sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

Grįžau prie The Witcher 3: Wild Hunt GOTY, reikia susirinkti visus trofėjus (pagrinde liko Gwento reikalai ir žirgų lenktynės) ir tada galima galvoti apie keitimą

Redagavo Tronox

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baigiau Spider man, žodžiu superinis žaidimas. Taip jau gavosi, kad pirmas žaidimas, pirma platina :)

Dabar pradėsiu Battlefield 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The Order 1886: Šiaip kai dabar įsigijau pigiau žaidimą už 15 EUR tai įsijungus žaidimą tikrai nenusivyliau aišku trūksta tos laisvės daug to intarpų, kartais net nesupranti kad jau gali žaisti.xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau pradėjęs South Park naują dalį, bet dabar perėjau ant Detroit: Become Human

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidziau pirma RDR jei kam reikia online trofeju PM meginsim iveikti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Silent HIll 3 iš HD Collections (PS3), daug tvarkingesnė versija nei Silent Hill 2 iš HD Collections, sukasi gan padoriai ir FPS ne taip baisiai dropina, su Xbox One X ir backwards compatibility manau išvis būtų ledas. Šiaip supratau, kad puikaus, kad ir 15 metų senumo žaidmo man pilnai užtenka, kad maksimaliai mėgautis, nejaučiu jokio diskomforto jog žaidimas senas ar atgyvenęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Silent HIll 3 iš HD Collections (PS3), daug tvarkingesnė versija nei Silent Hill 2 iš HD Collections, sukasi gan padoriai ir FPS ne taip baisiai dropina, su Xbox One X ir backwards compatibility manau išvis būtų ledas. Šiaip supratau, kad puikaus, kad ir 15 metų senumo žaidmo man pilnai užtenka, kad maksimaliai mėgautis, nejaučiu jokio diskomforto jog žaidimas senas ar atgyvenęs.

tai žinoma, SH2 ir 3 yra nemirtingos klasikos. tokie geimai nesensta. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perejau Mafia 3 , patiko story gameplay , netrumpas zaidas. Dabar Yakuza kiwami losiu. Ledas, itrauke story ir gameplay taip, kad net salutines misijas darau, idomu. Sega yra Sega :-) Vakar kai sedau 20 valanda , tai baigiau lost 3 val nakties :D seniai taip neitrauke zaidimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.