WhiteNoise

The Walking Dead (TV series)

Rekomenduojami pranešimai

Nepatinka man tas rezisierius...Mala suda viso sezono metu iki mid season finale,veliau sukelia intrigos, vel suda mala iki sezono finalo ir tada vel biski intrigos sukelia,kad kiti lauktu sekancio sezono.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

‘The Walking Dead’ Season 6 is sponsored by Call of Duty: Black Ops 3

 

CQpPdenUkAASJ42.jpg-large-620x400.jpeg

 

CQ4RcfYWcAEogIZ.jpg

 

 

 

CQ1LP3DWoAAytM7.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar tik perzejau pirma ep 8 sezono nu bet iskart mane nervas suima. kazkaip seniau praeituose sezonuose tokiu nesamoniu visiskai nebudavo nzn. 7 sezona beveik visa praskipinau del tu zliumbimu ten . dabar wow. mes apsupom priesa su visa komanda daug ginklu, mes nugesinom visus ju zvalgus is toli . viskas ok. ateina laikas kai iseina tavo pagr priesas ...ir tu pradedi bereiksmi monologa ant galo susifailini konkreciai nes nzn kodel ..gal kad moterys ten tas cenas galvoja ar ka. ...tada geriau nesudarytu tokiu situaciju nes labai nelogiskai viskas . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sako jau paskutinis sezonas


praleidau visa 9 sezonas kazkaip nepatiko visai, bet gal dabar reiks sugryzt i sita vel. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

10 sezono 1 serija ... kas cia bll per ????  :chan:  vaikai treniruojasi zudyt zombius , dabar visur vaiku jau pilna bus... jau tokia pieva bent jau pirma serija , jau ne man tikrai. kodel negali kas nors kur nors keliaut is tasko i taska va tada budavo idomu. dabar kazkokie settlers apsitoja vaikur augina ... viena grupuote turi atomine bomba ... wut ??  :chan:  :chan:  :genius:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi ši serija ne iš stipriųjų buvo. Su S07E01 nepalyginama. Bet kažkaip iš įpročio tą serialą vis žiūriu ir žiūriu, nors linkėčiau jam pasibaigt vieną dieną jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai, kad komiskai baiges kiek girdejau, ir tikrai serialas baigsis kazkada, zmonem tiesiog jis atsibos ir reitingai kris, o tada atsauks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.