witaminasJ

Ps3: interneto pajungimas

Rekomenduojami pranešimai

na kolkas nenusipirkau laido,savaitgalis tai nera laiko kada man jo ieskoti... o nepagauna neto manau del to jog butinai ir pc turi but pajungtas nes gi juk netas registruotas ant pc to mac adreso ar ip nzn ten tiksliai... tai zodziu jei ir laidas nieko nepades tai kiek suprantu man reiks keist ta mac adresa ant pc toki pati koks yra ps3, o pajunges as buvau taip: 1kistukas neto laidas 2kistukas laidas i ps3 ir nieko ;)Nuotrauka

 

Uploaded with ImageShack.us

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi katik nusipirkau ps3 slim ir noriu prijungti neta, pas mane internetas telelanas yra vienas laidas namie jokiu modemu, routeriu ir bandziau tiesiog ta laida ikisti i ps3, kai configuruoju raso ip retrieving ir timed out, nezinau ka daryti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man atrodo kad negali taip buti be jokiu modemu, juk signala kaskaip turi apdoroti, tai manau kad yra kaskoks modemelis, ar as klystu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man atrodo kad negali taip buti be jokiu modemu, juk signala kaskaip turi apdoroti, tai manau kad yra kaskoks modemelis, ar as klystu?

nu kad nera is ten man eina laidas t.y is ju stoties per siena tik laidas yra ir viskas, o prie pc naudoju tapati tik perkisau ( pc nera jokiu modemu audo viskas isijungia, randa kaip LAN)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Blogiausiu atveju, jai neina, ir nori tuo pačiu turėt Wireless namuose, pirk Donglą su kuriuo galėsi pasidaryt kompą HotSpot'u. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo tada turi pirkti modema su wireles funkcija, tada kisi interneto laida y modema,jungi wirelesa ir ieskai su ps3, o dar pabandyk padaryti bridge conection ykises laida y ps3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo tada turi pirkti modema su wireles funkcija, tada kisi interneto laida y modema,jungi wirelesa ir ieskai su ps3, o dar pabandyk padaryti bridge conection ykises laida y ps3

Suzinojau kad yra priristas, dar ieskojau gal leis pakeisti mac adresa ps3 kad galeciau pc suvesti bet veltui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suzinojau kad yra priristas, dar ieskojau gal leis pakeisti mac adresa ps3 kad galeciau pc suvesti bet veltui :)

Kas konkreciai yra priristas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas konkreciai yra priristas?

Internetas prie mano pc mac ip, viena iseitis routeris, nezinau ar tiekejas gali ji atrist...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vo kaip ce daba ydomei, ce tipo kaskas panasaus kaip seniau risdavo telefonu kad veiktu tik su viena kortele? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm, o tai kokios problemos, isirasai routeryje sutartyje nurodyta mac adresa ir pirmyn? As seip taip ir padariau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm, o tai kokios problemos, isirasai routeryje sutartyje nurodyta mac adresa ir pirmyn? As seip taip ir padariau.

Paskambinau ir priregistravo nauja irengini, db kol neturiu dar router teks perkisinet laida :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.