Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Infinity Blade, Dead Space, Real Racing 2 HD iPad 2 support

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Moo
Mano pranešimai  

Moo

Supreme

• Nariai

Infinity Blade, Dead Space, Real Racing 2 HD: Now With iPad 2 Support

Just in time for the iPad 2 fever that has begun a few hours ago, three of the most popular iOS games have been updated to include optimizations and new features meant specifically for the iPad 2.

Nuotrauka

First off, Real Racing 2 HD: not an update, but a brand new version of Real Racing HD from Firemint that follows the steps of Real Racing 2 for iPhone to offer 30 licensed cars, career mode, local or online multiplayer. Most of all, Real Racing 2 HD comes with full iPad 2 support out of the box with enhanced graphics and gyroscope integration.

Nuotrauka

Two other games have been updated to support the iPad 2: Infinity Blade and Electronic Art’s Dead Space for iPad. Infinity Blade’s changelog reports “now optimized for iPad 2″ with enhanced graphics (something I guess we better get used for all the upcoming iPad game updates), Dead Space’s description goes on to say “Visceral graphics enhanced for the iPad 2 – Get pulled deeper into the horror and suspense”. Visceral, they say.

Dead Space is available at $6.99 in the App Store, Infinity Blade is a universal $5.99 download.

Ehhhh... iPad 2 64GB, 3G nice combo... :)
  • FUZA tai mėgsta
iPhone 5s Gold 32GB | MBP 13" i7 2.7GHz 8GB ram, 256GB Samsung 840 Pro SSD |  Think different

enzas
Mano pranešimai  

enzas
  • Naujokai

neblogi vaizdeliai :) siaip megejas su masinom patrankytis :) geras daiktas

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

viskas ok ,isskyrus kad valdymas tai tas pats iphone ar ipad1 liks. grafika kas is to.gali ir kosmine grafika padaryt,bet jei neis palost normaliai.tegu islaidzia belaidi pulteli ipad ,arba kad valdyt galetum su kokiu Wii pulteliu ,nzn tada kitas dalykas butu. bet tik ne touchscreen.

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

Moo
Mano pranešimai  

Moo

Supreme

• Nariai

Kodėl ne? Gi pasiemes paprastai du piršus ant ekrano laikai ir valdai sau Real Racing'ą 2. :)

• FUZA tai mėgsta
iPhone 5s Gold 32GB | MBP 13" i7 2.7GHz 8GB ram, 256GB Samsung 840 Pro SSD |  Think different

enzas
Mano pranešimai  

enzas
  • Naujokai

cia tiesiog priprasti reik prie touch ir viskas bus gerai, man ispradziu irgi nelabai patogu buvo, bet ko toliau tuo labiau pripranti prie touch screeno valdymo :)

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods   •   Snowrunner mods   •   Farming Simulator 19 Mods  •   Minecraft Dungeons mods