Rolazz

Klausk, o mes tau atsakysim, kas susiję su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

Pastebėjau, kad dažnai žmonių kuria įvairias temas, į kurias jau buvo atsakyta :).Tad nusprendžiau sukurti temą,visus dominančius klausimus klauskit čia,taip mažiau sulauksim nereikalingų temų.

 

klausinėti

Redagavo narkata
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklaust, kai pasikeiti hdd ir persikeli seivus i nauja hdd is seno. tai paskui veiks tie seivai, kad galeciau toliau rinkt pradetas trophies ar per nauja reiks vel zaist viska, kad trofejus pratest ant rinkimo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau buvo rašyta ne vieną kartą.

Trofėjai saugomi ne žaidimų seivuose ant tavo HDD, o Sony servuose. Tiesiog sinchronizuok trofėjus su servu ir galėsi jais džiaugtis ant betkokio PS3 prisijungęs su savo akauntu, be jokių seivų kopijavimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai sita as zinau, bet turejau kita omeny. As turejau omeny pvz pereinu uncharted 2 60 % game ir iki tiek ir trofejus susirinkes tarkim is 48 trophies 20 surinkau. Ir tada sugalvoju pasikeist hdd ir is seno hdd perkeliu tuos seivus i nauja hdd. ir tada einu toliau zaist nuo to paskutinio 60% masijos tai man toliau rinksis tie trofejai ar ne? Nors pagalviska turetu rinkt, bet kazkur esu daug kur skaites, kad jei kopintas seivas tai negalima rinkt trophies ir tenka eit per nauja game.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo žaidimo priklauso. Ne visų žaidimų seivus galima kopijuoti. O jei leido nukopijuoti, tai galėsi toliau žaisti, bet tik su savo akauntu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz atsakyma tada.

Redagavo Klubas
Tam yra padėka arba +rep :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, greit gausiu ps3 ir žadu pirkt wifi routerį iki 150lt ir noriu paklaust, kaip ten viskas veikia? Tipo įštrauki neto laidą iš pc ir įkiši į routerį ir ps3,pc sugaudo netą ar dar kažką reik?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, greit gausiu ps3 ir žadu pirkt wifi routerį iki 150lt ir noriu paklaust, kaip ten viskas veikia? Tipo įštrauki neto laidą iš pc ir įkiši į routerį ir ps3,pc sugaudo netą ar dar kažką reik?

Šeip tai ant visu routeriu būna instrukcija kaip ka daryt, bet pagrinde tai reikes routeryje nustatyt visus adresus ( ip, subnet mask, default gateway, DNS), o ps 3 ir pc nustatysi "obtain adresses automatically". Redagavo audriusvaldo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau paklasut ar yra kasnors pasijunge interneta per antra interneto ploskte ar tiesiai is laido ir kaip tai padaryti nes niekaip nesigauna man pajungti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausia butu isigyt routeri, nera jie ipac brangus ir patogiau bus. noresi pazaist nereikes pc ijunkto laikyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na temos pavadinimas nekaip skamba... geriau butu tvarkingiau... t.y. Klausimai/Atsakymai - Viskas apie PS3, ar kazkas panasaus...nors siaip nera skirtumo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neturiu pinigu ,man butu geriau per mano pateiktus variantus

junk nuo modemo jei toki turi,vuienas laidas i pc kitas i ps3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tą kabelį kur eina į pc tinklo plokštę kišk į ps3, aš bent x360 taip dariau, pas mane šviesolaidis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.