ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, paskutiniu metu naujienas nlb skaiciau ir noreciau suzinoti, ar yra jau isejas koks patch kuris paleistu geimus, kurie turi AP 2.5 apsauga ant senesnio nei LT+ fw. Jei yra isejas gal galite parasyti is kur gauti ir kaip juo naudotis, nes dar nesu patchines game niekada :P

Tai gal kas zino ar yra isejas toks patch?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandau pirma kart jungtis i XBL parsiunte kinect dash ir t.t.Bet kai jungiuos i live reik emaila savo parasyt ir neleidzia parasyt simboliu del kazko tai del ko neleidzia simboliu rasyt?

tai paspausk atrodo lt arba rt ir pasikeis.

 

Tai gal kas zino ar yra isejas toks patch?

nu nera ,pagalvok kam tada zmones flashintu i LT+ .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

wo kur politika! daviau tau - nes tu daviai man ir man p* kad tu man padejai atsakydamas i mano klausima :)

 

del patch tai yra tik atskiriem game, bet ten su LT+

 

 

Ne į temą

:) :)
Redagavo xmouserx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

wo kur politika! daviau tau - nes tu daviai man ir man p* kad tu man padejai atsakydamas i mano klausima :)

 

del patch tai yra tik atskiriem game, bet ten su LT+

Ne į temą

Siaip as butasj netycia minusa uzdejau, nes per telefona rasiau viska ir noredamas paspausti pliusa, netycia nuspaudziau minusa :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Neperseniausiai isigijau XBOX ELITE 120 GB. Ir turiu pora klausimu :

 

Kas tas jasper ir kuo jis krutesnis uz kitus ?

Ar maniske jasperis jei ant lipduko raso taip :

 

12V 14.2A

Service date 2010-04-21

 

Dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Neperseniausiai isigijau XBOX ELITE 120 GB. Ir turiu pora klausimu :

 

Kas tas jasper ir kuo jis krutesnis uz kitus ?

Ar maniske jasperis jei ant lipduko raso taip :

 

12V 14.2A

Service date 2010-04-21

 

Dekui

jasper tai motinos plokštės pavadinimas. jų yra 6 tipai: xenon ir zephyr - buvo dėdami į pirmus modelius kurie galėjo sudegti bet kada. falcon gaminami jei neklystu nuo 2007, jau su hdmi, tokios plokštės gavo patobulinta procesorių su 65nm CPU ir 175Wt blokų, buvo manoma kad tokios plokštės negenda, bet... Opus plokštės - buvo dėdami į remontuotus xenon modelius ir iš esme panašus į falconus, tik kad be HMDI. Jasper, tai naujo kartos plokštė kuri gavo CPU su 45nm ir bloką 150Wt, toks modelis teoriškai negali gauti RROD (perkaisti), kol kas nežinau nei vieno atvejo su RROD, kur buvo jasperis. na ir paskutinis tai Vejle kuris dedamas į Slim modelius, iš esmes tai tiesiog davest iki proto jasper plokštė.

 

Pas tave pagal data spėju yra Jasper, vienas iš paskutiniojų modelių . Tad gali būti ramus, jiems nereikia jokių aušinimų ir kažkokios specialios prežiūros

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai remontinis falcon'as - service date raso, kai buna is po remonto..

 

Geru Svenciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, isigijau XBOX 360, susikuriau Gamertag'a, bet neleidzio kur jo Avatar'o, raso jog reikia parsisiusti Update, o konsole Flashinta. Ar galima Updatint, ar apseiti be jo ?

 

Linksmu Svenciu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, isigijau XBOX 360, susikuriau Gamertag'a, bet neleidzio kur jo Avatar'o, raso jog reikia parsisiusti Update, o konsole Flashinta. Ar galima Updatint, ar apseiti be jo ?

 

Linksmu Svenciu :D

Daryk update, nesvarbu ar konsole flashinta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu čpuotą Xbox 360 ir turiu iškilusia problema, įrašau žaidimą ir jis man nepasileidžia. Turiu žaidimu įrašytų jie pasileidžia... Pas mane 2008 metų x'as. Su 60 GB hardu. Per ImageBurn rašau kaip parodyta gide ir vis tiek....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu su SV.KALEDOM.Noreciau paklaust,kaip dar galima uzsidirbt ms pointu neperkant ju uz pinigus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eik dirbt i microsofta ir prasyk kad atlygima moketu msp kitaip nelabai uzsidirbsi :thumbsup4:

Su šv. Kalėdom .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu su SV.KALEDOM.Noreciau paklaust,kaip dar galima uzsidirbt ms pointu neperkant ju uz pinigus?

20MPS gali uzsidirbti darydamas Survey (aplklausas), bet dar neaisku su jom ar duoda uz apklausa po 20MSP ar uz menesi gauni tik 20MSP (nesvarbu kiek survey padarai)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu nusiperki naudota originalu zaidima,tai bus galima zaisti mp?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.