ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Pagelbekit patarimais jei galit - zaidziau per link su senu dash'u viskas buvo gerai: ir pats prisijungdavau ir prie mano pasirinktu map'u prisijungdavo, o kai atsinaujinau dash'a - as prie kitu zaidimu prisijungiu, o prie mano negali pasijungti. Kame kampas gal kas zino ka daryt?????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku per abgx360 praleidziu. O dvd tai iHAS ar kaip ten bet specialiai dar ji pirkau kad zaidimus irasyciau.

 

Aisku per abgx360 praleidziu. O dvd tai iHAS ar kaip ten bet specialiai dar ji pirkau kad zaidimus irasyciau.

 

o dvd romas flashintas kad eitu zaidimus irasyti ar tu naudoji BurnerMax?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagelbekit patarimais jei galit - zaidziau per link su senu dash'u viskas buvo gerai: ir pats prisijungdavau ir prie mano pasirinktu map'u prisijungdavo, o kai atsinaujinau dash'a - as prie kitu zaidimu prisijungiu, o prie mano negali pasijungti. Kame kampas gal kas zino ka daryt?????

tai gal pagelbesit kas nors?????????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau paklausti.susiduriau su problema:konsole pas mane xbox 360 slim 2011 metu.neatrista.nera hardo.norint zaisti gta V reikia min 8gb.pirmiausia dariau taip: pajungiau isorini kietaji diska per usb,surado,paruose ir padare 32gb.na tada idejus gta diska instaliuoja,pabaigia,idedu antra diska,pazaidziu pacia pirma misija,ir zaidimas persikrauna,tada paraso: kad mano atmintis blogai veikia ir ja reikia atjungti\perkrauti ir bandyti irasineti isnaujo.pabadnziau viena harda,paskui kita ir vistiek tas pats...(kartais kai zaidima kopijuoja i kietaji diska buna tas pats,persikrauna ir praso isjung ijungt isnaujo kietaji diska)...na susiradau pamoka kaip galima pajungti kietaji diska, WD firmos,ji su hddhackr 1.4 versija suformatavus\irasius firmware,viska padarau taip kaip instrukcija raso( mano hardas WD1600bevs)tai faila i flasha dedu 120gb(hddss.bin).viska kaip ir padaro,atsiranda uzrasas kad galima deti i konsole ir turetu veikti, na idedu i konsole(jau i vidu ,per sata jungti) nueinu i setings,hard drive, ten harda rodo unformated,tada spaudziu formatuoti,parasau serijos numeri,formatuoja,o pabaigus ir vel praso formatuoti,hardas neatsiranda ir taip pasaka be galo...gal kas turetu kokiu minciu kodel taip darosi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parisiunciau COD:Ghost ir neina zaist muliplayer nes praso parsisiusti nauja content ir jungtis prie xbox live tipo kad parsisiusciau.. 1diska konvertavau su iso2god 2diska isekstraktinau ir pasiemiau content papke ir i keliau hdd1: pagal viska turetu viskas veikti.. bet tik paspaudus multiplayer man ismeta kad reikia siusti nauja content... Tai gal netaip ka nors darau?

 

P.S xbox 360 Slim RHG

Redagavo troopis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Call.of.Duty.Ghosts.Compatibility.Pack.DLC.XBOX360 <-- Sita siustis kur visos dalys yra? Gal gali numest linku kur butu tu dlc siustis ar torrentu ? Dekui! ;)



Scalman

ziurek nuo 3:49

paspaudi ant muliplayer tada pas ji rodo System link.. O as kaip paspaudziu muliplayer ismeta kad turiu siustis content.. nors idejas esu.. Redagavo troopis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xbox 360 jasper Lite on DVD-romas jau nebeatsidaro daznokai, norint atidaryt reikia visa Xboxa paverst istrizai, tada kazkodel atsidaro.

Kas cia gali but? O rimciau tai mastai, ar negalima pasikeisti DVD-Romo? Turi tikt mdelis ar serija pagal sena, dvd key traukt reikia, fleshint reikes?

Paciam iseitu padaryt sita reikala?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasimi nauja toki dvd rom ir jam iflashini dvd key. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk visada laikyti DVD diska ideta dvdrome, turetu atsidarineti su dvd disku. Jei ne, tada gali bandyt valyti kruopshciai visa mechanizma. jei nepades, ta tada belieka keisti arba motoriuka arba visa dvdroma. DVDromas turetu irgi buti liteonas ir ji reikes nufleshinti su dabartinio originalaus dvdromo dvdkey. Aisku gali pabandyt perdeti dvdromo PCB is seno dvdromo i nauja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagelbekit prasau patarimais jei galit - zaidziau per link su senu dash'u viskas buvo gerai: ir pats prisijungdavau ir prie mano pasirinktu map'u prisijungdavo, o kai atsinaujinau dash'a - as prie kitu zaidimu prisijungiu, o prie mano negali pasijungti. Kame kampas gal kas zino ka daryt?????

Pamenu buvo routeris nusimuses, teko per intiko tiekeja atstatinet, gal ten nustatymuose kas nusimuse? Nejaugi niekas su tokia problema nebuvo susidures????? Uzknisa kai prie taves niekas negali prisijungt. :ablow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, bandziau isirasyt Forza Horizon 2 iMars repacka i dvd. Kaip manot kodel neisiraso? Gal reik laukt kol ji isleis (rytoj), nes dabar abgx jo nepatikrina. O gal yra kokia kita problema? Xbox 360 4gb slim LT3.0

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu xboxo transfer cable ir hard diska. Viska padarau. I pc ikisu bet nereguoja. Kas yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.