Insan3Lik3

Softmod VS. Chip ir dar vienas klausimas.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, norėjau paklausti jūsų visų. Kadangi esu naujokas, nelabai nutuokiu aš, kuo skiriasi softmod'as nuo čipavimo. Parašykite +/-. Pas mane SCPH - 39001. Kadangi PS2 senai besinaudojau, ir kiek pamenu, pultelį draugas sulaužė, atminties kortos negavau iš tetos, todėl kaip ir basas su vienu PS2, 2 laidais esu, o kaip žinau SoftMod'ui reikia atminties kortos, žadu iš vieno žmogaus (iš skelbiu.lt(ne reklama) vashkaz) susipirkt viską (t.y. atminties kortelę (64mb - 40LT);2 pultelius ( Orginalius DualShock naudotus (40LT*2=80LT). Kaip manote, apsimoka pirkti? Ar kainas ne per dideles užsikėle?

 

Suvestinė : Atsakyti jums į 2 pateiktus klausimus.

 

1. SoftMod'o ir čipavimo +/-

2. Ar apsimoka mokėti.

 

AČIŪ IŠ ANKSTO UŽ VISUS ATSAKYMUS, KURIE BUVO PARAŠYTI Į TEMĄ.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vienas beda kad soft modu budu NTSC zaidimai rodo nespalvotai na ant PAL koncoles na galima nupacint ISO su ntsc2pal programa ir tada ir NTSC zaidimai eis saplvotai gal cia vienas pagrindinis minusas manau :giveup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokie čia tie NTSC žaidimai?

 

NTSC - USA regiono zaidimai

PAL - europos regiono

NTSC-j - jap regiono

 

Prieš siunčiantis pasižiūrėk, visada dažniausiai būna parašytas žaidimo regionas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane patį yra NTSC konsolė. Tai kaip suprantu, jei aš softmod'a paemu, tai man NTSC neorginalus eis nespalvotai, o kiti visi gerai. O jei čipuojuos - eis visi žaidimai gerai. Taip supratau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane patį yra NTSC konsolė. Tai kaip suprantu, jei aš softmod'a paemu, tai man NTSC neorginalus eis nespalvotai, o kiti visi gerai. O jei čipuojuos - eis visi žaidimai gerai. Taip supratau?

 

kiek žinau softmodas ant ntsc konsoliu neveikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O b.l . Blogai blogai. Man nesinori mokėt 130Lt už čipavimą :|||

 

http://www.skelbimai.lt/sony-ps2-playstation-2-atrisimas-cipavimas-hdd-idejimas-siauliuose-1332050.html va čia va aš žiūriu.

 

„Taip pat galimas PlayStation 2 atrišimas naudojant specialią programą iš atminties kortelės - geras variantas norintiems sutaupyti (tai kainuoja 2-3 kartus pigiau nei čipavimas) arba turintiems PS2 su parduotuvės garantija, nes šis būdas nepažeidžia garantijos sąlygų. Šiuo būdu galima atrišti visus PS2 modelius, išskyrus pačius seniausius fat'us (SCPH-10000, SCPH-15000 ir SCPH-18000 - buvo gaminami tik Japonijos rinkai, todėl pas mus ypač retai aptinkami) ir naujausius PS2 slim modelius su integruotu maitinimo bloku SCPH-9000x serjos su Date Code 8C ir vėlesniu. Su Date code 8B ir ankstesniems slim'ams šis atrišimo variantas tinka.“

 

Pas mane SCPH-39001 o Date Code 2C. Ar tikrai neveiks?

Redagavo Insan3Lik3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane SCPH-39001 o Date Code 2C. Ar tikrai neveiks?

Gi parašyta kad neveikia tik su senais Japan rinkai skirtais modeliais

Manau tau reikia pasiklausti pas Impaler,jis užsiima ps2 softmodu jis tau tiksliai pasakytu :)

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gi parašyta kad neveikia tik su senais Japan rinkai skirtais modeliais

Manau tau reikia pasiklausti pas Impaler,jis užsiima ps2 softmodu jis tau tiksliai pasakytu :)

 

softmodas neveikia su paciais seniausiais fatais ir naujausiais slimais, 3xxx tikrai veiks, regionas softmodui reiksmes neturi, veikia ant abieju, tik esme kad softmodas daromas idejus koretele i kita cipuota ar softmodinta ps2 ir irasomas freemcboot, tai abi koncoles turi buti topacio regiono, jei fmcb irasysi pal koncoleje ant ntsc jis neveiks!

del zaidimu paleidimo, nemanau kad irgi regionas kazka sudaro, zaidimu regiona galima pakeisti!

del pulteliu ir korteles pirkimo, 64mb cia neorg kortele, softmodas gali ir neveikti, geriau paieskok org, del kainu nu jau tau sprest, bet 120lt investuoti i daigta kurio su pilnu komplektu verte 150lt, pvz: ps2 fat cipuotas, su visais laidais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vienas beda kad soft modu budu NTSC zaidimai rodo nespalvotai na ant PAL koncoles na galima nupacint ISO su ntsc2pal programa ir tada ir NTSC zaidimai eis saplvotai gal cia vienas pagrindinis minusas manau :P

 

tai yra netiesa, ant softmodo eina vienodai tiek PAL tiek NTSC.

 

Pas mane patį yra NTSC konsolė. Tai kaip suprantu, jei aš softmod'a paemu, tai man NTSC neorginalus eis nespalvotai, o kiti visi gerai. O jei čipuojuos - eis visi žaidimai gerai. Taip supratau?

 

Eis visi spalvotai. tiek NTSC tiek PAL, Čipuotas palaikys šiek tiek daugiau žaidimų, ant soft modo keletas neina.. antras dalykas, ant čipuoto galėsi žaisti PS1 žaidimų kopijas, ant softmodinto tai įmanoma bet nepatogu, turi sensorius užkamšyt, plius turėt vieną originalą PS žaidimą.. Daugiau minusų kaip ir nėr softmodo. Jai kaina panaši čipuoto ir ne, imk manau čipuotą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip veiks NTSC zaidai priklauso nuo tv. Pas mane ant vieno tv nespalvotai, ant kito spalvotai bet sokineja vaizdas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

toks klausimėlis man iškilo,ar veiks ant normaliai čipuoto ps2 žaidimai kurie buvo pachinti softomodintam ps2?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

toks klausimėlis man iškilo,ar veiks ant normaliai čipuoto ps2 žaidimai kurie buvo pachinti softomodintam ps2?

 

tie zaidimai kuriuos patchinai kad eitu su ESR ant chipuoto neveiks, nebent korteleje bus ESR (nesu 100% isitikines bet malyg kol nebuvau pardaves savo senuko ps2 bandziau toki eksperimenta, tik dabar tiksliai nepamenu :P )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

softmodas neveikia su paciais seniausiais fatais ir naujausiais slimais, 3xxx tikrai veiks, regionas softmodui reiksmes neturi, veikia ant abieju, tik esme kad softmodas daromas idejus koretele i kita cipuota ar softmodinta ps2 ir irasomas freemcboot, tai abi koncoles turi buti topacio regiono, jei fmcb irasysi pal koncoleje ant ntsc jis neveiks!

del zaidimu paleidimo, nemanau kad irgi regionas kazka sudaro, zaidimu regiona galima pakeisti!

del pulteliu ir korteles pirkimo, 64mb cia neorg kortele, softmodas gali ir neveikti, geriau paieskok org, del kainu nu jau tau sprest, bet 120lt investuoti i daigta kurio su pilnu komplektu verte 150lt, pvz: ps2 fat cipuotas, su visais laidais

 

Pasirinkus "Multiversion' veiks ant visų regionų PS2.

 

Tipo ant softmodintos PAL ps2, ntsc žaidimai rodo nespalvotai? Galiu pasakyt nesekit pasakų. Aš ant PAL isirases FMCB ir siunciuos NTSC žaidimus ir visi jie be problemų, visos spalvos yra ir visą kitą... Nespalvotai rodo kartais kai pats žaidimas vaizduojamas tokiu regionu, kokio pats televizorius nepalaiko...

Redagavo sakiras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasirinkus "Multiversion' veiks ant visų regionų PS2.

 

Tipo ant softmodintos PAL ps2, ntsc žaidimai rodo nespalvotai? Galiu pasakyt nesekit pasakų. Aš ant PAL isirases FMCB ir siunciuos NTSC žaidimus ir visi jie be problemų, visos spalvos yra ir visą kitą... Nespalvotai rodo kartais kai pats žaidimas vaizduojamas tokiu regionu, kokio pats televizorius nepalaiko...

 

tu tipo skaityti nemoki, ar kaip cia yra? as nerasiau kad kito regiono zaidimai nespalvoti bus, as rasiau kad ji galima lengvai pakeist, ir nereikia isvis del regiono sukt galva, as paleidineju su fmcb per openps2loader, jei ntsc tai nepaleidzia, pakeiciu zaidimo regiona ir viskas veikia!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.