red-cat_eX

6.20 TN (hen)

Rekomenduojami pranešimai

jaigu pas mane 6.20 versija,galėsiu iš jos suupdatint į šitą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jaigu pas mane 6.20 versija,galėsiu iš jos suupdatint į šitą?

Kai jau bus isleistas tas exploitas tai galesi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai jau bus isleistas tas exploitas tai galesi.

dėkui,tiek ir tenorėjau sužinoti. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neblogai, nepavyksta sony pilnai susitvarkyti, kad klaidu nerastu zmones.

 

bet tai ka ten priestai rase? nedarys iso loaderio? tai reiskia kad jokiu retail zaidimu is iso neis losti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neblogai, nepavyksta sony pilnai susitvarkyti, kad klaidu nerastu zmones.

 

bet tai ka ten priestai rase? nedarys iso loaderio? tai reiskia kad jokiu retail zaidimu is iso neis losti?

jis nedarys, team gen baisus stumikai yra ir p*** prota krc pasipute, bet tai krc total_noobas turi sako seima ir etc laiko neturi visa darbo daly padarys, team gen'ui tik reikes apipavidalint tai kaip CFW. ir isportint ir adaptuot iso loaderi. jei jie to nepadarys, tuomet pats total_noob turbut uzbaigs visa darba ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I'll release HEN for 6.20, when Sony releases a new firmware (but I don't think so, because they don't care about the PSP anymore), I'll port it to 6.31 (idea by Flyer).

 

Total_Noob has just posted an interesting comment on his blog a few hours ago, looks like he might be working on a 6.31 TN-A (HEN) port for Wololo’s HBL for Everyone’s golf. But even more interesting if you ask me, is the fact that Total_Noob also has some other tricks up his sleeve.

 

jėga dirba ant 6.31

 

Another exploit he found, not a save game exploit. But a working VSH one. Remember the tiff exploit, that gave use chickHen from Davee? Well the principal is basically the same. A VSH exploit will let us run the exploit via the XMB and there is no need to first load a game first like Papaton 2.

 

However there is a catch, as Total_Noob points out below:

 

I am thinking about porting my HEN to 6.31. For that I need an exploit, myself, I found a VSH exploit, but wololo thinks: “This is a waste, better port it to Everybody’s Golf and such golf games”.

 

Advantage of VSH exploit:

- You don’t need to buy any game

- It’s faster to load than starting a game

 

Disadvantage of VSH exploit:

- One more exploit lost

 

Advantage of golf exploit:

- Sony already know this exploit, so it’s not a waste

 

Disadvantage of golf exploit:

- Sony can patch/remove the game easily

 

So, if I port my HEN to the golf exploit, Sony will patch/remove the game and then I have to release my VSH Exploit. Other hackers, do you have an other idea?

Saltinis : http://pspslimhacks.com/6-31-tn-a-hen-port...sh-exploit-too/

Redagavo mmmm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip sitas dalykas atsiras tai eis nubrikinkti ,nulauzti ar dar kaip nepavadinus tipo zaisti is korteles ir disku nepirkti ,nes dbr dar neina mano psp atrisiti ,jis yra slim su 8c baterija versija 5.51 ,tai bus ymanoma ju nulauzti jau su situo daiktu ? :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip sitas dalykas atsiras tai eis nubrikinkti ,nulauzti ar dar kaip nepavadinus tipo zaisti is korteles ir disku nepirkti ,nes dbr dar neina mano psp atrisiti ,jis yra slim su 8c baterija versija 5.51 ,tai bus ymanoma ju nulauzti jau su situo daiktu ? :rofl:

zdz regzt ismok sakiny, skaityk viska nuo pradziu. ziurek video. ir pabandyk panaudot smegenis td toks iskils tau atsakymas. "YEAH PAGALIAU LOSHIU."

bet as jau atsakiau sita klausyma, tai tau dabar kils klausimai, kaip gaut ? kada (x 100 kartu) ?. iskart irgi atsakau pries kaledas iki nauju metu.

 

toliau info. visas svarbias naujienas cia sudesim, kai iseis jau bus forume viskas parasyta. vienintelis dalykas kuri gali daryt LAUKT LAUKT LAUKT, KANTRYBES.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai bsk susijaudinau you now what im saying ,zn kad uzknisa tie patys klausimai ,bet nesikauzink tu taip as neseniai prisireginau nk nezinau ir jei yra tokia proga nusibrikinti man tai as ir komentuoju nes man tai lb aktualu yra ,just chill out primeni man koky autobuso vairuotoja ;D :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai bsk susijaudinau you now what im saying ,zn kad uzknisa tie patys klausimai ,bet nesikauzink tu taip as neseniai prisireginau nk nezinau ir jei yra tokia proga nusibrikinti man tai as ir komentuoju nes man tai lb aktualu yra ,just chill out primeni man koky autobuso vairuotoja ;D :rofl:

paprasciausiai tavo postas neatitiko daugelio taisykliu. tai pasikarsciuot galiu ir tildyt manes nereik ir ramint as ir taip ramus. beto jei brick'as tau ir pandora neveikia tai, tai tau irgi nepades, teks motinine keist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

6.31 TN-A (HEN) porting to....?

I'll release HEN for 6.20. When Sony releases a new firmware (but I don't think so, because they don't care about the PSP anymore), I'll port it to 6.31 (idea by Flyer).

I am thinking about porting my HEN to 6.31. For that I need an exploit, myself, I found a VSH exploit, but wololo thinks: "This is a waste, better port it to Everybody's Golf and such golf games".

 

 

Advantage of VSH exploit:

- You don't need to buy any game

- It's faster to load than starting a game

 

 

Disadvantage of VSH exploit:

- One more exploit lost

 

 

Advantage of golf exploit:

- Sony already know this exploit, so it's not a waste

 

 

Disadvantage of golf exploit:

- Sony can patch/remove the game easily

 

 

So, if I port my HEN to the golf exploit, Sony will patch/remove the game and then I have to release my VSH Exploit. Other hackers, do you have an other idea?

taigi TN savo bloge nubrauke visa didziaja dali praeito posto, ir tiesiog parase, kad sony neberupi ju psp (aisk kai psp phone ir psp2 dabar galvoje), tai jis portins visa TN_Hen'a 6.31 ant savo exploito ir ji isleis (kai laikas ateis).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai manot kad sony nebepalaikys PSP daugiau ?,kai japonijoj PSP zaidimai sluoja visus mario ir kitus nintendo dievus tiktai taip. think again. taip kad jei hackeriai kazka nori kurt tai tegu daro konkreciai ,o ne sokineja nuo visnoe fw prie kitos.nzn dare dare 6.20, dabar, oi ne sokam prie 6.31 jau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekur jis nepersoko. jis tik nori(ar tik masto) padaryti taip kad jo FW6.20TN galima butu paleisti ir ant 6.31

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.