ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Visu nereikia, reikia tik naujausio. Aisku galima bandyti nuo naujausio ir po viena zemyn bandyt aktyvuoti... bet labai vargu ar tai pades.

O DLC atrakinti?

Na va radau kas buvo netaip, reikejo tuos title_update ir title_update1 failus paimt ir su horizon imest i xboxo formatuota flesiuka, tada per originalu dasha perkelt update i xboxa, o tada jau veike. Dekoju ,kas megino padeti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki tai gi turiu xbox 360 slim RGH ir noriu atsinaujinti radau daug medžiagos internete kaip tai padaryti bet vieno dalyko nerandu kaip gauti CPU key ?

Gal galit padėti šituo klausimu . Išanksto dėkoju .

http://www.se7ensins.com/forums/threads/how-to-update-jtag-rgh-nand-to-dash-16747-easiest-way-possible.1034192/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu keletą klausimų. Konsolė su RGH.

 

Norėčiau sujungti xbox 360 prie routerio (naudojant tą wifi adapterį), kad būtų local network ir galčiau streaminti filmus iš PC į xbox'ą. Noriu tai padaryti dėl to, kad ne visada veikia visi filmai įkelti per USB. Ir per ne visą laiką gerai veikia mkv formato filmai paleisti per programą (dabar nepamenu pavadinimo jos, kažkas panašaus į FFPLAY). Gal žinote alternatyvių variantų paleidžiant filmus?

 

Taigi, klausimas būtų toks. Ar išeitu man prijungti TIK local networką ir padaryti, kad neveiktų LIVE rėžimas, per kurį galčiau gauti bananą? Konsolė dar nebuvo prijungta prie interneto ir dar neįsigijau to wifi adapterio, todėl noriu viską sužinoti, o tada jau ir bandyti kažką įsigyti.

 

Ir kitas klausimas, ar būtų įmanoma padaryti tada, kad internetas veiktų tik ant FSD, kad ten title updatus siųstis ir panašiai, o live neveiktų (be abejo reiktų, kad veiktų ir streaminimas iš PC į XBOX 360 konsolę)?

 

Ačiū už atsakymus.

Redagavo TheM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei normalus meistras dare RGH tai jis uzdejo visas apsaugas kad i live nepasijungtu konsole. FSD interneto priejima tures.

Del video: xbox360 tikrai nekoks media grotuvas, mkv failu daugelio nepaleis arba lagins. Patariu negaisti laiko ir nesvaistyti pinigu sitam reikalui kas liecia video paleidimus.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba Diena,norėjau paklausti,kaip dėl online rėžimo,nusipirkau konsole,xbox 360 slim dual-nand atrišimu,bet pakolkas nelabai noriu mėtyti pinigus ant xlive ir žaidimų,bet aš kažkur mačiau,kad yra kažkoks kitas dalykas per kury galima žaisti online,neperkant xlive,bet neatsimenu to dalyko pavadinimo,gal jūs žinote?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra xlink variantas, bet jo kokybė ženkliai skiriasi nuo xbox Live; plius labai mažai žaidėjų renkasi,tai nekažką. Nori online tai geriau pirk live.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba Diena,norėjau paklausti,kaip dėl online rėžimo,nusipirkau konsole,xbox 360 slim dual-nand atrišimu,bet pakolkas nelabai noriu mėtyti pinigus ant xlive ir žaidimų,bet aš kažkur mačiau,kad yra kažkoks kitas dalykas per kury galima žaisti online,neperkant xlive,bet neatsimenu to dalyko pavadinimo,gal jūs žinote?

 

And dual nand pinigu negaila metyti bet xbox live susimoketi 130lt uz metus jau problema. Nulis logikos

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, parsisiunciau Driver San Francisco. Jau antras diska isirasiau ir meta xboxas lentele "this disc is not supported". Zaidimas skirtas xboxams, ne ps3. Per abgx necheck'inau nes ir taip dvd failas buvo. Xboxas mano slim 4gb, paleidia dar netokius zaidimus kaip Driver, versija LT 3.0. Torrento pavadinimas DRIVER SAN FRANSISCO XBOX 360 0800 LT+2.0 RIP. Galbut reikia ziuret kad butu parasyta LT+3.0 o ne 2.0? Aciu uz pagalba:)

Redagavo MARCIUSSS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba Diena,norėjau paklausti,kaip dėl online rėžimo,nusipirkau konsole,xbox 360 slim dual-nand atrišimu,bet pakolkas nelabai noriu mėtyti pinigus ant xlive ir žaidimų,bet aš kažkur mačiau,kad yra kažkoks kitas dalykas per kury galima žaisti online,neperkant xlive,bet neatsimenu to dalyko pavadinimo,gal jūs žinote?

 

pradinis pasirinkimas jau blogas is karto. del konsoles pacios. nemokamai online nepalosi normaliai su xbox.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, parsisiunciau Driver San Francisco. Jau antras diska isirasiau ir meta xboxas lentele "this disc is not supported". Zaidimas skirtas xboxams, ne ps3. Per abgx necheck'inau nes ir taip dvd failas buvo. Xboxas mano slim 4gb, paleidia dar netokius zaidimus kaip Driver, versija LT 3.0. Torrento pavadinimas DRIVER SAN FRANSISCO XBOX 360 0800 LT+2.0 RIP. Galbut reikia ziuret kad butu parasyta LT+3.0 o ne 2.0? Aciu uz pagalba:)

 

Per abgx perleisti BUTINA. Todel greiciausiai ir nepaleidzia

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

And dual nand pinigu negaila metyti bet xbox live susimoketi 130lt uz metus jau problema. Nulis logikos

Nu tai aš tik paklausiau...

pradinis pasirinkimas jau blogas is karto. del konsoles pacios. nemokamai online nepalosi normaliai su xbox.

Aš ir nesitikėjau,kad nemokamai palošiu,aš jau esu suplanaves prikt xliva,bet šeip paklausiau,ar būtų ymanoma pažaist online ir be xlive,nes pagalvojau kam mokėt lt,jei galima nemokamai? ;D,bet šeip ačiū už atsakyma ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, patarkit iš kur siustis x360 zaidimus? bet ne per torrentu saitus, o man reikia kad butu DIRECT LINK, ta prasme part1;part2.....

 

 

Dėkui is karto :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, patarkit iš kur siustis x360 zaidimus? bet ne per torrentu saitus, o man reikia kad butu DIRECT LINK, ta prasme part1;part2.....

 

 

Dėkui is karto :)

 

xbox360iso.com

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.