ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

80-100 Eur max

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks pigiausias variantas slimui hdd ? Detis is phat, detis is wd tam tikru modeliu ar is ebay originalu sakytis ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutinius du metus praktiskai nebebanina, nebent del netvarkingai irasytu zaidimu arba visokiu cardinimu ir kitu neshvariu dalyku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutinius du metus praktiskai nebebanina, nebent del netvarkingai irasytu zaidimu arba visokiu cardinimu ir kitu neshvariu dalyku.

Tai zodziu galesiu losti pacius naujausius game online su LT3,0 ir nebijoti jog gausiu bano? Sakai, netvarkingai irasyti, kad juos tvarkingai irasyti reikia perleisti su abgx? tada viskas bus tvarkoj?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na 100% saugus niekad nebusi, bet galvos manau del to sukti nebeverta.

 

Tvarkingai irasyti geimai yra praleisti per abgx ir irasyti su iHAS burneriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia yra reali xbox 360 e 4gb 2013 modelio atrisimo kaina ? Gyvenu siauliuose, per oficialu playmanijos meistra kaina butu 70€, suradau meistra kuris turi pakankamai patirties ir tuom uzsiima jo kaina 50€. Kiek kainuoja detales ir kiek darbas ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaina priklauso nuo labai daug ko:

Kaip kokybiskai padaro

Kokias dalis naudoja

Kaip kraunasi

Kokias konsultacijas suteikia

Ar suraso norimus zaidimus

Ar duoda priejimus prie zaidimu

 

Atmink kad moki ne tik uz procedura, bet ir uz kokybe, konsultacijas ir kitus dalykus. Zmones buna pataupo, o paskui gaudo veja laukuose kai kas nors neveikia, nesigauna ar neranda info.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu visiškai žalias apie šias konsoles. Nusipirkęs esu Xbox 360 (UK) ir norėjau pasiteirauti ar galimą siųstis iš neto game'us (piratintus). Ne užblokuos konsolės, ar acc, nes turiu metinį abonimentą. Ir dėl regionio kažką metą kaip noriu atsisiųsti game kurį man skiria į mėnesį tas gold paket'as. Ačiū už pagalbą. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu visiškai žalias apie šias konsoles. Nusipirkęs esu Xbox 360 (UK) ir norėjau pasiteirauti ar galimą siųstis iš neto game'us (piratintus). Ne užblokuos konsolės, ar acc, nes turiu metinį abonimentą. Ir dėl regionio kažką metą kaip noriu atsisiųsti game kurį man skiria į mėnesį tas gold paket'as. Ačiū už pagalbą. ;)

Sveikas, kaip supratau tiesiog turi nusipirkęs x360, bet ji spėju neatrišta? nes tik su atrišta gali žaisti įrašytus į dvd dl diskus žaidimus, arba dar šūstresnis atrišimas leidžia tiesiog iš hdd lošti . Jei neinvestavai į atrišimą, tai nei tau piratiniai žaidimai veiks, nei tau kas užblokuos akauntą/konsolę- nes žaidimai veiks tik orginalai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip įsirašyti title updates? Žaidžiu iš išorinio hdd. Pats xbox'as updatu neranda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas, buvau išnešęs XBOX pas draugą pažaisti ten viskas veikia ok, grįžęs ryte bandau jungti, ir nerodo vaizdo, sujungiau visus laidus, bet tiesiog juodas ekranas, kai ištraukiu laidelius pasikeičia truputį juoduma, nu kažkoks efektas yra, bet tiesiog vaizdo nerodo, bandžiau per kitus telikus taip pat nieko, gal kas ką patarsit?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal sudeginai HDMI lizdą. Būna kaikuriems, įjungtame išima hdmi laidą ir susidegina, bet realiai nežinau kaip imanoma sudeginti lizdą. Pabandyk surasti a/v laidą ir su juo pajungt.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.