scalman

Gears Of War 3

Rekomenduojami pranešimai

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

5 Things the Gears of War 3 Teaser Tells Us

 

Teaser trailers are usually just an excuse for publishers to show the game's logo, but last night's footage from Gears of War 3 shown on 'Late Night with Jimmy Fallon' actually revealed quite a lot. Here's a selection of what we saw and what it could mean, a word of warning though this will contain a few spoilers:

 

It's behind you!Dom has a beard -

 

That's a nice looking weapon.Facial hair in videogames typically means that characters have fallen off the rails, a la Sam Fisher in Splinter Cell Conviction before its redesign. We can expect Dom to be still mourning for his deceased wife and more moping around. There were a few shots of Dom looking sorrowfully at the ash statues littering the destroyed city featured in the trailer, so again this could mean he's still grieving.

 

Now Dom has a beard he really means business.Anya using a Gun? -

 

Could it be Anya? We think so.Now this would be new ground for a macho-minded franchise! The presence of a blonde female soldier and the fact that she is helping Dom up means that Anya will be taking a more hands on approach during battles in the third game. The fact that this unconfirmed soldier is helping a squad member reaffirms that she has an existing connection with them, therefore Anya is the only logical choice.

 

A New Threat -

 

Every sequel needs to raise the bar and it seems as though both the Locusts and Humanity will have to deal with a new tentacle foe. Sporting a nice shade of racing green, these organisms seem to kill indiscriminately.

 

We all fight together! -

 

The scope of the trailer is absolutely epic, showing a huge battle which involves the entire COG squad as well as dozens of Locust soldiers. Now to us this has the unmistakeable feel of finality to it, like Halo 3's 'Finish the Fight' trailer. Whether this means this will be the concluding chapter of a trilogy remains to be seen, but it would make a lot of sense if Gears of War 3 was some kind of a conclusion to an existing story arc.

 

Double Barrelled Shotgun -

 

At least one new weapon will be added to the Gears of War's arsenal and that's a snub-nosed double barrelled shotgun. The gun of choice when you need to save your best buddy from an incoming Locust attack.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ow man 2011 april ! neiskesiu tiek!

 

ir ar tik man atrodo ar tai pirmas istikro geras teaseris( ne zaidimo, bet isviso)? jis istikro KAZKA neblogo parodo!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ow man 2011 april ! neiskesiu tiek!

 

ir ar tik man atrodo ar tai pirmas istikro geras teaseris( ne zaidimo, bet isviso)? jis istikro KAZKA neblogo parodo!

 

metai laiko, kas cia yra? :) daugeli zaidimu tikrai daugiau laukt reikejo, jau net nekalbu apie tokius kaip GT5, jei jau zmones iskencia sito laukdami, iskesi ir tu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nu dar tiek laukt, nesamonė. Jau geriau galėtų tą reach nukelt toliau, o šitą į priekį :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tiek pirma ,tiek antra dalys buvo geros aisku,bet sakyti kad jau metu geimas ar pns, nu nzn,teaseris nieko ispudingo siaip.nu cia kas kam rupi aisku,manes neusiintrigavo visai.na yra geru zaidimu kurie losiami labai ilgai,tai ir laukt verta ilgai,yra geimu,kuriuos idomu lost pakartotinai nes istorija buna labai gili ir gali pereit zaidima pilniau.bet yra tiesiog geimu kuriuos tiesiog pasitaskai kraujais ir tiek,nu idomu,grazu,ir pan.bet.. cia kaip gera knyga,nu jos nepalyginsi su zurnalu kokiu,bet dauguma i knyga tingi gilintis,tai geriau zurnalus su paveiksliukais pavartyt,maziau galvot. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tiek pirma ,tiek antra dalys buvo geros aisku,bet sakyti kad jau metu geimas ar pns, nu nzn,teaseris nieko ispudingo siaip.nu cia kas kam rupi aisku,manes neusiintrigavo visai.na yra geru zaidimu kurie losiami labai ilgai,tai ir laukt verta ilgai,yra geimu,kuriuos idomu lost pakartotinai nes istorija buna labai gili ir gali pereit zaidima pilniau.bet yra tiesiog geimu kuriuos tiesiog pasitaskai kraujais ir tiek,nu idomu,grazu,ir pan.bet.. cia kaip gera knyga,nu jos nepalyginsi su zurnalu kokiu,bet dauguma i knyga tingi gilintis,tai geriau zurnalus su paveiksliukais pavartyt,maziau galvot. :)

nagi nagi scalmanai nesijaudink. niekas negrasina atimti is God of war jo garbes. :) man gow (Gears of war, ne God of war ),tau gow (Ge...God of war, ne Gears of war)

Gears of war irgi gan ilgai ziadziamas yra. pats perejau campaign ~3 kartus, prie multyplayer pasedejes. ir as cia toks "maziau zaidziantis" istikro. kiti tai vapsie gyvenima del jo prarade.

 

Beto dar metai iki zaidimo like, manau kad artejant datai dar gal nukels keliem menesiam o gal iki svenciu, kaip dabar populiaru yra. Bet zinant, kad GOW (Gears of war, ne God of war)yra mano megstamiausias zaidimas, tai as jo labai laukiu ir zinant kad ji kuria epic, tikiuosi is jo labai geros kokybes tiek istorijos idomumo, tiek technine, tiek grafine prasme.

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nagi nagi scalmanai nesijaudink. niekas negrasina atimti is God of war jo garbes. :) man gow (Gears of war, ne God of war ),tau gow (Ge...God of war, ne Gears of war)

Gears of war irgi gan ilgai ziadziamas yra. pats perejau campaign ~3 kartus, prie multyplayer pasedejes. ir as cia toks "maziau zaidziantis" istikro. kiti tai vapsie gyvenima del jo prarade.

 

Beto dar metai iki zaidimo like, manau kad artejant datai dar gal nukels keliem menesiam o gal iki svenciu, kaip dabar populiaru yra. Bet zinant, kad GOW (Gears of war, ne God of war)yra mano megstamiausias zaidimas, tai as jo labai laukiu ir zinant kad ji kuria epic, tikiuosi is jo labai geros kokybes tiek istorijos idomumo, tiek technine, tiek grafine prasme.

Ne į temą

o kokia garbe cia reiketu atimti is god of war ? ir kodel man turetu buti god of war pats geriausias? as nemegstu tokiu paspsauk knopke laiku arba pradek is naujo tipo zaidimu jei ka.neperejas ne vieno god of war nesu iki galo jei ka.nesakau kad gears of war prastas.bet dabar man labiau ne gryni action shooteriai domina ,ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Is scalman nesu skaites nei vieno gero zodzio apie xbox zaidimus, turbut esi PS3 funboy, nors gal ir klystu, nes kaip tik iseina kas ant xboxo iskart neigiamas atsiliepimas is scalman

 

Gears of War 3 GT Wish List HD

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Redagavo res5ect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teaseris suintrigavo, ypac idomu del Anya(ar kokia ten gal kita mergina), butu jega jei leistu uz ja palost ar netgi sakykim multiplayer bezaidziant leistu pasirinkt, geras sakykim butu vaizdas, kai jinai su chainsaw ir rekdama pjauna locusta:D Ar kokias nors frazes turetu kaip visi kiti, pvz headshota padarydama Oh Yeah rekteltu arba oh, thats a lot of blood.Smagu manyciau butu:D

O siaip jei viska sutvarkytu su multiplayer, tai manau super zaidimas musu laukia!Gaila kad dar net 1 metus liko laukti, bet jau ka gi padarysi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu žiauriai didelis fanas šito žaidimo, labai laukiau jo oficialaus paskelbimo ir turiu prisipažint, jog buvau ant tiek įsivažiavęs, jog išvydęs teezer'į šiek tiek nusivyliau. Gal tikėjausi daugiau visko: daugiau veiksmo, daugiau judesio, epiškesnio mūšio vaizdavimo, kažko tokio, ko man pritrūko. Juk galų gale tai teezer'is, kuris turi kaip tik sukelti labai didelį pirmo įspūdžio susidomėjimą, o ne pasakoti kažkokią užslėptą įstoriją. Bėga Domas (kuris man ištikro nė velnio nepanašus į Dominyką Santjago iš pirmos ar antros dalies. Tikrai vienu metu maniau, jog tai naujas veikėjas) per pelenų miestą, krenta, jį puola priešai, visi apsupti ir tt. Gal šiek tiek per giliai viskas pakasta, kaip tokiam žaidimui. Nors, kita vertus, gal tai tik į gerą, gal čia užuominą į šiek tiek rimtesnį žaidimo storyline'ą nei buvo pirmose dalyse. Ateitis parodys. Thumbs up and can't wait :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.game.co.uk/Games/Xbox-360/Gears...War-3/~r348592/

 

game jau leidzia preorderinti zaidima (nors liko ~metai iki jo isleidimo ;) )

parasyta ir tiksli isleidimo data (gaila kad ne 04 men, 11d. :rolleyes)

 

Gears Of War 3 (Xbox 360)

 

Release Date: 08/04/2011

 

359 days to go!

beje kaip sako xbox live aprasymas prie trailerio parsisiuntimo, i veiksma grysime po 18 menesiu nuo gow2 pabaigos.

 

 

Officially announced today, Gears of War 3 will conclude the current story arc in style by allowing you to play through the entire story in four-player co-op.

 

Over to Cliff Bleszinski's latest tweet, "Also, Rod confirmed and I'm posting it here: 4 player integrated story co op in the campaign!"

 

We'll take that as unequivocal fact then, and in case you were wondering, "Dom has a beard and the blonde IS Anya FYI", says Bleszinski on his Twitter page in response to questions regarding the announcement trailer.

 

What the hell - here it is again in case you missed it earlier today.

 

Gears of War 3 is slated for worldwide release in April 2011.

taigi turesim 4 zaideju co-op.

 

beto ten tie keisti tentacle-thingies bus lambent. parasyta GOW saite.

 

daugybe info apie gears 3 cia:

 

 

http://gearsforums.epicgames.com/showthread.php?t=724048

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

dar siandien mano dziaugsmui imete i lm gow paka, kaip tik ieksojau is kur pirma dali gaut :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.