Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kiek gaučiau už tokį XBOX 360? Vienintelė kainų klausinėjimo tema

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

nithmare
Mano pranešimai  

nithmare
  • Naujokai

Sveiki , norejau paklausti kiek litu gauciau uzh toky xbox 360 , y Komplekta yeina : Xbox 360 Jasper konsole (2009.06.08) , 2 belaidziai pultai , flashinta , Ixtreme 1.6 , Nekart nejungta prie interneto , Daug zaidimu , HDMI kabelis , 20gb HDD , visi dokumentai , AV kabelis . Ir garantija galiojanti dar 6 menesius :( Laukiu atsakymu :(

red-cat_eX
Mano pranešimai  

red-cat_eX

I am horror !!!

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX One, XBOX 360, XBOX, Switch, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS
  • PSN vardas:red-cat_ex
  • Steam ID:redcatas
Ne į temą
Tokia tema buvo, sukurta jau, ir ji yra bendra. kita karta pasinaudok paieska, beto rasyk graziai pavadinima, jei jau svepliuoji nors nedek vietoj i nosines, y ilgosios.

nithmare
Mano pranešimai  

nithmare
  • Naujokai

Ne į temą
Tokia tema buvo, sukurta jau, ir ji yra bendra. kita karta pasinaudok paieska, beto rasyk graziai pavadinima, jei jau svepliuoji nors nedek vietoj i nosines, y ilgosios.
Na juk ne tame esme... Ash klausiu man tas pats kaip ta tema parasyta svarbu supranti , ir gali atsakyt ... o ne savo isilavinima rodyt :)

kiler01
Mano pranešimai  

kiler01
  • Išbaninti
Ne į temą
nedaryk betvarkes forume. nera ko 300 vienodu temu tureti. visur po tris posts "ar apsimoka"
o jei i tema: manau ~500 nes naujas kainuoja 600-650 o pas tave jau naudotas.

nithmare
Mano pranešimai  

nithmare
  • Naujokai

Ne į temą
nedaryk betvarkes forume. nera ko 300 vienodu temu tureti. visur po tris posts "ar apsimoka"

o jei i tema:

manau ~500 nes naujas kainuoja 600-650 o pas tave jau naudotas.
bet gi HDD , garantija , 2 pultai...vien aju tai kaina turetu pakelt ... kai naujas ARCADE tik kainuoja 699 :)

narutas
Mano pranešimai  

narutas
  • Nariai
  • XBL vardas:Narutas123
  • Steam ID:pl4yt0death24

Sveiki , norejau paklausti kiek litu gauciau uzh toky xbox 360 , y Komplekta yeina : Xbox 360 Jasper konsole (2009.06.08) , 2 belaidziai pultai , flashinta , Ixtreme 1.6 , Nekart nejungta prie interneto , Daug zaidimu , HDMI kabelis , 20gb HDD , visi dokumentai , AV kabelis . Ir garantija galiojanti dar 6 menesius :)

Laukiu atsakymu :)

Manau gali bandyt uz kokius 700 LT parduoti. Gan greitai turetu nupirkti.

audriusvaldo
Mano pranešimai  

audriusvaldo

Misteris mirtis

• Nariai
  • Turi:PS3, XBOX One, XBOX, GameBoy
  • PSN vardas:dualixas
  • XBL vardas:dualixas
  • Steam ID:dualixas

Sveiki , norejau paklausti kiek litu gauciau uzh toky xbox 360 , y Komplekta yeina : Xbox 360 Jasper konsole (2009.06.08) , 2 belaidziai pultai , flashinta , Ixtreme 1.6 , Nekart nejungta prie interneto , Daug zaidimu , HDMI kabelis , 20gb HDD , visi dokumentai , AV kabelis . Ir garantija galiojanti dar 6 menesius :)

Laukiu atsakymu :)

700 tikrai negausi, naujus elite po 800 Lt pardavineja, nebent koks kvailelis pasitaikys nenusimanantis išvis, o šeip tai siūlau kokius 600 Lt, nes visgi ne pilna premium komplektacija, ir devetas aišku.

aibo77
Mano pranešimai  

aibo77

it's never easy...

• Nariai
  • Turi:XBOX 360
  • XBL vardas:aibo77

762lt + 34lt atsiuntimas

nauja ELITE

http://www.pixmania....1596_jvart.html

Nuotrauka

noutbukas
Mano pranešimai  

noutbukas
  • Naujokai
  • Turi:PS3

Daugiau kaip 550lt negausi. Jei as parduodu elite uz 600lt, tai tu turetum kur kas maziau prasyti....

benazzas
Mano pranešimai  

benazzas
  • Naujokai
  • XBL vardas:benazzas

kokius 500LT. Ne daugiau.

pashis
Mano pranešimai  

pashis
  • Nariai
  • Turi:PS3, PSP, XBOX 360

600lt naujas jasper arcade su ixtremeLT uz 700lt jau jtaga gali pasmti jasperi cia nauju kainos nedevetos tai pamatys kiek gausi ;) max 550 nors reali kaina 500

ch0k3
Mano pranešimai  

ch0k3

Taylor gang or auschwitz

• Nariai
  • PSN vardas:Ignasz
  • XBL vardas:Ignasz
  • Steam ID:nupiso

Nors savo seną banintą falcon be HDD ir su 1 joystick pardaviau už 500lt, bet manau kad jau neiškiši tu už daugiau taip kad dėk kokia 550lt ir gal ką užkabinsi ;), ir jei jau kaip sakai nejungtas į live niekad tai patarčiau perfalshint į LT daugiau šansų parduot bus ;)

Nuotrauka

mockus
Mano pranešimai  

mockus

Dovahkiin

• Nariai

jai i mazeikius atvezi paemu uz 700:D

VotOno @Vilnius!

DeiXaz
Mano pranešimai  

DeiXaz
  • Naujokai
  • Turi:PS3, PS2
  • PSN vardas:DeiXaz

Sveiki, istiko vakar bedele, gavau e74. Ir norejau paklausti, kiek as gauciau dabar uz ji. Jis yra pilnos komplektacijos, atristas su pora zaidimu, 2009 - 01 - 06 gamybos, falconas.

ButasJ
Mano pranešimai  

ButasJ

Engineer

• Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:ButasJ
  • XBL vardas:ButasJ
  • Steam ID:btxasas

tai geriausia viska atskirai pardavinet (pulta , jei yra harda , maitbloki) seip uz deze koki 100lt gali prasyt

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods