Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Tai tą kabelį kur eina į pc tinklo plokštę kišk į ps3, aš bent x360 taip dariau, pas mane šviesolaidis :)

jis nori vienu metu ir pc ir ps3 naudotis,kad nereiktu to kanelio perjungineti

jam reiktu kazko panasaus manau

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jis nori vienu metu ir pc ir ps3 naudotis,kad nereiktu to kanelio perjungineti

jam reiktu kazko panasaus manau

Nuotrauka

sis variantas netinka.. o tiksliau priklauso nuo tiekejo, tas splitteris tiktu tel. linija dalint bet ne interneta. jei tiekejas prie mac'o risha, nieko nebus, interneta tures pirmas uzsikures/prisijunges.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hey,

noriu nusipirkti PS3 (tikriausiai imsiu Slim) ir pirksiu Airijoj, tai vat klausimas toks iskilo.

Manau kas nors sugebes atsakyt. :lol:

 

Anyways, esu kazkur girdejas, kad PS3 is uzsienio nelabai su telikais Lietuvoj veikia. Turbut netiesa bet pasitikslinsiu.

 

Jei is Airijos i Lietuva atsiveziu, ar viskas normaliai veiks? Jungciai nusipirkciau konverteri, bet kaip su TV? Naudociau ne HDTV. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel pas mane nera baltic enkoding? narsat lt interneto psl nera nosiniu ir pns. auto enkoding taip pat nepadeda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hey,

noriu nusipirkti PS3 (tikriausiai imsiu Slim) ir pirksiu Airijoj, tai vat klausimas toks iskilo.

Manau kas nors sugebes atsakyt. ;)

 

Anyways, esu kazkur girdejas, kad PS3 is uzsienio nelabai su telikais Lietuvoj veikia. Turbut netiesa bet pasitikslinsiu.

 

Jei is Airijos i Lietuva atsiveziu, ar viskas normaliai veiks? Jungciai nusipirkciau konverteri, bet kaip su TV? Naudociau ne HDTV. :)

airijoi rodo kaip ir lietuvoi pal tad viskas bus ok, jai butu is us irgi rodytu bet yra keletas niuansu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hey,

noriu nusipirkti PS3 (tikriausiai imsiu Slim) ir pirksiu Airijoj, tai vat klausimas toks iskilo.

Manau kas nors sugebes atsakyt. :)

 

Anyways, esu kazkur girdejas, kad PS3 is uzsienio nelabai su telikais Lietuvoj veikia. Turbut netiesa bet pasitikslinsiu.

 

Jei is Airijos i Lietuva atsiveziu, ar viskas normaliai veiks? Jungciai nusipirkciau konverteri, bet kaip su TV? Naudociau ne HDTV. :)

veiks

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik reik trisaki maza toki nusipirkt kad ant maitinima laida uzdet nes lietuvoi razeciu 3 nera kaip airijoj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik reik trisaki maza toki nusipirkt kad ant maitinima laida uzdet nes lietuvoi razeciu 3 nera kaip airijoj

Tai del to man ne problema, pilna tu 'converteriu' yra namie, as tik norejau pasitikslinti ar viskas su TV butu ok.

 

aciu kas atsaket. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tvarko Ps3 konsoles (Ylod) Vilniuje? Butu gerai, kad butu koks patikimas zmogus. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jimboo6, niekas neužsiima YLOD'ų tvarkymu, nes niekas negali garantuoti, kad po taisymo parnešus konsolę namo ji normaliai veiks. O kas norės paskui aiškintis su klientais? YLOD'as jau toks dalykas, kad sutvarkius gali veikti metus, o gali tik dieną..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jimboo6, niekas neužsiima YLOD'ų tvarkymu, nes niekas negali garantuoti, kad po taisymo parnešus konsolę namo ji normaliai veiks. O kas norės paskui aiškintis su klientais? YLOD'as jau toks dalykas, kad sutvarkius gali veikti metus, o gali tik dieną..

Nu, bet as nenoriu taip palikti. Man litai i bala iseina...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai noriu įsigyti PS3 wireless headseta bet net nežinau iš kur, tiesiog Lietuvoje jų niekur nerandu arba jų niekas neturi. Taigi gal kas žino kur galėčiau šią prekę įsigyti ( jai galima iš LT ) būsiu labai dėkingas už atsakymą :whistling: ( MAD CATZ gaminiai nedomina :) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:whistling: Kad pas ji kainos nenarmalios.Uz headset'a nori 150LT, kur laisvai galima gaut uz 100LT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.