addiction

ps2 senukui

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , turiu manau jau senokai atgyvenusi sony ps2 [sCPH-70004] pal nešipuota , kuris skaito cd dvd-video formatus ir neorginalius ir viskas kuo puikiuasiai veikia . taciau su zaidimais taip nera !

bandziau visaip neorginalu neskaito . tai va gal kas patarsit ka daryt ar i kokia firma nest patikima ? ar dar kas tuo isvis uzsiima visdelto senas daiktas kaip sakant .

uz patarimus atsakymus DEKUI is ANGSTO

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dvd formato filmam nėra svarbu ar jie originalus ar ne, svarbu, kad tik dvd formatu būtų (video_ts, audio_ts)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS2 niekada nebus senas daigtas! Maniškis tokio paties modelio kaip ir tavo... Visdėlto reiktų priminti, jog sporto žaidimai dar vis leidžiami ant jo ( :) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors galėsiu vis tiek su Donce (Donatu Motiejūnu, lietuviu, kurį pasirinko Minnesottos "Timberwolves", bet iškeitė į Houstono "Rockets" su Johny Flynnu :)), o gal net bus Jonas (Jonas Valančiūnas, laikomas vienu perspektyviausiu jaunų krepšininkų Europoje, o kai kurie net pasaulyje laiko. Rytas neleidžia žaist kitą sezoną, bet gal bus 2k12 :)). Nors žaidimas nesikeičia nuo tarkim 2k8, bet kaip man, sumest vieną, kitą mačą, tai OK. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors galėsiu vis tiek su Donce (Donatu Motiejūnu, lietuviu, kurį pasirinko Minnesottos "Timberwolves", bet iškeitė į Houstono "Rockets" su Johny Flynnu :)), o gal net bus Jonas (Jonas Valančiūnas, laikomas vienu perspektyviausiu jaunų krepšininkų Europoje, o kai kurie net pasaulyje laiko. Rytas neleidžia žaist kitą sezoną, bet gal bus 2k12 :D). Nors žaidimas nesikeičia nuo tarkim 2k8, bet kaip man, sumest vieną, kitą mačą, tai OK. :)

 

Ne į temą

Tai jau taip žaidimo vizualinis progresas tikrai sustojo jau seniai,bet visi puikiai žinom dėl ko turim arba ruošiamės įsigyti PS2,dėl šimtų kitų super kokybės žaidimų...Ai su Donce tai tikrai galėsi pažaisti :) Dėl Jono tai pažiūrėsim kaip čia gausis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu jo jau Ps2 savo atgyveno bet buvo yra ir bus viena is geriausiu kada isleistu konsoliu. Dabar leidziami tik sporto zaidimai nebent dar japonijoj ka isleis kitokio. Seip net ir svr serijos jau nebus . Bet manau siuos sporto zaidimus leis iki kol ps2 bus visiskai isimtas is prekybos manau bus panasi situacija kaip ,kad ir su fifa ant ps1 paskutine isleista fifa buvo 2005.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu jo jau Ps2 savo atgyveno bet buvo yra ir bus viena is geriausiu kada isleistu konsoliu. Dabar leidziami tik sporto zaidimai nebent dar japonijoj ka isleis kitokio. Seip net ir svr serijos jau nebus . Bet manau siuos sporto zaidimus leis iki kol ps2 bus visiskai isimtas is prekybos manau bus panasi situacija kaip ,kad ir su fifa ant ps1 paskutine isleista fifa buvo 2005.

 

Ne į temą

Tikiu,pvz dreamcast konsolė dar iki šio laiko kažką gauna,nors išleista 1998 o baigta gaminti 2001,aišku ne visai geimai Europai ir ne visi oficialių leidėjų,bet faktas kad ji dar gyvuoja ir yra pakankamai populiari ir ypač Japonijoje :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš prisimenu kai mane nustebino God Of War II išleidimas. Ir iki šiol nesuprantu kodėl jie išleido jį ant PS2 kai jau buvo išleistas PS3...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš prisimenu kai mane nustebino God Of War II išleidimas. Ir iki šiol nesuprantu kodėl jie išleido jį ant PS2 kai jau buvo išleistas PS3...

 

išleido nes labai daug žmonių turi ps2,netgi dabar apsimoketu leisti žaidimus jam nes daug kas jį turi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš prisimenu kai mane nustebino God Of War II išleidimas. Ir iki šiol nesuprantu kodėl jie išleido jį ant PS2 kai jau buvo išleistas PS3...

 

Tuo metu kaip čia pasakius PS2 "buvo dar gyvas" ir jo pozicijos tuo metu manyčiau buvo stipresnės nei PS3(kad ir kaip kvailai tai beskambėtų šiuo metu)niekas nelėkė iškart pirkti PS3,o kas jį turėjo (PS3) irgi galėjo jį žaisti,kadangi grafiškai jis tikrai atrodė puikiai,net ir ant PS3 ir ant LCD tv...Jį pirko ir PS2 ir PS3 turėtojai,taigi manyčiau,kad Sony netgi dvigubus pinigėlius suišlavė ir jiems gavosi dar geriau,nes buvo patenkinti visi PS2,3 turėtojai..Pirmoji dalis išėjo 2005metais ir buvo sėkminga,todėl manau praėjus keliems mėnesiams jau ir buvo pradėtas kurti GOW2 PS2 konsolei kuris išėjo 2007...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.