LietuvosRytas

Ps3 Jailbreak. Kaip nulauzt PS3? Gal Galit LT Kalba?

Rekomenduojami pranešimai

Noreciau Paklausti Kaip Nulauzti PS3? As Nelabai Gaudausi Anglu Kalboje taigi gerai butu Lietuviu Kalba.

 

Cia Mano nuomone kaip nulauzti:

1. Nusiperki USB Ps3 Jailbreak.

2. Ji ikisi I pc.

3. Atnaujini ji.

4. Ta usb ikisi i ps3.

5. Pasiemi Bet koki usb flash ir per kompa isirasai Open Manager.

6. Ta flaske ikisi i ps3.

7. Irasai Open Manager i ps3.

8. Ideti flaske i pc irasai zaidima, o po to ta flaske su zaidimu ikisi i ps3

9. Irasai ta zaidima i isorini arba vidini USB ir zaidi.

 

Cia Mano Nuomone. As Dar Nebandziau taip daryti, bet ar teisingai supratau informacija kuria radau? Laukiu Atsakymu.

Atsidekosiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Netilps žaidimas tau į flashke, reikia į diską rašyti. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į HDD, jei "diskas" tai ir reiškia, o kodėl į flešą netilps? Kai kurie tips, tik geriau išorinis HDD, nes tiksliai nežinau ar gerai žaidimai veikia iš flešo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į HDD, jei "diskas" tai ir reiškia, o kodėl į flešą netilps? Kai kurie tips, tik geriau išorinis HDD, nes tiksliai nežinau ar gerai žaidimai veikia iš flešo.

Tai As Nesupratau. Kaip ikelti zaidimus i isorini HDD???

 

Tai As Nesupratau. Kaip ikelti zaidimus i isorini HDD???

Oi Atsiprasau Kaip ikielti zaidimus I Vidini HDD. Tiesiog is flaskes perkeli i HDD?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai As Nesupratau. Kaip ikelti zaidimus i isorini HDD???

Oi Atsiprasau Kaip ikielti zaidimus I Vidini HDD. Tiesiog is flaskes perkeli i HDD?

nepatingek paziuret i kitas forumo temas,ten tikrai bus informacijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

į vidinį įkelt lengviausiai yra, tik manau gali biški ilgiau užtrukt. parsisiunti filezilla ir kokią nori ps3 ftp versiją. nusirašai iš ps3 visus jo IP ir portus. ten kai įjungsi tą ftp rodys pačiame ps3 toje programoje. ir tada eini į hdd00 berods ir game launch12345 ir ten keli žaidimus į sukurtą GAMEZ folderį. klausimų bus ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

į vidinį įkelt lengviausiai yra, tik manau gali biški ilgiau užtrukt. parsisiunti filezilla ir kokią nori ps3 ftp versiją. nusirašai iš ps3 visus jo IP ir portus. ten kai įjungsi tą ftp rodys pačiame ps3 toje programoje. ir tada eini į hdd00 berods ir game launch12345 ir ten keli žaidimus į sukurtą GAMEZ folderį. klausimų bus ?

O imanoma butu kitu budu, o ne ps3 prijungiant prie PC. Pvz: Isirasai i Flashke zaidima. O flashke idedi i ps3. Poto Atsidarai "Open Manager" ir per ji is flaskes persikeli failus i Vidini HDD. Arba Vietoj Flashkes naudoti isorini HDD. Ikelti i Isorini HDD zaidimus per kompa, o veliau ta isorini HDD pajungus prie PS3.Taip negalima butu?

 

 

P.S Tu Cia Kalbi Kad PS3 prijungus prie PC naudot reikia ta programa, o man reikia per isorini HDD

Redagavo LietuvosRytas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O imanoma butu kitu budu, o ne ps3 prijungiant prie PC. Pvz: Isirasai i Flashke zaidima. O flashke idedi i ps3. Poto Atsidarai "Open Manager" ir per ji is flaskes persikeli failus i Vidini HDD. Arba Vietoj Flashkes naudoti isorini HDD. Ikelti i Isorini HDD zaidimus per kompa, o veliau ta isorini HDD pajungus prie PS3.Taip negalima butu?

P.S Tu Cia Kalbi Kad PS3 prijungus prie PC naudot reikia ta programa, o man reikia per isorini HDD

Galima.Tik ne visus zaidimus.Nes kai kuriuose zaidimuose buna failu kurie uzima daugiau nei 4gb.O ju taip paprastai neleidzia perkelti.Todel tenka naudotis ftp.Bet dauguma zaidimu vistik neturi failu didesniu nei 4gb.Tad pasikartosiu.GALIMA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Prisijungiau i jusu draugija su PS3, tai mano pirmas postas ^_^ norejau paklausti ar galima pasiziureti kazkaip ar mano konsole yra nulauzta ar ne ? konsole gavau dovanu tai nzn ar ji nulauzta:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Prisijungiau i jusu draugija su PS3, tai mano pirmas postas ^_^ norejau paklausti ar galima pasiziureti kazkaip ar mano konsole yra nulauzta ar ne ? konsole gavau dovanu tai nzn ar ji nulauzta:)

galima, jei is konsoles kyso usb raktas, tada jis buvo jailbreakintas. O siaip tokiems "zaliukams" kaip tu, visada pasiulau bent jau atidaryti forumo tema kuri susijusi su PS3, tavo atveju apie Jailbreak'a. Ir ten paciam pasiskaityti, duodu 100%, kad ten yra atsakymas i tavo klausima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kad nekurti naujos temos, parasysiu i sia tema. Esu zalias zalias grybas pazvelgus i PS3 :thumbsup4: Vakar issigijau PS3 Slim 160 GB CECH - 3004A, dabar turiu pora klausimuku del PS3 nulauzimo, isiaiskinau, kad pas mane yra FW 3.72, prisijungiau interneta, taciau neupdatinau nieko. Noriu pasiklaust ar nemokamai imanoma atsirakinti sita FW versija, kad galima butu losti neoriginalius games ? (jeigu reiktu pirkt koki USB raktuka, kuris kainuoja iki 50lt tada ok, bet jeigu reiktu vest kazkam duot lituot ji ir ismest 200lt, tai n*...) Prasau pagalbos, kadangi paciam sunku surast, uzsuku i viena forumo tema, ten prigrybauju, nesusivokiu, kaip ziuriu youtube ir bunu nukeliaves i kitus forumus ar googlei bereikalo iesjau info...

 

p.s kaip suzinoti koks FW buvo konsolei, kai ji buvo isleista ? pirkau is pazystamo, jis ja pirko Prancuzijoi pries 4 menesius, taciau nezinau ar ka nors upgradino.

 

http://ps3jailbreak372.blogspot.com/ <-- ar sitas gidas veiksmingas ??? gal kas bandet ? Ir ar galesiu paskiau is pc mest games i PS3 ?

Redagavo Chinlao

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kad nekurti naujos temos, parasysiu i sia tema. Esu zalias zalias grybas pazvelgus i PS3 :thumbsup4: Vakar issigijau PS3 Slim 160 GB CECH - 3004A, dabar turiu pora klausimuku del PS3 nulauzimo, isiaiskinau, kad pas mane yra FW 3.72, prisijungiau interneta, taciau neupdatinau nieko. Noriu pasiklaust ar nemokamai imanoma atsirakinti sita FW versija, kad galima butu losti neoriginalius games ? (jeigu reiktu pirkt koki USB raktuka, kuris kainuoja iki 50lt tada ok, bet jeigu reiktu vest kazkam duot lituot ji ir ismest 200lt, tai n*...) Prasau pagalbos, kadangi paciam sunku surast, uzsuku i viena forumo tema, ten prigrybauju, nesusivokiu, kaip ziuriu youtube ir bunu nukeliaves i kitus forumus ar googlei bereikalo iesjau info...

 

p.s kaip suzinoti koks FW buvo konsolei, kai ji buvo isleista ? pirkau is pazystamo, jis ja pirko Prancuzijoi pries 4 menesius, taciau nezinau ar ka nors upgradino.

 

http://ps3jailbreak372.blogspot.com/ <-- ar sitas gidas veiksmingas ??? gal kas bandet ? Ir ar galesiu paskiau is pc mest games i PS3 ?

 

Šitą versiją reikės downgradinti iki 3.55, kas kainuos ~200LT(jeigu išvis eis downgradint).

 

Edit: Atrodo tavo PS3 neįmanoma downgradint iki 3.55, nes jis gamykliškai ėjo su 3.65FW http://ps3devwiki.com/index.php?title=SKU_Models#PS3_Slim_3K

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitą versiją reikės downgradinti iki 3.55, kas kainuos ~200LT(jeigu išvis eis downgradint).

 

Edit: Atrodo tavo PS3 neįmanoma downgradint iki 3.55, nes jis gamykliškai ėjo su 3.65FW http://ps3devwiki.com/index.php?title=SKU_Models#PS3_Slim_3K

 

na, o tipo 3.72 nesijailbreakina, kad eitu lost neorg games :? i'm newbie.

 

Jeigu nera galimybes, tada reikia updatinti i 4.11 ir eit pakapot online :thumbsup4:

Redagavo Chinlao

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, o tipo 3.72 nesijailbreakina, kad eitu lost neorg games :? i'm newbie.

 

Jeigu nera galimybes, tada reikia updatinti i 4.11 ir eit pakapot online :thumbsup4:

 

Nėra galimybės su tokia FW žaist piratinius žaidimus :D Kol kas bent jau, bet nėra jokių žinių ar bus galima ar ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėra galimybės su tokia FW žaist piratinius žaidimus :D Kol kas bent jau, bet nėra jokių žinių ar bus galima ar ne

 

Mmmmhmmm, tai dabar 50/50, kad bus galima lost, jeigu atsinaujinsiu tai galesiu savo turimus 4 org games per multiplayer kapot, o gal geriau SP pereisiu pirma, tada galvosiu apie MP. Na, tarkim bus padaryta, kad su kokiu 3.70 eis lost, tai tarkim bus jau kokia 4.20 versija, manau, kad nudowngradinti eis vistiek kada nors...

 

p.s : Kur zaidimu mainu kainas galima butu susizinot ar ner tokio dalyko ? Turiu Crysis 2, Vegas 2, Asscreed Brotherhooda, Mafia 2. Kokios vertes mazdaug butu ? Kaip bebutu keista, tai tik Vegas 2 turi 3 ibrezimus, o kiti 3 games nuvalius pirstu antspaudus nustebino ir sokiravo, atrode kaip brand NEW, tarsi niekada neideti i PS3 :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.