dome96

Patarimai naujokui

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, ketinu pirkti Wii is sito puslapio www.prekes.net, pirksiu is ten nes jau esu pirkias psp atrista, tai manau kad tures gal wii atristu, taigi norejau paklausti ar kas nors pirkes is ten Nintendo wii, ir kaip manot koks atrisimas butu ar cipas ar softmodas, ir dar norejau paklausti jusu nuomones kuris butu geresnis, ar labiau tiesiog apsimoka nusipirkti paprasta wii ir paciam pasidaryti softmoda?

 

Dekui is anksto uz atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O softomodintas skaito visus? Manau chipas geriau, gal ten sutvarko ir poto rami galva, nes pas mane softmodintas tai visokio velnio yra... Sunkiai zaidzias NTSC zaidimai, su kaikuriais zaidimais reikia papildomai knistis kad veiktu. Nors sako ten viska atsinaujinus ar persirasius i tinkama softa problemu nebuna, tai net nezinau, pats as nenoriu lyst nes bijau uzsibrickinti konsole :sir: Tad patarsiu taip - imk softmodinta, jeigu zinai kad gerai tau viska padarys(ne tai kai man, sumokejau uz atrisima tai sudinai suinstaliavo viska), jeigu nesi tikras ir turi papildomu pinigu - chipas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sw turiu wii ir ant atrisimu esu visiskai zalias ir noreciau paklauskti kaip atrisi wii galesi losti online ar narsyti po interneta?o atristas wii lagina o gal neskaito orginaliu game ? ir seip jei turit kokios idomios informacijos apie tai tai prasau padeti :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.