5XeviL

XBOX 360 Slim

Rekomenduojami pranešimai

Ne senos ne naujos man tik atrodo kad toks vidus ir viskas , bet gero nelauk is naujo ms daikciuko , kazin bus nulauziamas ar ne ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keista man ms politika. pritrūko 4 metų tam kad pataisytų rrod, ir dar 5 metų kad įdėtų wi-fi, padarytų 250gb, sumažintų matmenys ir dar pataisytų daugybę mažų minusų...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man atrodo jie labai skuba , kaip buvo su pirmaisiais xboxais , labai skubejo isleisti ir net , neisbande pilnai konsole , ir isleido i prekyba... Beto nelabai pasakyciau kad tas tipo slimas toks plonas kaip lyginant ps3 fata su slimu ^^ . Bet saunu saunu kad ms pajudejo i preki :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje dėl pavadinimo, tai gi man rodos per transliacija pasakė: Xbox360 Slimline

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krc zuresim kas bus bet nelabai tikiu kad lietuviai pirks ji nes kam ismesti savo xbox 360 ,juk nekuom nesiskiria aisku wifi ir tt.... bet juk ir su jais galesi losti , aisku slimas tipo tilesnis .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

fells like original ps3. tai dabar jau abi labai graziai atrodys viena salia kitos.juodas vis del to yra juodas.atrodo kietai.forma pagerejo.ir tikrai nera slimas nes beveik toks pat dydis.bet tai nesvarbu.kietai atrodo tikrai.visada megau kaip PS3 pavirsius atrodo. dabar taip pat ir naujas boxas atrodys. :thumbsup4:

bet tik b* ar labai sunku buvo padaryt kad HDD bet koks tiktu.? ir vel nieko kito neikisi. :P

maitekas vel isorinis. :P ar taip sunku buvo imontuot jau.matyt tada butu buves dar didesnis uz sena boxa.

5 USB. kam to reikia aplamai.as net 1 usb beveik niekad nenaudojau.

imontuotas wifi pagaliau :)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keista man ms politika. pritrūko 4 metų tam kad pataisytų rrod, ir dar 5 metų kad įdėtų wi-fi, padarytų 250gb, sumažintų matmenys ir dar pataisytų daugybę mažų minusų...

4 + 5 = 9 metai

 

2010 - 9 = 2001

 

kazkaip nesirisa kai konsole buvo isleista 2006 metais hmm ;// nebent turi laiko masina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kad hhd nesuderinamas,bei mateko pajungimas tai nzn. nu ps3 tiek seniausias,tiek naujausias gali naudot tuos pacius HDD bei maiteko laida.o cia ne. vel viskas naujas.kitokie pajungimai.kazkaip visai negalvoja kad zmones gal noretu turet kazkoki suderinamuma.tai lyg visai nauja konsole.tik tiek kad ji nelabai nauja.ir ne kiek ne mazesne. pavirsius toks pat kaip ir kinect taigi abu gerai derinsis. naujas pultelis galejo ir jo forma pakeist tada.na bent kazkaip isskirt.

aplamai reiks paimt manau. :thumbsup4:

bet kad komplekte tik AV SD laidas.ir sena laidine headset.tik nudaze juodai.

be to knopkes padare touch..ka turejo senieji PS3.dabar PS3 perejo prie normaliu knopkiu, bet xbox perejo prie touch..wtf?..tike power ,tiek stalciaus knopkes yra touchines.. nu fainai aisku.bet kur mes tai matem jau.. man labai patiko phato PS3 touch nieko del to nesakau.labai gerai.tik butu idomiau kad diska i vidu i kistum ,o ne vel su tuo stalcium.be to stalciaus touch knopke pradejo pypset kas kart ja spaudziant..kur mes tai matem velgi..?

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje dėl pavadinimo, tai gi man rodos per transliacija pasakė: Xbox360 Slimline

Ant galo consoles parasyta "Xbox 360 S console".

 

Tai tikriausiai bus slim vadinamas.

 

Dar pridejo laptop security key.

Redagavo busido95

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant galo consoles parasyta "Xbox 360 S console".

 

Tai tikriausiai bus slim vadinamas.

 

Dar pridejo laptop security key.

kazkaip geda butu vadint slim tai kas nera slim.tiesiog naujas modelis.ir vintika matyt idejo tik viena,kaip ir PS3 slim.matyt nori kad konsole taptu patikima.ir laikytu.tik ar ne per velu taisyt tokias klaidas.aisku gerai tiem kas turi senukus x360 ir galbut noretu naujo,tai dabar jau pilko modelio net nera prasmes imt siaip.taciau sony uirgi pristatys naujus modelius su nauja motina ir galbut 500gb HDD variantus,uz ta pacia 120gb kaina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiktu atsizvelgti i kaina, nes jeigu tokia pati kaip xbox 360 elite, tai kokybe irgi tokia pat, tik wifi yra.

P.S. o ji kada isleido?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.