witaminasJ

Ps3: interneto pajungimas

Rekomenduojami pranešimai

Neveikia tavo puslapis:

404 Error - File not found!

 

 

 

The following error occurred:

 

The requested URL was not found on this server.

 

Please check the URL or contact the Webmaster.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia yra toks dalykas, kad galetum vienu metu pajunkti interneta ant keliu pc. Parasyk koks pas tave internetas ir routerio/modemo modelis. Nes pvz as pasijunges ant 3 pc ir ps3 interneta. Belaidziai visi. Tai ir pas tave butu galima manau. Nieko papyldomo pirkti nereikia, jeigu tiktai tinka modemas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane netas tas tipo sviesolaidinis,kabelines netas nzn kaip tiskliau paaiskinti zodziu tik kabeli o sita prietaisa draugelis atidave man,tad db galvoju ar kaip nors galima ji butu pajunkt,nes kiek suprantu cia ne routeris o switcheris kazkos tik nesuprantu kuom jie skiriasi? o pilna modelio pavadinimas: trendnet TE100-S88Eplus/e ver:G1 (tai cia versija kiek suprantu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man idomu koks tavo neto pavadinimas ir sakai, kad tik laidas eina? tai kisi interneto laida i sita switcheri, tada turetu buti dar laidas i rozete. Ir bandai per ps3 nustatyti interneta. Jeigu neranda viskas aisku. Perki laidus, kad is switcherio i ps3 ir is switcherio i pc. Tai praktiskai tau reikes 2 tokiu paciu laidu (jei nori, kad ir pc ir ps3 vienu momentu butu pajungtas.) Bet kaip ir sakiau pradiziai be laido bandyk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane netas tas tipo sviesolaidinis,kabelines netas nzn kaip tiskliau paaiskinti zodziu tik kabeli o sita prietaisa draugelis atidave man,tad db galvoju ar kaip nors galima ji butu pajunkt,nes kiek suprantu cia ne routeris o switcheris kazkos tik nesuprantu kuom jie skiriasi? o pilna modelio pavadinimas: trendnet TE100-S88Eplus/e ver:G1 (tai cia versija kiek suprantu)

nu 8 portu svitcheris.kisk neto laida i jo vieta kur netui pajungt,tada reiks dar 2 laidu tokiu kokie buna su ps3 pvz,ar siaip atskirai gal turi.pajunk is jo pc ir ps3 per laidus,nes jis neturi vlan. tiek ziniu. nieko zinot ir nereikia ,tik laidus sukist.ps3 tai pasigaus pats,ir pc turetu siaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nu 8 portu svitcheris.kisk neto laida i jo vieta kur netui pajungt,tada reiks dar 2 laidu tokiu kokie buna su ps3 pvz,ar siaip atskirai gal turi.pajunk is jo pc ir ps3 per laidus,nes jis neturi vlan. tiek ziniu. nieko zinot ir nereikia ,tik laidus sukist.ps3 tai pasigaus pats,ir pc turetu siaip.

O tai ka as pasakiau katik? ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nzn bandysiu rytoj dar viena laida nusipirkti,nes nieko man perijunge idejau i pirma kistuka neto laida o i antra ps3 ir nieko nepagavo jokiais budais tai dar galvoju gal reikia kad butinai butu ir pc prijunktas i trecia kistuka ar pns

Redagavo witaminasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nzn bandysiu rytoj dar viena laida nusipirkti,nes nieko man perijunge idejau i pirma kistuka neto laida o i antra ps3 ir nieko nepagavo jokiais budais tai dar galvoju gal reikia kad butinai butu ir pc prijunktas i trecia kistuka ar pns

Variantai.

1. Nemoki pajungti per nustatymus.

2. Swicheris netinka tavo internetui.

3. Nemoki pajungti laidu.

 

Nereikia tau jokiu laidu pradziui su 1 pabandai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kaip gali switchas netikt internetui? :whistling:
Gali. Pvz draugas parsiveze is londono swicheri ir netiko jo intikui. Tada nusipirko is elektromark ir tiko ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali. Pvz draugas parsiveze is londono swicheri ir netiko jo intikui. Tada nusipirko is elektromark ir tiko ^^

Pats sau priestarauji, jei pasiskaitysi savo ankstesnius postus (sujunk kabelius ir veiks).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats sau priestarauji, jei pasiskaitysi savo ankstesnius postus (sujunk kabelius ir veiks).

Tai tu paskaityk mano ankstesnius postus as sakiau GALI buti, kad netinka. O gali but, kad blogai sujungineja. Pats neskaites man priestarauji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.