tų TV, jis sako man svarbu dydis, juk akis neižvelgia tų skaičiukų, marketingas ir tiek... Na nemanyčiau, kodėl ir toje kategorijoje yra ir apie ~1k kainuojančių TV.. Tai vat tokia čia diskusija užvelti norėčiau, tiek laukiu patarimo, tiek dėl pigiau ir brangiau kainuojančių TV skirtumo. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tam yra youtube ir tinkami saitai su aprašymais su jų minusais ir pliusais ,ir šiaip žiūri pagal klase ir biudžetą dar

Šiaip aš labiau prie samsung, LG nemėgstu tai ir nesiulysiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi tam skirti dalykai ir išžiūrėti, kaip ir rašiau, klausiu nuomonės tų kas turi tokius TV, arba toje sferoje gyvena. Apsistojąs ir aš ties Samsung, tik klausimas iš tų dviejų modelių ar skirtumas 32e matysis dėl didesnio 100 PQI, ar ne..?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@jmarius tarp tu dviejų modeliu Samsung nelabai kuo skyręs tik kaina , nelabai ir pastebėsi dėl didesnio 100PQI
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata Kaip ir nuspresta reiks imti Samsung UE55MU6402, dar šiek tiek pabandysiu luktelt vis gi išėjo 2018 modeliai, turi pakristi kainos dar, bent šiek tiek, kol kas pigiausiai 679 laikosi. Už tokia kaina panašaus TV kažin ar rasiu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.