sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

dar Yakuza 0 nusipirk. daugelis maciau Yakuza 0 laiko geriausia serijos dalimi. nors is esmes, jos visos gan panasios kokybes - auksciausios. 
Fist of the North Star spin off Yakuzos, kuris toks anime, bet geras irgi. dar kitais metais isleis spin off Yakuzos ir Judge Eyes.

 

as losiu RDR 2 dabar, losiau Fallout 76, bet pertrauka darau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Plieniniai laukiniai vakarai

 

Horizon Zero Dawn

post-12281-0-94995500-1543239548_thumb.jpg

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar Yakuza 0 nusipirk. daugelis maciau Yakuza 0 laiko geriausia serijos dalimi. nors is esmes, jos visos gan panasios kokybes - auksciausios. 

Fist of the North Star spin off Yakuzos, kuris toks anime, bet geras irgi. dar kitais metais isleis spin off Yakuzos ir Judge Eyes.

 

as losiu RDR 2 dabar, losiau Fallout 76, bet pertrauka darau :D

aha jau skaiciau kad yakuza 0 giria,kad ten priesistore dar pries 1aja dali.tikrai turetu but idomu. dar traukia yakuza 6 imt kada,nes yra demo,visai tiko.ten kaip ir naujausia dalis kolkas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Destiny 2 Kai už plus gavau tai šiandien arba rytoj perėjusių istorija, ir ištrinsiu pats tokį žaidimą nepirkčiau... Žaisti aišku galima tolab man patinka šaudyklęs, bet žaisdamas visada pagalvoji, kad antrą dalį galėjo žymiai geriau sukurti, bet ne pakišo tą patį žaidimą.......

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Destiny 2 Kai už plus gavau tai šiandien arba rytoj perėjusių istorija, ir ištrinsiu pats tokį žaidimą nepirkčiau... Žaisti aišku galima tolab man patinka šaudyklęs, bet žaisdamas visada pagalvoji, kad antrą dalį galėjo žymiai geriau sukurti, bet ne pakišo tą patį žaidimą.......

Oba maniau Destiny 2 zymiai geriau idomiau nei 1 dalis. Kad nauju gameplay elementu, grafikos patobulinimu yra. :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oba maniau Destiny 2 zymiai geriau idomiau nei 1 dalis. Kad nauju gameplay elementu, grafikos patobulinimu yra. :/

Aišku įsijunges iškart taip ir pagalvojau "Na visai neblogas", bet kuo toliau žaidžiau tuo labiau supratau, kad nelabai kas naujo. Aišku "camping" biški geriau padarytas negu pirmos dalies, net transporta duoda pavaldyti... Bet grafikos pakeitimai nėra kažkas jau labai išskirtinio... Aišku kosmetikos ir kita įpatinga dalykus reikia mokėti realius pinigus gal ir galima jos gauti uždyka bet manau pasipi... labai reiktų....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LEGO Batman 2: DC Super Heroes (Vita)

 

Ar visuose lego zaidimuose tokia apgailetina kovos sistema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The Evil Within 2: b***** palyginus su pirma dalimi tikrai giresnis, bent mano nuomone, bet prieš pabaiga žaidimo jis man per daug užtemptas ir pabaaigos drama kuri atrodo kvailą......Šiaip "save" įšsikėliau į PS plus debesys gal ateityje reiks vėl peržaisti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The Evil Within 2: b***** palyginus su pirma dalimi tikrai giresnis, bent mano nuomone, bet prieš pabaiga žaidimo jis man per daug užtemptas ir pabaaigos drama kuri atrodo kvailą......Šiaip "save" įšsikėliau į PS plus debesys gal ateityje reiks vėl peržaisti.

sakai geresnis uz pirma dali? Nes akcijos geros psn ,atliko 5 svarai mastau imt ta 1 dali.nlb ka geriau randu uz tokia kaina.nebent 1 wolfenstein? Neapsisprendziu :/ pats perejau mafia3, Yakuza kiwami-tas tai gerulis.dabar tik side misijas dasirenku .daug ps plius geimu dar laukia: bloodbourne, gow3, friday 13 :) sio menesio patiko su masinom Outrush is pliuso

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau po black friday išpardavimo atkeliavo mano Assassin's Creed Odyssey. Man jau Origins buvo kažkas nerealaus, o šitas dar geresnis, map'as vien tik kokio dydžio. Manau, kad su šiuo game užtruksiu ilgai.. Origins 100% įveikiau per 44h. Tikiuosi šiam prireiks bent jau 100h.

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskutiniu metu eilinį n-ioliktą kartą perėjau Max Payne ir Max Payne 2, taip pat perėjau Manhunt 2. Žadu dar kartą pareiti RDR1 ir tada šokt prie The Last Of Us. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vis dėlto užsikabinau prie StarCraft II: Wings of Liberty. o šiaip noriu dar kartą pereit visas Metal Gear Solid dalis, įskaitant ir nepereitas MGS1 ir Peace Walker. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.