WhiteNoise

Game of Thrones

Rekomenduojami pranešimai

Seven noble families fight for control of the mythical land of Westeros. Political and sexual intrigue abound. The primary families are the Stark, Lannister, and Baratheon families. Robert Baratheon, King of Westeros, asks his old friend Eddard Stark to serve as his chief advisor. Eddard, suspecting that his predecessor had been murdered, accepts so that he can investigate further. The Queen's family, the Lannisters, may be hatching a plot to take control. Across the sea, the last surviving members of the previously deposed ruling family, the Targaryens, are also plotting a return to power. The conflict between these families and others, including the Greyjoys, the Tullys, the Arryns, and the Tyrells, leads to war. Meanwhile, in the north, an ancient evil awakens. Amidst war and the political confusion, a brotherhood of misfits, The Night's Watch, is all that stands between the realms of men and the horrors beyond.

Nuotrauka

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=BpJYNVhGf1s

Naujas HBO serialas. Based on author George R. R. Martin's best-selling A Song of Ice and Fire series of seven planned fantasy novels.

Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai nieko atrodo. Kas ziuri gal pakomentuot galetu?

 

itariu bus bomba. gaila knygu neskaiciau. bet is tu keliu matytu seriju sprendziu, kad nusimato "nesveikas" serialas. ryskus charakteriai (ypac Lanisteriu jaunelis brolis liliputas patiko), pilnas atviru scenu, tikroviskai ziaurus, su nedideliu (bent jau kolkas) fantastikos prieskoniu. net nezinau ka dar cia parasius apie ji. paziurekit kam patinka panasus filmai ir patys nuspresit patiko ar ne :D. mane asmeniskai uzkabino nuo pirmos serijos :D. Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

forumo narys dwesk ziuri, tai jau atsibodo chate klausyti kaip jis seilejasi koks geras serialas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

forumo narys dwesk ziuri, tai jau atsibodo chate klausyti kaip jis seilejasi koks geras serialas.

 

Jusu Kapai nuomone mums ir begalo svarbi. prasau pasidalinkit ispudziais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai įdomus serialas. Bent man kolkas įdomiausias kokį esu matęs. Serija apie valanda, bet net nepajaučiu kaip tas laikas praeina. Pirmos serijos patiko bet nelabai nekabino, bet nuo trečios lygtais vis įsomiau ir įdomiau darosi. Labai ryškūs veikėjai, daugelis perkastų vieni kitiems gerkles dėl galios. Rekomenduoju pažiūrėt jį visiems

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet aš vieno nesuprantu. Sean Bean - lyg ir pagrindinis herojus (vienas iš jų), geras ir žinomas aktorius, bet

miršta paskutinėje serijoje nepaisant to, kad paskelbtas antras sezonas. Ar čia kažkokios mistinės galios jį prikels, ar jo pasirodymas tik šiaip reklama pirmam sezonui buvo, nes aš dėl jo ir susidomėjau serialu.

Keista man, keista... :innocent: Dabar aišku tai ne taip svarbu, kai pripratau prie kitų herojų, bet anyway, nesuprantu kaip jie taip galėjo. :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet aš vieno nesuprantu. Sean Bean - lyg ir pagrindinis herojus (vienas iš jų), geras ir žinomas aktorius, bet

miršta paskutinėje serijoje nepaisant to, kad paskelbtas antras sezonas. Ar čia kažkokios mistinės galios jį prikels, ar jo pasirodymas tik šiaip reklama pirmam sezonui buvo, nes aš dėl jo ir susidomėjau serialu.

Keista man, keista... :innocent: Dabar aišku tai ne taip svarbu, kai pripratau prie kitų herojų, bet anyway, nesuprantu kaip jie taip galėjo. :notworthy:

 

serialas pagal "A Song of Ice and Fire" noveliu cikla statytas (prima knyga "Game of Thrones"). itariu taip jis bus kuriamas ir toliau. jie negalejo keist scenarijaus. pats George R. R. Martin'as priziurejo filmavima. manau ten dar ne tokiu pokyciu ateity pamatysim. Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Negaliu sulaukti. Jau ir maratoną visų sezonų padaręs. Greičiau tas balandis ateitų...

 

your-april-my-april-eggs-game-of-thrones

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net šiurpuliukai ėjo viso trailer'io metu, ir liūdesys,  jog tai paskutinis sezonas. :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Operatorius trumpai pasakoja apie savo darbą, kaip filmavosi vienos iš didžiausių ir svarbiausių serialo scenų.

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas matėt jau 3 seriją?

Pats ką tik pamačiau, nu ir epic! :D

Arya momentas superinis. Wow

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.