Impaler

Final Fantasy VII

Rekomenduojami pranešimai

6628a9d087f2.jpg

 

Kūrėjas: Squaresoft / Square Visual Works
Leidėjas: Squaresoft
Žanras: RPG
Išleidimo data: 1997 01 31

 

 

In Midgar, a city controlled by the mega-conglomerate Shinra Inc., the No. 1 Mako Reactor has been blown up by a rebel group, AVALANCHE.

AVALANCHE was secretly formed to wage a rebellion against Shinra Inc., an organisation which is absorbing Mako energy, destroying the natural resources of the planet. Cloud, a former member of Shinra's elite combat force, SOLDIER, was involved with the bombing of the Mako Reactor.

Can Cloud and AVALANCHE protect the planet from the huge, formidable enemy, Shinra Inc.?

The RPG classic FINAL FANTASY VII returns to PC, now with brand new online features!

    Achievements – Whether you’re a seasoned FINAL FANTASY VII veteran or exploring this RPG classic for the very first time, show off your in-game accomplishments and put your gaming skills to the test with 36 brand new achievements to unlock. Share your profile with friends online to find out who is the ultimate FINAL FANTASY fan.'
    Cloud Saves – If you’re away from home or simply using a different computer to play, enjoy FINAL FANTASY VII wherever you are. With cloud save support in FINAL FANTASY VII you can continue your game progress right where you left off (Requires Internet Connection. Saves can only be transferred between a maximum of 3 computers at any one time).
    Character Booster – Find yourself stuck on a difficult section or lacking the funds to buy that vital Phoenix Down? With the Character Booster you can increase your HP, MP and Gil levels to their maximum, all with the simple click of a button, leaving you to enjoy your adventure.
    Optimized for PC – FINAL FANTASY VII has been updated to support the latest hardware and Windows Operating Systems.


To back up your save files, remember to turn on Cloud Saving in the Network Settings panel on the FINAL FANTASY VII launcher. Uninstalling the game will delete any save files stored locally on your PC.

 

ss_19e001c38309a504ff39ebd557eccfff5ed1c

 

ss_3b111bf8ad9bdd95b55cdcda4d3ee9b70b15d

 

ss_9f7fa3ac47939dc215dc811cb64be61a96fb8

 

ss_f3958bae2c34480d24ee7d067fc4e18ddb732

 

 

Diskutuojam TIK apie Final Fantasy VII dalį. :wink:

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nė vienos žinutės ;)

Turbūt ne daug kas žaidė FFVII, bet man ji mėgstamiausia iš visų FF dalių.. nežinau, gal todėl kad senei bežaidžiau šį geimą, FFVIII neseniai lošiau tai gal dėl to lb jo nepasiilgstu bet nžn, tikrai geras žaidimas.. veikėjai liuks, populiariausia dalis buvo kol nepasirodė FFX.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepulkit dziaugtis ar metytis akmenimis , si informacija nera patvirtinta , bet jau yra stabilesne uz ganda...

 

Pradekim nuo to , kad Squareenix visdelto prieeme fanu peticija del FFVII remake'o ir atsake jiems taip : kad sio zaidimo isleidimas yra visai imanomas , bet dabar kurejai yra visi uzimti Kingdom Hearts ir FFXIII projektais , beto toks sprendimas gali buti priimtas labai greitai , taipkad laukit ...

 

Toliau ... Suzaidus FFVII:Crisi Core du kartus , pasirodo video , kuris panasus i FFVII tech demo rodyta 2005 E3 parodoje , gal tai kureju teaser'is skelbiantis apie FFVII remake'a , spreskite patys ...

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas to be continued in FINAL FANTASY VII intriguoja, tikėsimės rimeikas anksčiau ar vėliau visdėlto pasirodys :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar labiau uz tai noreciau FF 8 ir 9 remake'u. <_<

Jo man tik FFVII filmas patiko originalaus nesu perejes netgi ant PS, bet dar turiu :sorry: , tai butu gal ir nieko , nors geriausias FF man yra FFVIII -_-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai atrodo kad jie jau per daug prie to FFVII pribombasų deda, du filmai, dirge of cerberus dar kažkoks ant psp.. bet šiaip FFVII tikrai buvo geras geimas, ir būtų įdomu jį pamatyti ant PS3 ir dar.. tikiuosi, JEI .. nežinau JEI išvis bus FFVII ant PS3 tai tikiuos nebus ahem ..action rpg ? Būtų gerai 'old school' stiliumi .. nes visi dabar tuos action rpg tekuria..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko gero labiausiai patikes game is visu kuriuos esu zaides.Perejas esu apie 30~ kartu ji, ivairiais budais. Karts nuo karto vis pereinu dar ji.Su amzium nuomone biski pasikeite,bet zaidimas prastesnis del to nepasidare,visgi pirma kart pries kokius 7 metus turbut perejau 1 kart ji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sedevras - geriausias is FF. Nei viena is kitu daliu FF nebuvo ant tiek aukstai ivertinta.

Tik pagalvokite - tai vienintelis FF, turintis daug pratesimu ir anime filmu.

Geriausias FF.

Galimybiu pilna. Vienintelis trukumas mano manymu kad Knights Of The Round labai galingas jau summonas.

Jeigu ji jau gausi - tai jau labai galingas buni. Jeigu nuo 3 Knights mirsta Ruby weapon tai ka jau bekalbeti.

Emerald Weapon irgi super bossas. Prisimenu kaip bijodavau isvis po vandeniu plaukti - nes prie Junon pastoviai buvo Emerald weapon.

Arba skraidanti pabaisa - Ultima weapon - nu ne galinga bet vistiek.

Istorija - sunkiai suprantama, bet ziauriai idomi, kovos sistema - geriausia is visu sugalvotu.

1000000000 tasku ivertinimas - ir tai mazai bus tam zaidimui. Zadejo isleisti remake FFVII ant PS3 bet deja atsisake to dalyko, o as taip norejau... :D

 

P.S. Truputi Off Topic nuo PSX. PC versijoje yra patchiai, su kuriomis gali keisti grafika ir zaidimo modelius. Tada zaidimas tampa pagal grafika beveik toks pats kaip FFVIII. Tai siulau ismeginti.

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu dalis gal populiariausia, bet man tai asmeniškai atsibodo tie FFVII pratęsimai visokie, nu jau rimtai.. kas per daug tas nesveika, tegu palieka tą FFVII ramybėje ir viskas ir tegu imasi gaminti pamirštų bet norimų geimų tęsinių kaip: Chrono serija.

 

P.S man kažkaip FFVII ant PC ne prie širdies..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu dalis gal populiariausia, bet man tai asmeniškai atsibodo tie FFVII pratęsimai visokie, nu jau rimtai.. kas per daug tas nesveika, tegu palieka tą FFVII ramybėje ir viskas ir tegu imasi gaminti pamirštų bet norimų geimų tęsinių kaip: Chrono serija.

 

P.S man kažkaip FFVII ant PC ne prie širdies..

Nu galbut galbut. Pvz as nebuvau patenkintas FFVII : Dirge of Cerberus žaidimų.

 

Bet mums visiems fanatams idomu buvo sužinoti Zack - o istorija. Ar aš ne teisus?

Crisis Core manau vertas užbaigimas serijos ir tikrai SUPER ŽAIDIMAS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užbaigimas serijos? Labai abejoju, kitąkart jau pamatysime hmm.."Final Fantasy VII: Super Ninja" (apie Yuffie) tada jau išvis iš koto išvirsiu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.