Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Klausk su XBOX 360 susijusios info ir nekurk naujos temos! Tema noob'ams ir naujokams nerandantiems info forume

* * * * - 5 Balsai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

AfroManX
Mano pranešimai  

AfroManX

Su dar didesniu Afro...

• Naujokai
  • Turi:PSP, XBOX 360
  • XBL vardas:celticksas

jie tavo konsole JTAG, tai galima kitu variantu nera.

100 litų į balą... O kaip ten tie Switc'eriai?
My Gaming ConsolesXBOX 360 Slim 4GB + 2 Controllers + BF:BC, Forza 3 UC, RDR, FNC, NBA 2k11, Skate 3, MC:LA.PSP 2004 + Hacked - 5.50 Prome2

rlevin7
Mano pranešimai  

rlevin7
  • Nariai
  • Turi:XBOX 360

100 litų į balą... O kaip ten tie Switc'eriai?

hmmm apie switcher'ius nesu girdejes - o tokiu buna ?
Kiekviena konsole turi savo konfiguracini faila (keyvault) kur yra visa konsoles informacija - serial number, dvd key, cpu key, dvd rom tipas ir t.t. ir taip pat koks regionas (PAL/NTSC) - tavo atveju ten PAL/EU todel NTSC zaidimu neskaitys ir pakeisti nieko negalima. JTAG konsolems tas apribojimas nuimtas.

Brolis
Mano pranešimai  

Brolis

Buvęs nikas theflexxey

• Nariai
  • Turi:PS4, XBOX One
  • PSN vardas:Brolis_
  • XBL vardas:Brolis92
  • Steam ID:mikis30001
  • Origin ID:BROLISx

1 etapa perein bet 2 ne :thumbup:

Nuotrauka

Gaara2x2
Mano pranešimai  

Gaara2x2
  • Naujokai

Taigi pirksiu Xbox 360 250gb, kaip suprantu tai bus slim naujausia versija. Galit pasiziuret patys, del info ar pns - http://direct.asda.c...default,pd.html stai toki. Dar atskirai pirksiu kinect, bet cia ne esme. Taigi, pirmas klausimas bus toks - ar ji galima nuflashint ir pns? Jai taip numeskit tuta iskart kur parasyta viskas nuo a iki z ka man reikes daryt, kad galeciau pats padaryt nes esu gan zalias ir niekada neturejau xbox 360 pries tai, bet esu loses daug kartu. Antra, jai gausiu pvz ten ta menesi xbox live kortele kai visiems naujiems duoda, tai galesiu nemokamai parsisiust filmu ar zaidimu? Triecia, jai parsisiusiu filma ant pc ir per usb imesiu i HDD arba is disko paleisiu, tai veiks ar kaip? t.y. jai nenuflashintas. Ketvirta, jau nuflashinsiu tai negausiu ban ant xbox live? Jai gausiu tai ant kiek laiko ir ar imanoma pasalint? Ir svarbiausia, jai nuflashinsiu tai aisku reikes isardyt xbox'a, del to garantija nenustos veikt?

Moo
Mano pranešimai  

Moo

Supreme

• Nariai

Slim'u kolkas neina nuflashinti. Galesi žiūrėti filmus iš flash'o. Jai kada ir nuflashintum, taisykles kaip ir senam X'ui būtų, tai gali gaut ir gali negaut, greičiausiai gautum, bet gali ne iškart, bet gali ir tą pačią dieną, ir gali kad ir po menesio gaut, viskas priklauso nuo pačio Microsoft, kada ban'ų bangos užeina.

Šį pranešimą redagavo Moo: 2010-12-22, 02:49

iPhone 5s Gold 32GB | MBP 13" i7 2.7GHz 8GB ram, 256GB Samsung 840 Pro SSD |  Think different

ButasJ
Mano pranešimai  

ButasJ

Engineer

• Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:ButasJ
  • XBL vardas:ButasJ
  • Steam ID:btxasas

Ir bana ms uz piratavima deda visam laikui :yes:

Wortexx
Mano pranešimai  

Wortexx
  • Naujokai
  • XBL vardas:WortexLT BANNED

Sveiki, paskutiniu metu naujienas nlb skaiciau ir noreciau suzinoti, ar yra jau isejas koks patch kuris paleistu geimus, kurie turi AP 2.5 apsauga ant senesnio nei LT+ fw. Jei yra isejas gal galite parasyti is kur gauti ir kaip juo naudotis, nes dar nesu patchines game niekada :yes:

IGNOLTA
Mano pranešimai  

IGNOLTA

Ignas

• Nariai
  • Turi:PSP, XBOX 360
  • XBL vardas:Ignolta LT

Taigi pirksiu Xbox 360 250gb, kaip suprantu tai bus slim naujausia versija. Galit pasiziuret patys, del info ar pns - http://direct.asda.c...default,pd.html stai toki. Dar atskirai pirksiu kinect, bet cia ne esme. Taigi, pirmas klausimas bus toks - ar ji galima nuflashint ir pns? Jai taip numeskit tuta iskart kur parasyta viskas nuo a iki z ka man reikes daryt, kad galeciau pats padaryt nes esu gan zalias ir niekada neturejau xbox 360 pries tai, bet esu loses daug kartu. Antra, jai gausiu pvz ten ta menesi xbox live kortele kai visiems naujiems duoda, tai galesiu nemokamai parsisiust filmu ar zaidimu? Triecia, jai parsisiusiu filma ant pc ir per usb imesiu i HDD arba is disko paleisiu, tai veiks ar kaip? t.y. jai nenuflashintas. Ketvirta, jau nuflashinsiu tai negausiu ban ant xbox live? Jai gausiu tai ant kiek laiko ir ar imanoma pasalint? Ir svarbiausia, jai nuflashinsiu tai aisku reikes isardyt xbox'a, del to garantija nenustos veikt?

Slimas nulauztas tik reikia palaukt kol isleis fw, pagal mane jau nedaug liko laukt :yes:

funn3r
Mano pranešimai  

funn3r
  • Naujokai

kokios firmos diskasukis ant xbox 360 yra geriausias?

Šį pranešimą redagavo ViPeRkillz: 2010-12-22, 17:01

Brolis
Mano pranešimai  

Brolis

Buvęs nikas theflexxey

• Nariai
  • Turi:PS4, XBOX One
  • PSN vardas:Brolis_
  • XBL vardas:Brolis92
  • Steam ID:mikis30001
  • Origin ID:BROLISx

gal yra koks budas be diska i harda muzikos isikelt?

Nuotrauka

Shotgun
Mano pranešimai  

Shotgun
  • Nariai

gal yra koks budas be diska i harda muzikos isikelt?

USB flash arba USB hdd, dar ftp :P
Ieškau CPU: Intel Q9550/Q9650/QX9650/QX9770 RAM: OCZ REAPER 2.1V 2x2GB DDR2 1066Mhz (1gen.) arba CORSAIR/KINGSTON/OCZ DDR2 1066Mhz 4x2GB PM.

Morfijus
Mano pranešimai  

Morfijus
  • Naujokai

Sveiki, ant x360 esu dar tikrai žaalias, tai yra pora klausimų. Na konsolė pas mane Arcade, taigi nėra hardo, o labai norėtųsi palošt Forza 3 "pilnumoj". Esu girdėjęs, kad galima įsikelt į flashiuką tą antrą dvd kažkaip. Tai gal galėtumėt pasakyt/parodyt kaip tai padaryt ir kokios talpos flashiuko reikėtų. Iš anksto ačiū.

xmouserx
Mano pranešimai  

xmouserx
  • Nariai
  • Turi:XBOX One, XBOX 360
  • XBL vardas:SoulSRid3R

kokios firmos diskasukis ant xbox 360 yra geriausias?

manau lite-on, bet ir benq neka blogesnis..

Tai gal galėtumėt pasakyt/parodyt kaip tai padaryt ir kokios talpos flashiuko reikėtų.

flesiuko lygtai 4gb pakaktu (nes forza 2dvd 3.3gb lyk ir)
ijungi game, kai praso install 2dvd, sutinki ir renkiesi flesa...

Del tos muzikos. Gal tixliau kas kaip isikelt i hdd? meginau is flesiuko copy/paste nejo...(kiek zn tai neJTAG tik is cd ripint ein)
kad x muzika is hdd rastu, ja gal i specialia direktorija kelt? :P

Šį pranešimą redagavo xmouserx: 2010-12-22, 18:54

rlevin7
Mano pranešimai  

rlevin7
  • Nariai
Ne į temą
benq ir lite on tas pats (lazeriai tie patys), o dar tiksliau benq=lite on=philips - http://en.wikipedia.org/wiki/Lite-On

mikizs
Mano pranešimai  

mikizs
  • Naujokai
  • XBL vardas:Spot

Bandau pirma kart jungtis i XBL parsiunte kinect dash ir t.t.Bet kai jungiuos i live reik emaila savo parasyt ir neleidzia parasyt simboliu del kazko tai del ko neleidzia simboliu rasyt?

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods