Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Klausk su XBOX 360 susijusios info ir nekurk naujos temos! Tema noob'ams ir naujokams nerandantiems info forume

* * * * - 5 Balsai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

GMR
Mano pranešimai  

GMR

2014, 2013, 2012 ir 2011 metų Xbox360 žinovas

•  V.I.P.
  • Turi:PS3, XBOX One, XBOX 360
  • Steam ID:mikutiz

Tiesiogiai neina, reikia adapterio

jerry
Mano pranešimai  

jerry
  • Naujokai

o kaina tokio šūdniekio tikriausiai koks penktadalis konsolės kainos ? :D

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

ou fak. taigi net androidinėm konsolėm ,visokiom mad katz , ouya eina pasijungt internetą per usb ,o mikrosoftui  nieks būdo nesugalvoja :(:)

gerai dar klausimėlis - kažkur viena ausim ar akim esu girdėjęs / matęs ,kad xbox360 pultelį galima jungt ir prie pc ? ar teisybė ?  mano atveju jis bus belaidis , tai per blu tufą ar wifi jis ten prijungiamas ?  o gal tiesiogiai net neina ,reikia dar kokio adapterio kompui ?

pultelis laidinis jungiasi tiesiai. belaidis neina. reikia tokio

microsoft_xbox_360_wireless_controller_f

kaina beveik ta pati pirkt pati laidini pulteli nei ta adapteri vien tik. 

konsoles ne android ir neleidzia pasijungt prie ju visko ko nori. vienos labiau del to apsiriboja kitos maziau. normalus dalykas

Asus X550 LN
PS3 Slim 320GB JB
X360 RGH
Xperia Z1

PS4 Pro 1tb

GMR
Mano pranešimai  

GMR

•  V.I.P.

adapterio kaina apie 10-15 eur

jerry
Mano pranešimai  

jerry
  • Naujokai

na va ,šiandie pasirašyta ,užsakyta tas xbox360 :) sakė antradienį greičiausiai atveš. ta proga dar pora klausimų :

ar galima xbox live registruotis normaliai ,kaip lietuviui iš Lietuvos ir nurodyt šalį? ar galima bus tokiu atveju normaliai viskuo naudotis be kažkokių apribojimų? ar gal irgi reik ,kaip tam supistam sony psn registruotis kaip babajui iš babajyno ,kad galėtum normaliai naudotis ?

kiek girdėjau prie naujo xbox360 ir mėnuo gold xbox live būna ,ar tiesa ? (aišku greit pats sužinosiu ,bet įdomu žinot avansu :) )

eNus
Mano pranešimai  

eNus
  • Naujokai
  • XBL vardas:Enus66

gal galit kasnors paaiskint,kodel nebeeina isirasyt zaidimu? Jau pora metu buvau nieko nerases,bet rasau,kaip cia https://ixtreme.lt/xgd3-irasymas/ ,anksciau taip pat rasydavau ir viskas veikdavo.Isiraso viskas gerai,bet idejus diska i xboxa,raso unsupported disc.kame bedos cia?Jau 3 diskus sugadinau 

GMR
Mano pranešimai  

GMR

•  V.I.P.

Visu pirma gidas nera tikslus. Truncate budu rasant veikia 50/50. Beto nieko neuzsiiminta apie abgx programa per kuria privalu perleisti zaidima ir rasyti galima tik tada jei istaiso visas klaidas. Kitu atveju veikimas irgi 50/50.

Rasant zaidima PRIVALOMI sie veiksmai:

1. ISO perleisti per sukonfiguruota ir atnaujinta abgx programa. Ji viska turi istaisyti, jeigu neishtaiso, reiskia kazkas blogai su programos updeitu. Ar pilnai viska sutvarke gali pasitikrinti antra karta iso faila leidziant per abgx, visi punktai turi buti zali. Jeigu yra geltonu raudonu ar pilku reiskia kazkas blogai.

2. XGD2 zaidimus (tie kurie uzima ~7.4 gb) is esmes galima rasyti su betkokiu dvdromu i betkoki dvd+r dl diska, tuo tarpu xgd3 zaidimus (kurie uzsima virs 8gb) rasyti rekomenduojama (kitu atveju veikimo tikimybe 50/50) tik su specialiu liteon iHAS dvdwriteriu ir TIK i Verbatim DVD+R DL diskus (kitu atveju veikimo tikimybe 50/50). Jeigu specialaus dvdwriterio neturit, galit bandyti naudoti burnermax softa pries irasant, bet velgi, 100% irasymo su juo nepasieksit, teks pagadinti dvd diskų.

• Impaler ir eNus tai mėgsta

eNus
Mano pranešimai  

eNus
  • Naujokai

Visu pirma gidas nera tikslus. Truncate budu rasant veikia 50/50. Beto nieko neuzsiiminta apie abgx programa per kuria privalu perleisti zaidima ir rasyti galima tik tada jei istaiso visas klaidas. Kitu atveju veikimas irgi 50/50.

Rasant zaidima PRIVALOMI sie veiksmai:

1. ISO perleisti per sukonfiguruota ir atnaujinta abgx programa. Ji viska turi istaisyti, jeigu neishtaiso, reiskia kazkas blogai su programos updeitu. Ar pilnai viska sutvarke gali pasitikrinti antra karta iso faila leidziant per abgx, visi punktai turi buti zali. Jeigu yra geltonu raudonu ar pilku reiskia kazkas blogai.

2. XGD2 zaidimus (tie kurie uzima ~7.4 gb) is esmes galima rasyti su betkokiu dvdromu i betkoki dvd+r dl diska, tuo tarpu xgd3 zaidimus (kurie uzsima virs 8gb) rasyti rekomenduojama (kitu atveju veikimo tikimybe 50/50) tik su specialiu liteon iHAS dvdwriteriu ir TIK i Verbatim DVD+R DL diskus (kitu atveju veikimo tikimybe 50/50). Jeigu specialaus dvdwriterio neturit, galit bandyti naudoti burnermax softa pries irasant, bet velgi, 100% irasymo su juo nepasieksit, teks pagadinti dvd diskų.

nu dekui,anksciau viskas paprasciau budavo,reikes rgh nunest,kad padarytu  :D  o per abgx paleidau visus pries rasant ir visada buna taip - https://scontent-waw...9c1&oe=59684E2B .Tai cia gerai viska sutvarke ar ne?

19875979_1825159320845567_496863454_o.pn

Šį pranešimą redagavo eNus: 2017-07-12, 10:01

GMR
Mano pranešimai  

GMR

•  V.I.P.

Blogai abgx tvarko, ji reiktu atnaujinti.

https://www.se7ensin...bgx360.1220485/

• Impaler ir eNus tai mėgsta

eNus
Mano pranešimai  

eNus
  • Naujokai

Blogai abgx tvarko, ji reiktu atnaujinti.

https://www.se7ensin...bgx360.1220485/

susitvarkiau abgx ir viskas gerai isirase,net i acme diska  :D  dekui tau!

DonceVoras
Mano pranešimai  

DonceVoras
  • Naujokai
  • Turi:PS2, XBOX 360
  • XBL vardas:DonceVoras

Kaip manote kokia ateitis xbox 360 konsolės? Tiesiog norėčiau įsigyti xbox one konsolę tai atrodo kaip ir logiška parduoti turimą 360 ir padengti dalį išlaidų. O gal tiesiog verta pasilikti ir ateityje jos laukia kaip ir NES ar Sega išliekamoji vertė?

FUZA
Mano pranešimai  

FUZA

Old'School Gamer

• Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS Vita, Wii
  • PSN vardas:Tadas080816
  • Steam ID:fuza_lt
  • Origin ID:FUZA_LT

Kaip manote kokia ateitis xbox 360 konsolės? Tiesiog norėčiau įsigyti xbox one konsolę tai atrodo kaip ir logiška parduoti turimą 360 ir padengti dalį išlaidų. O gal tiesiog verta pasilikti ir ateityje jos laukia kaip ir NES ar Sega išliekamoji vertė?

Labai abejoju,kad jos lauktų NES likimas ir vertingumas...na nebent už kokių 20-30metų...šių konsolių buvo pagaminta ir parduota begalės,tai vertingumas tikrai jos nebus didelis,mano manymu,gi panaši situacija šiuo metu yra ir su ps2 ar ps1.Dėl exlusive žaidimų gal ir taip,jie gal bus kažkokie brangesni,bet net nežinau ką čia tau pasiūlyti :) jeigu tai būtų mano konsolė,tai ją parduočiau ir imčiau X one,plius one kiek žinau paleidžia X360 geimus,tai turėtum kaip ir dvi konsoles viename  :grt:

Nuotrauka

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Farming Mods 2017 mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods