Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Game of Thrones The Game Begins

* * * * * 1 Balsai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

WhiteNoise
Mano pranešimai  

WhiteNoise
  • Nariai

Seven noble families fight for control of the mythical land of Westeros. Political and sexual intrigue abound. The primary families are the Stark, Lannister, and Baratheon families. Robert Baratheon, King of Westeros, asks his old friend Eddard Stark to serve as his chief advisor. Eddard, suspecting that his predecessor had been murdered, accepts so that he can investigate further. The Queen's family, the Lannisters, may be hatching a plot to take control. Across the sea, the last surviving members of the previously deposed ruling family, the Targaryens, are also plotting a return to power. The conflict between these families and others, including the Greyjoys, the Tullys, the Arryns, and the Tyrells, leads to war. Meanwhile, in the north, an ancient evil awakens. Amidst war and the political confusion, a brotherhood of misfits, The Night's Watch, is all that stands between the realms of men and the horrors beyond.

Nuotrauka
http://www.youtube.com/watch?v=BpJYNVhGf1s
Naujas HBO serialas. Based on author George R. R. Martin's best-selling A Song of Ice and Fire series of seven planned fantasy novels.

Šį pranešimą redagavo WhiteNoise: 2011-05-18, 23:42

Toxiz
Mano pranešimai  

Toxiz

Eye Of The Tiger

• Nariai

Visai nieko atrodo. Kas ziuri gal pakomentuot galetu?

WhiteNoise
Mano pranešimai  

WhiteNoise
  • Nariai

Visai nieko atrodo. Kas ziuri gal pakomentuot galetu?

itariu bus bomba. gaila knygu neskaiciau. bet is tu keliu matytu seriju sprendziu, kad nusimato "nesveikas" serialas. ryskus charakteriai (ypac Lanisteriu jaunelis brolis liliputas patiko), pilnas atviru scenu, tikroviskai ziaurus, su nedideliu (bent jau kolkas) fantastikos prieskoniu. net nezinau ka dar cia parasius apie ji. paziurekit kam patinka panasus filmai ir patys nuspresit patiko ar ne :D. mane asmeniskai uzkabino nuo pirmos serijos :D.

Šį pranešimą redagavo WhiteNoise: 2011-05-19, 12:05

kiler01
Mano pranešimai  

kiler01
  • Išbaninti

forumo narys dwesk ziuri, tai jau atsibodo chate klausyti kaip jis seilejasi koks geras serialas.

WhiteNoise
Mano pranešimai  

WhiteNoise
  • Nariai

forumo narys dwesk ziuri, tai jau atsibodo chate klausyti kaip jis seilejasi koks geras serialas.

Jusu Kapai nuomone mums ir begalo svarbi. prasau pasidalinkit ispudziais

tamulionis
Mano pranešimai  

tamulionis
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:tamulionis
  • Steam ID:tamulionis

Labai įdomus serialas. Bent man kolkas įdomiausias kokį esu matęs. Serija apie valanda, bet net nepajaučiu kaip tas laikas praeina. Pirmos serijos patiko bet nelabai nekabino, bet nuo trečios lygtais vis įsomiau ir įdomiau darosi. Labai ryškūs veikėjai, daugelis perkastų vieni kitiems gerkles dėl galios. Rekomenduoju pažiūrėt jį visiems

tamulionis.png

tymbarkFM
Mano pranešimai  

tymbarkFM

Master of Nothing

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS Vita
  • PSN vardas:tymbarkFM

Bet aš vieno nesuprantu. Sean Bean - lyg ir pagrindinis herojus (vienas iš jų), geras ir žinomas aktorius, bet

Spoiler'is
Keista man, keista... :innocent: Dabar aišku tai ne taip svarbu, kai pripratau prie kitų herojų, bet anyway, nesuprantu kaip jie taip galėjo. :notworthy:
Nuotrauka

WhiteNoise
Mano pranešimai  

WhiteNoise
  • Nariai

Bet aš vieno nesuprantu. Sean Bean - lyg ir pagrindinis herojus (vienas iš jų), geras ir žinomas aktorius, bet

Spoiler'is
Keista man, keista... :innocent: Dabar aišku tai ne taip svarbu, kai pripratau prie kitų herojų, bet anyway, nesuprantu kaip jie taip galėjo. :notworthy:
serialas pagal "A Song of Ice and Fire" noveliu cikla statytas (prima knyga "Game of Thrones"). itariu taip jis bus kuriamas ir toliau. jie negalejo keist scenarijaus. pats George R. R. Martin'as priziurejo filmavima. manau ten dar ne tokiu pokyciu ateity pamatysim.

Šį pranešimą redagavo WhiteNoise: 2011-07-07, 11:32

tymbarkFM
Mano pranešimai  

tymbarkFM

Master of Nothing

•  V.I.P.

Negaliu sulaukti. Jau ir maratoną visų sezonų padaręs. Greičiau tas balandis ateitų...

your-april-my-april-eggs-game-of-thrones

• Impaler tai mėgsta
Nuotrauka

tymbarkFM
Mano pranešimai  

tymbarkFM

Master of Nothing

•  V.I.P.

Šį pranešimą redagavo tymbarkFM: 2019-02-11, 18:57

Nuotrauka

tymbarkFM
Mano pranešimai  

tymbarkFM

Master of Nothing

•  V.I.P.

Greičiau tas balandis...

• Flashas, Džekeris ir DeLinkas tai mėgsta
Nuotrauka

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai
  • Turi:PS4, Wii, 3DS
  • PSN vardas:DzekerisLT
  • Steam ID:dzekeris

Net šiurpuliukai ėjo viso trailer'io metu, ir liūdesys,  jog tai paskutinis sezonas. :/

• DeLinkas tai mėgsta

DzekerisLT.png

tymbarkFM
Mano pranešimai  

tymbarkFM

Master of Nothing

•  V.I.P.

Operatorius trumpai pasakoja apie savo darbą, kaip filmavosi vienos iš didžiausių ir svarbiausių serialo scenų.

Šį pranešimą redagavo tymbarkFM: 2019-03-25, 19:04

Nuotrauka

tymbarkFM
Mano pranešimai  

tymbarkFM

Master of Nothing

•  V.I.P.

Pagaliau! 595 dienų laukimo. Per trumpas tik, norisi dar.

• tomashex tai mėgsta
Nuotrauka

Impaler
Mano pranešimai  

Impaler

King of PlayManija

•  Administratorius
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:ImpalerPLM
  • XBL vardas:Impaler PLM
  • Steam ID:TheImpalerion
  • Origin ID:ImpalerPLM

Kas matėt jau 3 seriją?

Spoiler'is

• tymbarkFM tai mėgsta
Nuotrauka

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods