Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Microsoft konsolių naujienos

- - - - -

 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

#361
Tii
Mano pranešimai  

Tii

  2014 metų PS4//Vita žinovas

 • Nariai
 • Pranešimai:  1.583
 • Turi:PS4, PS3, PS Vita, Wii U, 3DS
 • PSN vardas:Tii__

The next Xbox is called Xbox One. It'll be out later this year. It won't be always-online, but it will restrict used games. Oh, and the next Call of Duty has a dog.

That's just a smidgeon of the news we got at Microsoft's big event in Seattle today, which touted the new Xbox and all of its features and capabilities. We didn't get to see a lot of games during the live reveal, but we did hear about how Microsoft hopes to take over our living rooms, and how the next Xbox will let you have a "relationship" with your television.

Microsoft touted how you'll be able to use gestures and voice control to interact with the new system. "Xbox, on" starts up the machine. "Xbox, watch TV" will open up your television. This is all possible thanks to Kinect 2.0, which ships with Xbox One.

Microsoft also introduced a feature called Snap Mode, for multitasking while watching television. You can use Skype, for example, to chat with friends while viewing something, or you can say "Xbox, show fantasy" to see your fantasy basketball stats while watching LeBron James score.

There's a feature called "Xbox Trending" that shows what television is currently popular on Xbox Live. "This is the beginning of truly intelligent TV," Microsoft says.

As for what's under the hood: 8GB RAM, Blu-ray, USB 3.0, WiFi direct, "silent" operation. 500 GB HDD.

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Microsoft promises that the online platform will have 300,000 servers. Content is stored in the cloud. "Achievements will become dynamic and changing. They tell your personal story of how you play, not just what you've done."

SmartGlass is a big part of the new platform, too. Your tablet or phone will behave as if it's part of Xbox One, Microsoft says.

You'll have to install games before you play them. When you install a game, it connects to your Xbox Live account. You can connect it to a second account, but you'll have to pay a fee.
In other words, the traditional concept of "used games" is obsolete for Xbox One.

The console is not online-only, but developers can choose to release online-only games using Microsoft's Azure cloud computing service, which lets the servers do some of the work. You'd have to be connected to the Internet to play those games.

Speaking of games, the pickings were rather slim for software at Microsoft's event. We saw some EA sports games—FIFA, Madden, NBA Live—and we saw an interesting-looking new horror game from Remedy (the folks behind Alan Wake), called Quantum Break.

We also got to see the next Call of Duty. It has, uh, a dog. Stephen saw it, and he's got a full preview right here.

Ubisoft, Bungie, and Square Enix have all jumped out to confirm that Assassin's Creed IV, Watch Dogs, Destiny, and Thief are all coming to Xbox One, although we didn't see any of those games at today's event.

Oh, and don't throw away your Xbox 360 just yet. Xbox One isn't backwards compatible.

--------------------------

Sorry, ne fanboy'inu, bet pakolkas nieko tokio neparode, del ko imciau X1 vietoj PS4.


Nuotrauka
Nuotrauka

#362
Deadalus
Mano pranešimai  

Deadalus
 • Nariai
 • Pranešimai:  761
 • Miestas:VonBrown
 • Turi:PS3, XBOX 360

Nu as nesu fanboyus nei ps nei xbox markes. Turiu abudu ir man gerai, bet sy syki tai aikit jus kaku. Ka cia MS pristate. Kazkoki Videka :D. Zaidimai jai dapofig, lyg ir antroj vietoj. Nors ir sake kad kuria ju 15, bet turbut bus 6 kinektiniai, 6 kokia live menkniekiai mergaitem ir kokie 3 block busteriai. Labai didelis minusas tai kad nebus naudotu zaidimu galimybes, gausi moketi kazkokius mokescius jei noresi naudoja zaidima naudot (tipo bus online activation). Tai realiai instalinant reiks online aktyvavimo. Is pirato puses snekant, nieko cia gero nenusimato. Kitas dalykas nelabai skaniai nuteike, kai rode EA savo nesamones ir uzmete "with 4x more power", tai ir parodo kad leakai buvo teisus tik 1.2TF. Kaip matem UE4 ant PS4 nepersvariausiai ejo (kur yra apie 1.84TF), tai ka XBOX tiks 720p ir 30fps UE4 nes (not so next gen). Istikruju tai nusivyliau, planavua pirkt abejas konsoles, bet dabar turbut imsiu tik PS4, tai kai po kokiu 3-4metu nupiks xobxas iki juokingos kainos, o gal dar ir nulaus tai ir pasiimsiu. O pats blogiausias bajeris kad MS susidejo su EA. Sakutes, dabar visi geimai su shooteriai :D


Šį pranešimą redagavo Deadalus: 2013-05-21, 22:11

 • Tii ir Lauras tai mėgsta

#363
MedLey
Mano pranešimai  

MedLey

  Motomanas

 • Nariai
 • Pranešimai:  1.797
 • Miestas:Šilutė
 • Steam ID:medley88

Na išvaizda tai primena videką, ar tv priedėli, bet juk ne išvaizda yra svarbiausia :)


MedLey88.png


#364
Lauras
Mano pranešimai  

Lauras
 • Nariai
 • Pranešimai:  189
 • Miestas:London / Alytus
 • Turi:PS4

Nu as nesu fanboyus nei ps nei xbox markes. Turiu abudu ir man gerai, bet sy syki tai aikit jus kaku.
Ka cia MS pristate. Kazkoki Videka :D. Zaidimai jai dapofig, lyg ir antroj vietoj. Nors ir sake kad kuria ju 15, bet turbut bus
6 kinektiniai, 6 kokia live menkniekiai mergaitem ir kokie 3 block busteriai.
Labai didelis minusas tai kad nebus naudotu zaidimu galimybes, gausi moketi kazkokius mokescius jei noresi naudoja
zaidima naudot (tipo bus online activation). Tai realiai instalinant reiks online aktyvavimo. Is pirato puses snekant, nieko cia gero
nenusimato. Kitas dalykas nelabai skaniai nuteike, kai rode EA savo nesamones ir uzmete "with 4x more power", tai ir parodo
kad leakai buvo teisus tik 1.2TF. Kaip matem UE4 ant PS4 nepersvariausiai ejo (kur yra apie 1.84TF), tai ka XBOX tiks 720p ir 30fps UE4 nes (not so next gen).
Istikruju tai nusivyliau, planavua pirkt abejas konsoles, bet dabar turbut imsiu tik PS4, tai kai po kokiu 3-4metu nupiks xobxas iki juokingos kainos, o gal dar
ir nulaus tai ir pasiimsiu.
O pats blogiausias bajeris kad MS susidejo su EA. Sakutes, dabar visi geimai su shooteriai :D

visiskai pritariu, beje man prie sirdies PS4,anksciau norejau pirkt ps3 nezinau kodel emiau xbox360,papildomos islaidos ant tu gold ir ms points. ps4 atrodo patraukliau bei daugiau zaidimu ant jo kuriama, tikrai keisiu firma :whistling:
 • Deadalus tai mėgsta

#365
Deadalus
Mano pranešimai  

Deadalus
 • Nariai
 • Pranešimai:  761
 • Miestas:VonBrown
 • Turi:PS3, XBOX 360
http://www.engadget....an-inside-look/ Kas norit pasiskaitinekit :) Gan idomiai, bet tai tik pativritina leaku gandus. 1.2TF ir DDR3 :E

#366
GoldenBoy
Mano pranešimai  

GoldenBoy
 • Nariai
 • Pranešimai:  392
 • Miestas:London
 • Turi:PS4
 • PSN vardas:Tomy_Gun87

Tiesa pasakius nesvarbu kaip atrodo,tikrai nenoreciau kad sviestu neonai,ir butu kaip erdvelaivis,kuo maziau spalvu tuo rimciau,bet is kitos puses nieko gero toje konferencijoje as nepamaciau,pultas patiko ir video kur laivas trenkesi i tilta,viskas.15 zaidimu?idomu kokiu,anyway mano asm nuomone 1:0 xbox one nenaudai#367
Gizas
Mano pranešimai  

Gizas
 • Naujokai
 • Pranešimai:  51
 • Miestas:Ukmerge
 • XBL vardas:gizas91

Pažiūrėjus konferenciją dvejopos emocijos užplūdo. Įspudis toks, kad prikišta daug bereikalingų daiktų. Aišku, USA rinkai gal ir gerai, susimokėsi pinigus ir žiūrėsi TV, nei priedelių nei mokamų kanalų nereikės pirkt, savo vardą kaip linksmybių centro namie gal ir pateisins, bet ką kalbėt apie konservatyvesnius žmones, kuriems Xbox ir PS išlieka daug maž tik žaidimų, o ne TV ir Skype kompiuteris? Nukrypsta nuo savo įdėjos Xbox.. Aišku, jej nedėtų į kompiuterį tokiu navarotų, tai visi imtų rėkt, kad nieko naujo neparodė. Dabar parodė, tai vistiek bs :) Į patį dizainą nelabai kreipiu dėmesį, ba jej mano lukesčius patenkina, tai gali ir kartono dėžė būt. Pultelis gal ir nieko.. X 360 buvo patogesnis (asmeniškai) už PS3, nors kai kas sakė kad per didelis ir per sunkus, bet kairės analogo svirtelės perkėlimas aukštyn yra tiesiog tobula (dauguma dalykų dabar ir valdoma analogu, skirtingai nuo tada, kai PS pulteliai pasirodė, tai kai su PS žaidžiu, tai imą kairės rankos nykštį skaudėt ilgiau pažaidus). Dėl galimybių nekalbėsiu, nes nesuprantu, o ir šeip ramus, kad žaidimus pavilks tiek Xbox tiek PS labai gerai, o rimta grafikos pažanga pasijaus geriausiu atveju po kelių metų. Na, o dabar apie parodytus žaidimus. Forza.. vėl tas pats, išdirbta gražiai, bet to nepakanka.. Nežinau, ar nostalgija Gran Turismo ar kas sužaidžia, bet pastarasis man labiau patinka, gaila kad greit ant PS4 nepamatysim, bet ant jo vien teises linksma žaist, o ką jau kalbėt apie ralį (turbūt vienintelis šiuolaikinis žaidimas kur ralio yra) ar kitas lenktynes. Kiek forzų žaidžiau, man jis gan greit monotoniškas pasidaro, gražios trasos, vien tik žiedinės lenktynės, kuriose pinties net nelabai yra, tai gal iki viduriu campaign ir prieinu. Online praktiškai nebandžiau, tad nežinau kaip jis veikia. Na, bet jej sugebės paįvairint single player režimą, ir daugiau tikrų trasų, tai gal ir smagus bus.. COD. Nežinau, man jie keisti.. Pagrindiniai features - kad ant rankų plaukai, ir kad per online galima įvairius kostiumus naudotis. WOW. Naudos iš to jokios, bet nujaučiu, kad vėl bus psichoze. Juokinga buvo, kai pasakė, kad "we always care about gameplay". Nežinau, koks ten gameplay, terminatorius greičiau, milijonai priešų ir atokvepio nėra net. Online ir panašiai, snaiperis ten nereikalingas, nes jej daugiau nei 10 sekundžiu pastovėsi vietoj, tai tikrai iš kažkurio kampo išlys ir nušaus tave.. Sportai tai jėga.. Nežinau, ar kašė datems iki 2K, bet FIFA tai aiškus lyderis šioj srity.. Kaip supratau, nemažai akcentavo aplinkas, tai gal tikroviškesnius stadionus, publiką ir visą kita atmosferą padarys. Gal nex gen jau leidžia ir tai įgyvendint :) Quantum Break, nelabai ką galiu pasakyt.. Remedy gerus žaidimus anksčiau sukūrė, bet apie šitą nieks neaišku. Ale kažkoks tv ir žaidimo mišinys. Panašu, kad gali būt įdomu, bet kad į pievas nenueitu su tokiom inovacijom. Teks palaukt dar, kad daugiau pasakyt.. Na, o 15 ekskliuzyvų.. Skaičius neblogas, bet, kad ant kinect'o daugumos nebūtų.. Tradiciškai MS eksliuzyvų nemegau (nei GOW, nei Halo..), Alan Wake ir Metro 2033 tik patiko, bet ir tai vėliau tokiais nebebuvo, o PS čia tikrai pirmauja, kas, kaip žaidimų mėgėjui ir gali nulemt pasirinkimą. Na, bet dar anksti teist, gal tikrai gerų žaidimų išleis#368
Altec128
Mano pranešimai  

Altec128
 • Nariai
 • Pranešimai:  1.460
 • Miestas:Vilnius
 • XBL vardas:Altecas128
 • Steam ID:Altec128
 • Origin ID:Altecas

Microsoft Game Studios exec Phil Spencer has declared that the company will continue to support the Xbox 360 platform for "years to come," despite revealing its long-term next generation plans yesterday with Xbox One. Speaking to Gamespot, Spencer also claimed that the company has a "huge" Xbox 360 announcement up its sleeve for next month's E3.

"I think the [Xbox 360] is going to be very vibrant for many years. In fact, we have a huge [Xbox 360] announcement for E3 that I keep wanting to talk about, but I can't," Spencer said. "I think it will surprise people. I loved what we did last year with Minecraft; bring Minecraft to the box; six million units later it's kind of a beast. I think there's a lot of life in the [Xbox 360] for years to come."


 • MGnon tai mėgsta
Nuotrauka

#369
audirs4
Mano pranešimai  

audirs4

  Green White Boys

 • Nariai
 • Pranešimai:  932
 • Miestas:Kaunas
 • XBL vardas:Julius159
 • Steam ID:JuliusLT

EA atsisako online pass ant savo zaidimu. Zaidimu sarasas: Alice: Madness Returns Battlefield 3 Battlefield: Bad Company 2 Bulletstorm Dead Space 2 Dead Space 3 Dragon Age 2 Dragon Age: Origins Kingdoms of Amalur: Reckoning Mass Effect 2 Mass Effect 3 Medal of Honor Need For Speed: Hot Pursuit Need For Speed: The Run Need For Speed: Shift 2 Skate 3 The Sims 3


CPU: Intel Core I5 4670K 4.0GHz CPU Cooler: EK-Supremacy Clean CSQ Water block Case: Thermaltake Commander MS-I Motherboard: Gygabyte Z97X-Gaming 5 RAM: Corsair XMS3 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz Video Card: Asus R9 280X CF EK-FC R9-280X DCII - Nickel Water blocks Power Supply: Thermaltake Smart SE modular 730w 80+ Bronze Storage: Seagate 1TB 7200RPM

ProgressiveLT.png


#370
lempa
Mano pranešimai  

lempa
 • Naujokai
 • Pranešimai:  99
 • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, XBOX 360, N64
 • PSN vardas:lempa112

sveiki norejau paklaust ar jau atzisake tuos online pass?#371
Tii
Mano pranešimai  

Tii

  2014 metų PS4//Vita žinovas

 • Nariai
 • Pranešimai:  1.583
 • Turi:PS4, PS3, PS Vita, Wii U, 3DS
 • PSN vardas:Tii__

sveiki norejau paklaust ar jau atzisake tuos online pass?

Pries 5d postas ju:

What was the EA Online Pass?
Online Pass was a unique, one-time-use code included with new EA games that allowed EA players to access online features. If the game was not purchased new, the online pass code might have been used already and the player would need to purchase a new Online Pass.

Do I still need an Online Pass to play multiplayer games online?
For new EA titles, Online Pass will no longer be needed or included. Additionally, we are in the process of eliminating Online Pass requirements from existing EA games. This process will take several weeks. For some games, the prompt to enter an Online Pass code will no longer appear; for others, you will still need to download and install an Online Pass, but they will be available free of charge from the Xbox LIVE Marketplace or PlayStation Store.

When will specific games have their Online Pass turned off?
The latest releases of EA SPORTS games are the first. Over the next several weeks, Online Pass will either be removed completely, or will be available for free in the PlayStation Store and Xbox LIVE Marketplace.

Please note that our advisors will not be able to provide you an Online Pass code before that game's pass requirements are disabled. We appreciate your patience.

Why did we decide to do this?
We listened to the feedback from players, and decided to do away with Online Pass. We hope that eliminating Online Pass will allow more people to play and enjoy EA games for a long time to come.


Source: https://help.ea.com/...en-discontinued

Uztrukta: 45 sekundes iskaitant sita posta ir google search'a. Gi nera taip sunku paieskot :)
Nuotrauka
Nuotrauka

#372
MGnon
Mano pranešimai  

MGnon

  ''Sonny''

 • Nariai
 • Pranešimai:  945
 • Miestas:Vilnius-Varena
 • Turi:PS4, PSP, XBOX 360
 • PSN vardas:RockLower
 • XBL vardas:BearBasterd01
 • Steam ID:JailHouseMan

Kažkas pastebėjo, kad naujas xbox 360 slim išėjo? :D Bet net ir jame sugebėjo nesamonių padaryti...
http://www.ign.com/v...-360-super-slim


Šį pranešimą redagavo MGnon: 2013-06-19, 01:31


#373
ernis223
Mano pranešimai  

ernis223
 • Naujokai
 • Pranešimai:  17
 • Miestas:Kaunas
 • Turi:PSP, XBOX 360

Tam super slim tik isvaizda pakeite sumazino ijungimo isjungimo mygtuka ir padare pusiau glossy pusiau matte#374
MGnon
Mano pranešimai  

MGnon

  ''Sonny''

 • Nariai
 • Pranešimai:  945
 • Miestas:Vilnius-Varena
 • Turi:PS4, PSP, XBOX 360
 • PSN vardas:RockLower
 • XBL vardas:BearBasterd01
 • Steam ID:JailHouseMan

Tam super slim tik isvaizda pakeite sumazino ijungimo isjungimo mygtuka ir padare pusiau glossy pusiau matte

Dar paliko tik hdmi jungti ir pakeite blokelio gala, kuris kišasi i patį box'ą :)

#375
scalman
Mano pranešimai  

scalman

  S.T.A.L.K.E.R.

 •  STRiKE TEAM
 • Pranešimai:  26.304
 • Miestas:Z.O.N.E.
 • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

taigi naujas X360 updeitas panaikins MSP , viskas bus jau uz grynus pinigus ir prie to pacio pakils kainos ..kazkodel :stare:

400MSP games now cost £4.49 (but 400MSP will convert to £3.33)

800MSP games now cost £8.99 (but 800MSP = £6.66)

1200MSP games now cost £11.99 (but 120MSP = £10)

1600MSP games now cost £14.99 (but 1600MSP = £13.33)


Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods