Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Ps3: interneto pajungimas

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

witaminasJ
Mano pranešimai  

witaminasJ
  • Naujokai
  • Turi:PS3
  • PSN vardas:witaminas

sweiki,gal kas zino ir gali pasidalinti savo ziniomis.. turiu toki prietaisa http://www.deze.lt/p...TE100-S88E .htm ir galvoju ar man jo pagalba eitu pasijungti interneta i ps3, pas mane kabelinis netas.

Dante
Mano pranešimai  

Dante

Anime Freak

• Nariai
  • PSN vardas:x3xTr3mDJ

Neveikia tavo puslapis: 404 Error - File not found! The following error occurred: The requested URL was not found on this server. Please check the URL or contact the Webmaster.

Nuotrauka

witaminasJ
Mano pranešimai  

witaminasJ
  • Naujokai
http://www.newegg.co...N82E16833156182 tai kaip ar galima butu pajungti neta?

Šį pranešimą redagavo witaminasJ: 2010-11-04, 13:53

Dante
Mano pranešimai  

Dante

Anime Freak

• Nariai

Tai cia yra toks dalykas, kad galetum vienu metu pajunkti interneta ant keliu pc. Parasyk koks pas tave internetas ir routerio/modemo modelis. Nes pvz as pasijunges ant 3 pc ir ps3 interneta. Belaidziai visi. Tai ir pas tave butu galima manau. Nieko papyldomo pirkti nereikia, jeigu tiktai tinka modemas.

Nuotrauka

VilisBondas
Mano pranešimai  

VilisBondas
  • Naujokai

Tai nusiperki laida , arba jei turi nuo kompo istrauki ir ikisi i ps3. Ir turetu veikt viskas , pagal mane . ;]

witaminasJ
Mano pranešimai  

witaminasJ
  • Naujokai

pas mane netas tas tipo sviesolaidinis,kabelines netas nzn kaip tiskliau paaiskinti zodziu tik kabeli o sita prietaisa draugelis atidave man,tad db galvoju ar kaip nors galima ji butu pajunkt,nes kiek suprantu cia ne routeris o switcheris kazkos tik nesuprantu kuom jie skiriasi? o pilna modelio pavadinimas: trendnet TE100-S88Eplus/e ver:G1 (tai cia versija kiek suprantu)

Dante
Mano pranešimai  

Dante

Anime Freak

• Nariai

Man idomu koks tavo neto pavadinimas ir sakai, kad tik laidas eina? tai kisi interneto laida i sita switcheri, tada turetu buti dar laidas i rozete. Ir bandai per ps3 nustatyti interneta. Jeigu neranda viskas aisku. Perki laidus, kad is switcherio i ps3 ir is switcherio i pc. Tai praktiskai tau reikes 2 tokiu paciu laidu (jei nori, kad ir pc ir ps3 vienu momentu butu pajungtas.) Bet kaip ir sakiau pradiziai be laido bandyk.

Nuotrauka

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS3, XBOX 360

pas mane netas tas tipo sviesolaidinis,kabelines netas nzn kaip tiskliau paaiskinti zodziu tik kabeli o sita prietaisa draugelis atidave man,tad db galvoju ar kaip nors galima ji butu pajunkt,nes kiek suprantu cia ne routeris o switcheris kazkos tik nesuprantu kuom jie skiriasi? o pilna modelio pavadinimas: trendnet TE100-S88Eplus/e ver:G1 (tai cia versija kiek suprantu)

nu 8 portu svitcheris.kisk neto laida i jo vieta kur netui pajungt,tada reiks dar 2 laidu tokiu kokie buna su ps3 pvz,ar siaip atskirai gal turi.pajunk is jo pc ir ps3 per laidus,nes jis neturi vlan. tiek ziniu. nieko zinot ir nereikia ,tik laidus sukist.ps3 tai pasigaus pats,ir pc turetu siaip.

PS3 Slim 320GB JB

X360 RGH

Xperia S

Dante
Mano pranešimai  

Dante

Anime Freak

• Nariai
Ne į temą

nu 8 portu svitcheris.kisk neto laida i jo vieta kur netui pajungt,tada reiks dar 2 laidu tokiu kokie buna su ps3 pvz,ar siaip atskirai gal turi.pajunk is jo pc ir ps3 per laidus,nes jis neturi vlan. tiek ziniu. nieko zinot ir nereikia ,tik laidus sukist.ps3 tai pasigaus pats,ir pc turetu siaip.

O tai ka as pasakiau katik? ;]

Nuotrauka

witaminasJ
Mano pranešimai  

witaminasJ
  • Naujokai

na nzn bandysiu rytoj dar viena laida nusipirkti,nes nieko man perijunge idejau i pirma kistuka neto laida o i antra ps3 ir nieko nepagavo jokiais budais tai dar galvoju gal reikia kad butinai butu ir pc prijunktas i trecia kistuka ar pns

Šį pranešimą redagavo witaminasJ: 2010-11-04, 20:10

Dante
Mano pranešimai  

Dante

Anime Freak

• Nariai

na nzn bandysiu rytoj dar viena laida nusipirkti,nes nieko man perijunge idejau i pirma kistuka neto laida o i antra ps3 ir nieko nepagavo jokiais budais tai dar galvoju gal reikia kad butinai butu ir pc prijunktas i trecia kistuka ar pns

Variantai.
1. Nemoki pajungti per nustatymus.
2. Swicheris netinka tavo internetui.
3. Nemoki pajungti laidu.

Nereikia tau jokiu laidu pradziui su 1 pabandai.
Nuotrauka

Chuck Norriss
Mano pranešimai  

Chuck Norriss
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS1, PSP, GameCube, GBA, Genesis
  • PSN vardas:Hillel_Ltu
Ne į temą
kaip gali switchas netikt internetui? :D

Dante
Mano pranešimai  

Dante

Anime Freak

• Nariai

Ne į temą
kaip gali switchas netikt internetui? :whistling:
Gali. Pvz draugas parsiveze is londono swicheri ir netiko jo intikui. Tada nusipirko is elektromark ir tiko ^^
Nuotrauka

Jamolt
Mano pranešimai  

Jamolt
  • Nariai
  • PSN vardas:Jamolt1

Gali. Pvz draugas parsiveze is londono swicheri ir netiko jo intikui. Tada nusipirko is elektromark ir tiko ^^

Pats sau priestarauji, jei pasiskaitysi savo ankstesnius postus (sujunk kabelius ir veiks).

Dante
Mano pranešimai  

Dante

Anime Freak

• Nariai

Pats sau priestarauji, jei pasiskaitysi savo ankstesnius postus (sujunk kabelius ir veiks).

Tai tu paskaityk mano ankstesnius postus as sakiau GALI buti, kad netinka. O gali but, kad blogai sujungineja. Pats neskaites man priestarauji.
Nuotrauka

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Mods for Farming Simulator 2013  •  Euro truck simulator 2 mods  •  Euro truck 2 mods