sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

Nioh. Buvau aš jį ankščiau bandęs ir paliko didelį įspūdį, tačiau visi ankstesni bandymai būdavo labai riboti dėl lievo kompiuterio ar jį pavežančio kompiuterio nebuvimo. Pagaliau gavau PS4 versiją. Tik pradėjau. Nužudžiau pirmą mini-bosą. Labai įdomu. Pats žaismas netgi įdomesnis už Dark Souls. Kol kas neturiu jokių minusų, tikiuosi, kad žaidimas ir toliau bus įdomus žaisti ir tyrinėti. Pats tas prieš SEKIRO. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Demon's Souls - iš pradžių buvo tokia žiauri bėda jog po ragequitinimo susikoruptino seivai, ir net kuriant naujus niekas nieko neišsitaisytavo, tai daug troubleshootinau, belekiek kartų pirmajį tutorialą praėjau, kad dabar jau esu įveikęs tutorialo bosą Vanguard :D pasisekė jog būtent tuomet buvau visiškai ištrynęs Demon's Souls seivus iš PS3 direktorijos, tai nugalėjus Vanguard niekas net nesusikorruptino. Paskui dar falangą įveikiau. :D Įdomus žaidimas, jaučiasi toks lengvesnis nei DS2.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jis sunkiausias iš visų žaistų Souls. Tiesa dar 3 dalies nebandžiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Resident evil 2" nepėrsenai perėjau, o dabar vėl po biški kapoju "Grand Turismo: Sport",...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkas i vakareli atsivede du jauniklius Frostus :D

 

PS-Messages-20190622-162757.jpg

 

Vis dar Warframe zaidziam. Toks geras sitas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš savaitę perėjau Devil May Cry 5. tai yra SIAUBINGAS nusivylimas. vienas nuobodžiausių ir pilkiausių mano žaistų žaidimų. gaila buvo už jį išleistų beveik 50eur. veikėjai užknisantys, bosai nuobodūs, lygiai nykūs. aišku, nežinodamas pradžioje pasirinkau Human sudėtingumą ir tik vėliau supratau, kad čia easy, tad per visą žaidimą nemiriau nei karto. bet jei žaidimas yra nuobodus dėl lengvo sudėtingumo, vadinasi kažkas su tuo žaidimu yra stipriai negerai... na, bent jau peržaidžiau ir galiu užsidėti savo varnelę, kad perėjau. niekada nebuvau DMC serijos fanas, tačiau visuomet prijausdavau, esu perėjęs beveik visus serijos žaidimus ir kol kas man ši dalis viena silpniausių... siūlau chaliavai atsisiųst ir peržaist, jei įdomu. o pinigus mokėt tik tuo atveju, jei esate pasišventęs serijos fanatikas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wow kiek apžvalgų žiūrėjau buvo teigiama apie žaidimą.. Na gali būt ir skonio reikalas.

P.a pats dabar pradėjau žaisti "Read Dead Reademtion 2", žiauriai gerai sukurtas atrodo kaip koks vesterno laikų simuliatorius. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wow kiek apžvalgų žiūrėjau buvo teigiama apie žaidimą.. Na gali būt ir skonio reikalas.

P.a pats dabar pradėjau žaisti "Read Dead Reademtion 2", žiauriai gerai sukurtas atrodo kaip koks vesterno laikų simuliatorius. :P

jo, man nesuprast iš kur tie geri atsiliepimai. na, geimas yra tvarkingas, bet neįdomus. manau, kad DMC4 kur kas geresnis. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabaigiau antra karta Resident Evil 4 ant Pro lygio. Bandau RE: Operation Raccoon City, čia toks co-op online shooter'is, pradžiai solo žaidžiu trumpa campaign istorija, kad apsiprasčiau prie valdymo, niuansų, kai pradėsiu online su/prieš chebra, kad nebūčiau visiškas noob'as, gėdos nedaryčiau team'ams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baseinas, kamuolys, draugai, saltas alus. Zmones nulipkit vasara nuo kompu  :hi:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.