n0g4

Xbox live gold pirkimas

Rekomenduojami pranešimai

O tie geimai kur buna FREE kas menesi kas turi GOLD.. Jie lieka ir kai atsisakai GOLD? Ar juos paleisi reikalauja GOLD?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

https://youtube.com/watch?v=2fy2W1HiB0s&feature=youtu.be

Paskutiniu metu pozityviai nuteikia microsoft politika, žinant, kad pagaliau realiai susirūpino exclusivais, o dabar dar game pass naujienos

Postas ne i tema,nes su goldu cia juk nesusije :)

Bet naujiena tai jo gera,day one naujus zaidimus galesime zaisti uz ganetinai nedideli menesini mokesti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Postas ne i tema,nes su goldu cia juk nesusije :)

Bet naujiena tai jo gera,day one naujus zaidimus galesime zaisti uz ganetinai nedideli menesini mokesti.

Neapsimokėjo naujos temos kurt dėl vieno video, o čia vis tiek susieti dalykai bent kažkiek:) taip, taip, šiais metais kol kas matomas ryškus suaktyvėjimas iš MS pusės, matysim kaip seksis pažadus pildyt Redagavo Diavs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ir pabandžiau pirkt iš čia. viskas ok :) 

Sakykit chebra, iskur siuo metu pirkt Live Golda, kad greit gauciau? Ta prasme, kad atsiustu koda i e-maila. Dekui.

Edit:

Bandau is http://cardscodes.com imt

Edit:

Nupirkta, greita ir patogu.

164635_Xbox360Gold.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, jei ką domina, galiu parduot xbox live gold 3 mėn. digital code. Turiu kodą vietoje, tad atsiųsčiau iš karto. Atiduočiau už 17eur. PM.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nežinau ar čia informacija pasieks visus turinčius Xbox konsolę, bet vistiek bandau. Prieš kelias min pasijungiau savo Xbox One ir pamačiau pasiūlymą įsigyti Xbox Game Pass Ultimate trims mėnesiams už 1 Eur. Tokiu pasiūlymu jau esu pasinaudojęs anksčiau, todėl dvėjojau ar leis vėl tai padaryti, bet paspaudžiau SUBSCRIBE ir man jau yra aktyvuota Ultimate prenumerata ateinantiems trims mėnesiams. Tad suskubkit pasinaudot nerealia akcija! pridedu foto, kad neišsigalvoju :D Gal kažkas nežino dar kas yra Xbox Game Pass Ultimate, tai čia ir Xbox Live Gold ir Xbox Game Pass prenumerata viename, tai reiškia jūs galėsit žaisti visus žaidimus esančius Game Pass kataloge ir žaisti žaidimus Online rėžimu (taip pat gausit kasmėnesinius Live Gold žaidimus). Taip pat dar turint Ultimate galima Xbox žaidimus žaisti ir per PC :)

20200105_195744.jpg

Redagavo pspgeimeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, šiandien atvažiuoja mano xbox iksas ir pasistojo keli klausimai (forumą skaitinėjau bet....) tikiuosi  gamepadais  neužmėtysit.

1.Kuriu akauntą UK (gyvenu LT) ,reginuosi ,vedu adresą -ar būtina vest  mano kortelės duomenis ? Planuoju pirkt prenumeratas ir papildimus tik iš ešopų kaip G2A ar eneba ir vest kodus-ar taip įmanoma?

2.Yra kodas dėžėj 1mėn.  Goldo - planuoju pirma nusipirkęs aktivuoti  3 mėn. Ultimeito (kur pigesnis-pirmą kart aktivuojantiems  akauntą). Ar galėsiu po to aktivuoti tą Goldą kur yra dėžėj ?

3.Nelabai draugauju su anglų kalba todėl norėsiu pasidaryt meniu rusiškai,nebus kokių sliekų jei akauntas UK o koncolės menių RU ? Nereikia ten kokių VPN keisti ar dar ko? (nesigaudau tame nei kiek).

4.Susikuriu akauntą  ant  X .Nieko nebereikia per PC daryt ? Xbox.com jau bus mano ac?

 Jei tokie klausimai jau girdėti  šimtasketuresdešimttrečią kartą -soriukas-esu 45 metų diedas (nors ir pirkau Xą sunui ,bet pačiam dar iš ruros smėliukas nebyra ir gamępadą pamaigau dažnai).

Kolkas tiek. Iš anksto dėkui už atsakymus.Kad batareikos gamepaduose niekada nenusėstu.

  • Patinka 1
  • Cha cha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 21 valandą, nulisdu parašė:

Sveiki, šiandien atvažiuoja mano xbox iksas ir pasistojo keli klausimai (forumą skaitinėjau bet....) tikiuosi  gamepadais  neužmėtysit.

1.Kuriu akauntą UK (gyvenu LT) ,reginuosi ,vedu adresą -ar būtina vest  mano kortelės duomenis ? Planuoju pirkt prenumeratas ir papildimus tik iš ešopų kaip G2A ar eneba ir vest kodus-ar taip įmanoma?

2.Yra kodas dėžėj 1mėn.  Goldo - planuoju pirma nusipirkęs aktivuoti  3 mėn. Ultimeito (kur pigesnis-pirmą kart aktivuojantiems  akauntą). Ar galėsiu po to aktivuoti tą Goldą kur yra dėžėj ?

3.Nelabai draugauju su anglų kalba todėl norėsiu pasidaryt meniu rusiškai,nebus kokių sliekų jei akauntas UK o koncolės menių RU ? Nereikia ten kokių VPN keisti ar dar ko? (nesigaudau tame nei kiek).

4.Susikuriu akauntą  ant  X .Nieko nebereikia per PC daryt ? Xbox.com jau bus mano ac?

 Jei tokie klausimai jau girdėti  šimtasketuresdešimttrečią kartą -soriukas-esu 45 metų diedas (nors ir pirkau Xą sunui ,bet pačiam dar iš ruros smėliukas nebyra ir gamępadą pamaigau dažnai).

Kolkas tiek. Iš anksto dėkui už atsakymus.Kad batareikos gamepaduose niekada nenusėstu.

spacer.png

Sveiki,

malonu kad uzsukote i musu nedidele zaidimu megeju bendruomene.

  1. Norint susikurti Xbox accounta jums nebutina prideti jusu korteles duomenu, pats kazkada naudojau savo accounta be korteles. Taciau noriu pabrezti jog jeigu isidesite korteles duomenis, jums bus kur kas patogiau del Xbox GamePass ar Gold prenumeratos pratesimu, pinigai buna nuskaiciuojami automatiskai, super patogu.
  2. Kiek as zinau, kad panaudoti jusu turima vieno menesio free Gold koda, jus deja turesite ivesti korteles duomenis viena karta. Moketi nereikes, taciau korteles duomenys tures buti prideti. Rekomenduoju isigyti GamePass Ultimate, jis kur kas labiau vertas savo pinigu, asmeniskai moku 12.99 Eu., tiesiog kruva nemokamu zaidimu bei online gailimybes, plius dabar vyksta akcija kaip minejo @pspgeimeris auksciau. Aktyvuoti galesit savo turima Gold koda, taciau kaip minejau, korteles duomenis turesit ivesti vistiek.
  3. Jokiu VPN naudoti nereikes. O kam jums UK accountas?, regiona galite pasirinkti Lithuania ir matysite kainas eurais bei galesite be problemu prisideti savo lietuviska banko kortele.
  4. Nebereikia, su tuo paciu accountu galesite prisijungti i xbox.com, ten taip pat matysite savo prenumeratas, vartotojo duomenis, bei galesite taip pat keisti korteles duomenis jeigu reikia.

Viskas gerai, man paciam 33m. ant senatves visi po truputi vaikejam, tikiuosi forumas jums pades jusu prasidedanciai geimerio karjerai. Jeigu kas neaisku, klauskite, zmones cia draugiski.

Redagavo SoulReaver
  • Patinka 1
  • Ačiū 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu tipo "anglišką" paskyrą xbox. jei susikursiu naują paskyrą,tarkim amerikos ,bet naudosiu tą pačią banko kortelę arba paypal ar visks ok bus ,ar gali užbanint ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.